Maharishi Ayurveda Iron Rasayana prírodné železo 60 tabliet

Maharishi Ayurveda Iron Rasayana je bio doplnok stravy s ajurvédskymi minerálmi a časťami rastlín. Podľa ajurvédskych znalostí poskytuje nielen ideálny zdroj železa, ale tiež podporuje vstrebávanie železa.

 • prírodné železo
 • únava, energia
 • podpora vstrebávania železa
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10511
26,50 €
Maharishi Ayurveda Iron Rasayana prírodné železo 60 tabliet
maharishi ayurveda iron rasayana prirodne zelezo 60 tabliet
Tip

Maharishi Ayurveda Iron Rasayana prírodné železo 60 tabliet

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Iron Rasayana je bio doplnok stravy s ajurvédskymi minerálmi a časťami rastlín. Podľa ajurvédskych znalostí poskytuje nielen ideálny zdroj železa, ale tiež podporuje vstrebávanie železa.

Nedostatkom železa často trpia predovšetkým ženy a vegetariáni. Keďže naše telo dokáže spracovať iba zlomok železa obsiahnutého v potrave, samotná vyvážená strava často nestačí. 

Iron Rasayana je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá prirodzený, dobre tolerovaný zdroj vysoko biologicky dostupného železa. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v synergickej kombinácii železa rafinovaného v ročnom procese (známom ako Iron Bhasma) s najlepšími ajurvédskymi bylinami.

ŽELEZO PODPORUJE

 • normálnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu
 • normálny energetický metabolizmus
 • zníženie únavy a vyčerpania
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • normálne kognitívne funkcie
 • proces bunkového delenia

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE IRON RASAYANA

 • Zloženie: Shilajit (Mumijo) 234/469 mg, Glycyrrhiza glabra (sladké drievko) 120/240 mg, trstinový cukor 120/240 mg, Piper longum (Pippali) 120/240 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 60/120 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 60/120 mg, Date 60/120 mg, Cypraea moneta bhasma (lastúra) 30 mg/60 mg, Tinospora cordifolia (guduchi) 30 mg/60 mg, Cinnamomum tamala 30/60 mg, Syzygium aromaticum (klinček) 30/ 60 mg, Mesua ferrea 30/60 mg, Phyllanthus niruri 30/60 mg, ajurvédske elementárne železo 15/30 mg, Eclipta alba 15/30 mg, zahusťovadlo arabskej gumy, škrobová ryža,* z certifikovaného ekologického pestovania.
 • Alergény: Obsahuje mušle
 • Hmotnosť: 30 gramov, 60 tabliet
 • Užívanie: 1-2 tablety 2x denne. Pri 2/4 tabletách denne obsahuje denná dávka 15/30 mg železa (107/214% referenčnej nutričnej hodnoty).
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Únava
Typ: Rasayana
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Alergén: Mušle
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty