Maharishi Ayurveda Arjuna 60 tabliet (30g) - hloh ajurvédy

Maharishi Ayurveda Arjuna je výživový doplnok s ajurvédskymi časťami rastlín s pôsobivými a prospešnými vlastnosťami, ktoré pomáhajú posilniť Vata dóšu

 • regulácia nervového systému, krvného obehu a dýchania,
 • pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu,
 • podporuje zdravé trávenie a udržiava zdravú pokožku.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10447N
16,50 € 5,50 € / 10 g
Maharishi Ayurveda Arjuna 60 tabliet (30g) - hloh ajurvédy
Arjuna Maharishi 30g
Tip

Maharishi Ayurveda Arjuna 60 tabliet (30g) - hloh ajurvédy

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Meno „Arjuna“ evokuje pocit sily, moci a odvahy, podobne ako vlastnosti legendárneho hrdinu Arjunu v slávnom indickom epose „Mahabharata“. Je zaujímavé, že strom Arjuna, ktorý pochádza z veľkých častí Indie, stelesňuje rovnaké vlastnosti, vďaka čomu je dôležitým symbolom v ajurvéde, staroindickom systéme medicíny.

Strom Arjuna, ktorý môže dosiahnuť výšku viac ako 20 metrov, je známy svojou pôsobivou veľkosťou a jedinečnými vlastnosťami. Vnútorná kôra stromu má nápadnú červenú farbu a prášok extrahovaný z tejto vrstvy je vysoko cenený pre svoje prospešné vlastnosti. Arjuna je botanický názov tohto stromu a často sa o ňom hovorí ako o „hlohu ajurvédy“.

V ajurvéde sa Arjuna kombinuje s inými známymi bylinami, aby sa vytvorili silné lieky, ktoré pomáhajú posilniť Vata dóšu, ktorá je zodpovedná za reguláciu nervového systému, krvného obehu a dýchania. Kôra stromu Arjuna sa tradične používa v ajurvédskej medicíne na podporu zdravia srdca a kardiovaskulárneho systému. Tiež sa verí, že pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu a podporuje zdravý krvný tlak.

Výhody Arjuny presahujú rámec kardiovaskulárneho systému. Je tiež známe, že podporuje pečeň, podporuje zdravé trávenie a udržiava zdravú pokožku. Okrem toho sa zistilo, že Arjuna má antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály, ktoré môžu spôsobiť poškodenie buniek.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie: Terminalia arjuna, Odporúčaná denná dávka (2 tablety) obsahuje nasledujúce zložky: Terminalia arjuna 950 mg, škrob: tapioka
 • Hmotnosť: 30 gramov, 60 tabliet
 • Laboratórne testovaná kvalita
 • Užívanie pre dospelých: 2 x denne 1 tabletu 10-15 minút po jedle zapiť teplou vodou.
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. 

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy, Nervový systém, Trávenie, Dóša Váta
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Cholesterol, Nervový systém, Trávenie
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Dóša: Váta
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty