Ako zlepšiť svoju výživu a doplnky stravy

Riešite aktuálne tému zdravia a životosprávy?

V dnešnej dobe si uvedomujeme, že už takmer vôbec nedokážeme dostať správne výživové hodnoty z dopestovaného jedla (ak si ho správne nevypestujeme sami). Na trhu už preto máme desiatky rokov rôzne doplnky výživy. V posledných rokoch však čoraz viac ľudí zaujíma aj nielen zloženie, ale aj pôvod a kombinácia týchto doplnkov.

Ak nám skutočne ide o to získať to podstatné užívaním výživových doplnkov, je potrebné si niečo aj naštudovať a zároveň hľadať spôsoby ako "hacknúť" alebo proste optimálne vstrebať a prijať čo najvyššiu dávku pre telo. Bez pochopenia niektorých procesov v tele a správneho prístupu ku strave nebudme vedieť dostatočne zúžitkovať kupované doplnky a nepocítime efekt v praxi.

Pripájame inšpiratívny osobný príbeh Paula Claytona ako zmenou výživy dokázal telu pomôcť znižiť zápal v tele a prekonať autoimunitné ochorenie štítnej žlazy, ktoré ho neskôr podnietilo k skúmaniu tejto oblasti a prispel k vzniku produktov Zinzino:

 

Ak vás zaujíma viac a chceli by ste ďalšie užitočné zdroje, prihláste sa nižšie so svojim emailom a zašleme vám ďalšie prednášky a užitočné ebooky a informácie o strave, vitamínoch, výživových doplnkoch a o tom ako posilniť svoju imunitu.