Ako zlepšiť svoju výživu a doplnky stravy

Riešite aktuálne tému zdravia a životosprávy?

V dnešnej dobe si uvedomujeme, že už takmer vôbec nedokážeme dostať správne výživové hodnoty z dopestovaného jedla (ak si ho správne nevypestujeme sami). Na trhu už preto máme desiatky rokov rôzne doplnky výživy. V posledných rokoch však čoraz viac ľudí zaujíma aj nielen zloženie, ale aj pôvod a kombinácia týchto doplnkov.

Ak nám skutočne ide o to získať to podstatné užívaním výživových doplnkov, je potrebné si niečo aj naštudovať a zároveň hľadať spôsoby ako "hacknúť" alebo proste optimálne vstrebať a prijať čo najvyššiu dávku pre telo. Bez pochopenia niektorých procesov v tele a správneho prístupu ku strave nebudme vedieť dostatočne zúžitkovať kupované doplnky a nepocítime efekt v praxi.

Pripájame inšpiratívny osobný príbeh Paula Claytona ako zmenou výživy dokázal telu pomôcť znižiť zápal v tele a prekonať autoimunitné ochorenie štítnej žlazy, ktoré ho neskôr podnietilo k skúmaniu tejto oblasti a prispel k vzniku produktov Zinzino:

 

Ak vás zaujíma viac a chceli by ste ďalšie užitočné zdroje, prihláste sa nižšie so svojim emailom a zašleme vám ďalšie prednášky a užitočné ebooky a informácie o strave, vitamínoch, výživových doplnkoch a o tom ako posilniť svoju imunitu.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie