MEINL Sonic Energy perkusný nástroj shaker Pala Large

MEINL Sonic Energy perkusný nástroj shaker Pala Large je jedinečný a všestranný nástroj zložený zo škrupín semien stromu Pala, pochádzajúceho z Indonézie, pripevnených k remienku na zápästie. Vďaka jemnému okolitému zvuku je ideálny pre tichšie akustické hry.

Dostupnosť Predaj ukončený
Kód: SPRL
€29,90
MEINL Sonic Energy perkusný nástroj shaker Pala Large

oficilny-distributor-sk

MEINL Sonic Energy perkusný nástroj shaker Pala Large je jedinečný a všestranný nástroj zložený z orechových škrupín Pala pripevnených k remienku na zápästie, vďaka ktorému sa ľahko a pohodlne drží. Pre svoj jemný zvuk je ideálny pre tichšie, komornejšie akustické hry a upokojujúce rytmy.

nastavení VLASTNOSTI

  • Materiál: orechové škrupiny Pala, remienok na zápästie
  • Hmotnosť: 220 g 
  • Príjemný plynulý zvuk

info 


Zaujíma vás viac k soundhealingu?

Preskúmajte nášho: Poradcu k výberu zvukovej terapie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bubny, činely, kalimby a perkusie
Záruka: 2 roky
Typ: Shaker

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobný produkt