Bodhi Chakra náramok

Kód: 403CBO
€6,90 až –13 %
Bodhi Chakra náramok
€6,90 až –13 % od €6

Zvoľte variant

Bodhi Chakra náramok s vybranými drahými kameňmi na posilnenie čakier.

Detailné informácie

Farba: Modrá
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 403CBB
Môžeme doručiť do: 15.6.2020
€6,90
Farba: Ružová
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 403CRO
Môžeme doručiť do: 15.6.2020
€6,90
Farba: červená
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 403CBR
Môžeme doručiť do: 15.6.2020
€6,90
Farba: Fialová
Skladom (1 ks) | 403CBL
Môžeme doručiť do: 2.6.2020
€6,90
Farba: Žltá
Skladom (1 ks) | 403CBG
Môžeme doručiť do: 2.6.2020
€6,90
Farba: Oranžová
Skladom (1 ks) | 403CBO
Môžeme doručiť do: 2.6.2020
€6,90
€6
Farba: Tyrkysová
Skladom (1 ks) | 403CBT
Môžeme doručiť do: 2.6.2020
€6,90

Podrobný popis

Čakra náramok s vysoko-energie, špeciálne drahé kamene pomôže posilniť a aktivovať vaše čakry. Každý náramok má špeciálny polodrahokam, ktorý zodpovedá príslušnej čakre. Vďaka nastaviteľnému posuvnému uzlu sa náramok čakry hodí na každé zápästie. Je to úžasné ako dar pre milovaného človeka, alebo ako dar pre seba.

Náramok čakry sa skladá zo vegánového nylonového pásu, ku ktorému je drahokam pripojený. Všetky kovové časti sú vyrobené zo striebra 925. Každá čakra je vyrobená ručne a pripojená k láskyplne navrhnutej pohľadnici veľkosti karty. Na zadnej strane karty sú popísané drahokamy a ich vlastnosti.

Náramok pre každú čakru
Podľa indickej teórie zdravia a filozofie je telo skrížené tisíckami energetických kanálov. Prana, životná energia, preteká týmito kanálmi. Čakry sú križovatkami, kde sa pretínajú energetické kanály.

Sedem hlavných čakier beží pozdĺž chrbtice. Tieto čakry sú často spojené s určitými farbami a drahokamami. Farby aj kamene sú veľmi užitočné pri práci s čakrami a duchovným rozvojom.

koreňová čakra: granát (červený)
sakrálna čakra: karneol (oranžová)
solar plexus chakra: cisársky topaz (žltý)
srdcová čakra: ružový kremeň (ružový)
krčná čakra: iolite (modrá)
čakra tretieho oka: akvamarín (modrý / tyrkysový)
korunná čakra: ametyst (fialová)

podrobnosti:

Veganský náramok z nylonu
Kovové korálky 925 mincový striebro
Jedna veľkosť s nastaviteľným uzáverom

Dodatočné parametre

Kategória: Náramky a korálky na ruku
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá, Tyrkysová, Červená, fialová, Ružová, Žltá, Oranžová
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.

// Find all YouTube videos // Expand that selector for Vimeo and whatever else var $allVideos = $("iframe[src^='//www.youtube.com']"), // The element that is fluid width $fluidEl = $("body"); // Figure out and save aspect ratio for each video $allVideos.each(function() { $(this) .data('aspectRatio', this.height / this.width) // and remove the hard coded width/height .removeAttr('height') .removeAttr('width'); }); // When the window is resized $(window).resize(function() { var newWidth = $fluidEl.width(); // Resize all videos according to their own aspect ratio $allVideos.each(function() { var $el = $(this); $el .width(newWidth) .height(newWidth * $el.data('aspectRatio')); }); // Kick off one resize to fix all videos on page load }).resize();