Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Podporujeme zbierku na činnosť Linky dôvery Nezábudka

HLAVNY BANNER NEZABUDKA SK  no buttonwide 1200

Téma duševného zdravia je pre nás vo Flexity dôležitá a v dnešnej dobe vnímame potrebu podporovať projekty, ktoré pomáhajú našej spoločnosti prinášajú reálnu pomoc, dialóg a osvetu.

KAMPAŇ

Tento rok podporujeme kampaň na zbierku pre Linku dôvery Nezábudka, ktorá prebieha v uliciach od 6. do 10. októbra 2021.

Na činnosť Linky dôvery Nezábudka môžete od 1.10. prispieť sumou 3 € zaslaním prázdnej SMS na číslo 833 alebo online na webe www.dusevnezdravie.sk a www.dninezabudiek.sk.
Prispieť sa dá aj cez zbierkový formulár na https://dusevnezdravie.darujme.sk/zbierka-dni-nezabudiek-2021/
 
Zbierka - kópia
 

PODPORA

 
V rámci mesiaca duševného zdravia venujeme 1 EUR z každého predaného meditačného vankúša a s kódom "dusevnezdravie" získate navyše 5% zľavu.
 
 

AKTIVITY

 
Budeme radi ak sa zapojíte aj do nášho prieskumu ohľadom duševného zdravia v práci, ktorý neskôr budeme publikovať s výsledkami.
 
Do budúcna pre vás chystáme aj nový EBOOK na tému duševného zdravia a ako sa starať počas roka o svoju duševnú pohodu s prakticými tipmi, nahrávkami a cvičeniami. Výťažok z predaja opäť pôjde na podporu Linky.
 
Nižšie nájdete užitočné "desatoro" o tom ako byť duševne zdravý:
 
destoro full