Recenzie k podložke Bodhi Phoenix

Evička

"Aj ja mam dva kusy jeden dostala dcérka pretože bola o moju "pomocníčku"bitka. Je top aj na dizajn aj na cvicenie ...môžem iba odporučiť aj samotný Flexity s milým a odborným prístupom vedia poradiť a veľmi rýchlo kombinácia Dianka a Flexity ❤️❤️"

Lucia

"Tak ja mam dve podlozky od Flexity, tato co ma Di je mega!!!Je dlha,nesmyka a pevne drzi na zemi. Mna bolia kolena v polohach tak som si kupila za 22€ lacnu(kratsia a smyka sa). Velmi lahko sa umyva a lahko sa staca.niet jej co vytknut:-)"

Radka

"Ahojte, ja som si tiež na základe vašich odporúčaní kúpila z flexity podložku a je super, nedá sa to porovnať s tou klasickou obyčajnou z obchodu a hned pri prvom cvičení som zistila.rozdiel, vôbec sa mi nešmýkalo, tým pádom som mala aj lepšiu stabilitu a celkovo super, nemenila by som ani za nič ????"

Petra

"Ja mám tiež túto, ale teda čiernu a za seba hovorím, že Bodhi je LÁSKA na prvé cvičenie. Nešmýka sa, drží a nedá sa to porovnať s tými lacnejšími. Neľutujem ani jeden jediný cent."

Jarka

"Najlepšia kúpa, investícia do tejto podložky❤️... mám dve, dcéra tretiu,vystriedali sme naozaj veľa druhov podložiek,no ani jedna nespĺňala túto kvalitu. Nešmýkam sa nej a to ja sa naozaj extrémne potím pri tréningoch,nelietam po podlahe????,nerozmrví sa,nešúpe sa mi z nej koža na prstoch hlavne na palcoch na nohách,a rozmýšľam, či ju vlastne niekedy aj zničím , mám obe už rok a pol a stále ako nové ????... odporúčam, odporúčam , odporúčam"

Soňa

"Ja mam presne tuto a nedam na nu dopustit
Denne ju pouzivam uz asi rok
Staram sa o nu tak ze ju vyutieram vlhkou utierkou

Chodi so mnou vsade kde idem na viac ako 1 den
Je TOP pretoze ma vsetko co ma mat a cvci sa nej perfektne a je aj krasna????????????
Vrelo odporucam
Nelutujem investiciu...hoci sa zda byt vysoka videla som aj drahsie"
 
Zuzana
 
"Už to tu bolo niekoľkokrát povedané, overené hodinami s Diankou ????treba rozhodne za investovať do kvalitnej podložky.
Na začiatku som nevedela o com hovoria pretože som mala lacnú jogamatka za asi 20 eur ale cvičenie som si neužil a keď som sa zmykala na spotený ch rukách a bojovala ????s pozíciou.
Teraz mam v čiernom túto 4mm a už som na yinku kúpila koli mojim kĺbom aj 6mm maaksiu na dlhšie pozície s oboma som nadmieru spokojná a môžem len odporucat"
 
Blanka
 
"Ja mám ružovú a nemenila by som. Predným som mala lacnejšie, ale keď som sa spotila, šmýkali sa mi ruky,nohy, bolo ťažké udržať niektoré pozície...na ružovej od flexity sa mi to nestalo ani raz...aj keď je drahšia, investícia sa oplatí ...určite odporúčam"