Prečo sa rozhodnúť pre ponožky ToeSox?

protismykove joga ponozky toesox

 

PREČO TOESOX

Nie je nič viac príťažlivé, posilňujúce a inšpirujúce než žena, ktorá je v jej flow. Cíti sa komfortne vo vlastnej koži, pohybuje sa s nežnosťou a silou, ako zamýšľala príroda. S prstami, ktoré ukazujú smer, ohýbajú sa, flexujú, bežia, skáču, žena dokáže byť najlepšia ako vie, keď má silný základ. Zakorenená do zeme, aby mohla naplno realizovať svoj potenciál. Postavený a istá, bez obmedzenia a slobodná. V spoločnosti ToeSox navrhujeme a inovujeme nové produkty pre ženy, ktoré sa pohybujú. Či už držíte dosku dlhšie, ste viac uzemnená, bežíte maratóny, tancujete, užívate si život naplno, ToeSox vám je oporou.

protismykove ponozky prstove

Pozrite si ukážku cvičenia Pilates s ponožkami od ToeSox a TaviNoir 

 

PREČO PÄŤ PRSTOV

BALANS

Päť-prstový dizajn ponožiek ti umožňuje roztiahnuť prsty– podporuje to, čo jogíni vedia už roky – roztiahnutie prstov vytvára širší základ pre stabilitu a balans chodidla

SILA

Podporte silu vašich pohybov s päť prstovými protišmykovými ponožkami, ktoré aktivujú svaly chodidla a podporujú cirkuláciu krvi.

SLOBODA

S prstami, ktoré sa môžu voľne hýbať, dokážete skákať vyššie, drepovať hlbšie a kráčajte s dôverou ako je to prirodzené .

STABILITA

ToeSox dizajn pripevní ponožku k vášmu chodidlu, minimalizuje vrstvenie a stáčanie ponožky.

Venujte sa v kľude cvičeniuv ponožkách, na ktoré aj zabudnete pri cvičení.

VÝKON

Keď ste zakorenení do zeme, viete sa hýbať dynamicky a postaviť sa akejkoľvek výzve, či už pri cvičení alebo vo vašom živote. ToeSox vám umožňuje posúvať telo na hranicu možností, zatiaľ čo poskytuje bezpečnosť a stabilitu potrebnú pre zvládnutie najnáročnejších pohybov.

 

ponozky na jogu

Využitie pri aktivitách:

  • Joga
  • Barre
  • Tanec
  • Pilates
  • Bojové umenia
  • Turistika
  • bežné nosenie :) 

Takto ich môžete nosiť pri cvičení:

 

 

TIP: Ako si vybrať správne protišmykové ponožky na cvičenie?

 

ponozky toesox

 

Tanečné videjko na záver :)