Aktuálne vyše 90 produktov v zľave

MEINL Sonic Energy Solfeggio Set krištáľových mís podľa tónov čakier 6 ks

MEINL Sonic Energy Solfeggio set 6 ks krištáľových mís podľa tónov Solfeggio je vyrobený z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru, ideálnu pre terapeutické sedenia a soundhealing.

 • vysoko kvalitný čistý kremeň
 • ideálna pre terapeutické sedenia a soundhealing
 • extrémne dlhotrvajúca rezonancia
 • vrátane silikónového krúžku pre každú misu, 1 ks silikónovej paličky a 1 palice
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: SOLCSBSET
1 099 €
MEINL Sonic Energy Solfeggio Set krištáľových mís podľa tónov čakier 6 ks
meinl sonic energy solfeggio set kristalovych mis podla tonov cakier 6 ks
Tip
Doprava zadarmo

MEINL Sonic Energy Solfeggio Set krištáľových mís podľa tónov čakier 6 ks

 oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

MEINL Sonic Energy Solfeggio set 6 ks krištáľových mís podľa tónov Solfeggio je vyrobený z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Ich dlhotrvajúci silný tón sa rozšíri tak, že energiu cítiť v celom okolí. Krištáľové spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú, upokojujúcu a liečivú atmosféru. Ideálne pre relaxačnú terapiu, liečenie čakier, meditáciu, fyzioterapiu, zvukovú terapiu, jogu, úpravu vášho emocionálneho stavu alebo dokonca na dekoráciu miestnosti.

Misa podporuje vitálnu energiu, sebavedomie, stabilitu, asertivitu a lepšie trávenie. Dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom poklepávaní alebo trení, čo umožňuje cítiť energiu v celom okolí. V oblasti geomantie a Feng Shui sa misy používajú na očistu priestoru alebo liečenie Zeme. Oproti tradičným tibetským misám sa ich zvuk šíri omnoho ďalej.

Frekvencie solfeggio sú súčasťou starej šesťtónovej stupnice, o ktorej sa predpokladá, že zahŕňala posvätnú hudbu, vrátane slávnych a krásnych gregoriánskych chorálov.

Zistilo sa, že jedinečné tóny a spevy dodávajú duchovné požehnanie, keď sa hrajú harmonicky. Každý solfeggio tón obsahuje frekvencie potrebné na vyváženie energie, udržiavanie ducha, mysle a tela v dokonalej forme harmónie.

Podľa výskumu sa frekvencie solfeggio stratili v dôsledku odlišného ladenia. Praktiky ladenia za starých čias využívali systém ladenia nazývaný „Just Intonation“. Vyznačoval sa čistými intervalmi v strede každej noty, matematicky súvisiacimi s pomermi vedúcimi k čistým zvukom.

Solfeggio frekvencie:
Ut (Utquent laxis): 396 Hz prispieva k oslobodeniu od viny a strachu a premieňa smútok na radosť.
Re (Resonare fibris): 417 Hz pomáha prekonať traumatické zážitky a zjednodušiť zmenu. 
Mi (Mira gestorum): 528 Hz pozitívne ovplyvňuje život. Frekvencia znamená transformáciu, zázraky a znamenia a podľa niektorých štúdií sa dokonca zdá, že môže ovplyvniť našu DNA. 
Fa (Famuli tuorum): 639 Hz znamená harmonické vzťahy, lásku, toleranciu a komunikáciu. Počúvanie tejto frekvencie harmonizuje vzťahy medzi ľuďmi a podporuje vnútornú rovnováhu.
Sol (Solive polluti): 741 Hz znamená intuíciu, riešenie problémov, čistenie a zvýšenie vedomia. Pravidelné počúvanie tejto Solfeggio frekvencie pomáha žiť zdravšie a riadiť zmeny v životnom štýle, napr. v oblasti výživy.
La (Labii reatum): 852 Hz podporuje návrat k duševnej a duchovnej harmónii. Intenzívne počúvanie tejto frekvencie poskytuje otvorenie vedomia. 

nastavení VLASTNOSTI SOLFEGGIO KRIŠTÁĽOVÝCH MÍS

 • Hmotnosť celkového balenia: 16,1 kg
 • Vlastnosti: 6-dielna sada Solfeggio (Ut, Re, Mi, Fa, Sol, La)
 • Ladenie:  396 Hz (ø25cm), 417 Hz(ø25cm), 528 Hz (ø20cm), 639 Hz (ø25cm), 741 Hz(ø25cm), 852 Hz (ø25cm)
 • Materiál: čistý kremeň
 • Farba: biela matná
 • Čakra: všetky
 • Extrémne dlhotrvajúca rezonancia.
 • Obsah balenia: 6 silikónových krúžkov, krištáľová silikónová palička, 1 palička na rozozvučanie mís

7 cakier

hviezda_2 ÚČINKY SOUNDHEALING TERAPIE NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Hlboká relaxácia - zvuková frekvencia prúdi celým telom.
 • Stimulácia kože, orgánov, kostí (preukázaný pozitívny účinok po zlomeninách kostí atď.)
 • Odstránenie blokád a napätí.
 • Odstraňuje toxíny z tela.
 • Pomáha zmierniť stres a znižije úzkosť.
 • Zlepšuje sústredenie.
 • Vyvažuje mozgové hemisféry.
 • Pomáha harmonizovať čakry.
 • Pomáha vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáha pri šumení v ušiach.
 • Zlepšuje kreativitu.
 • Regeneruje dýchanie, pulz, krvný tlak, metabolizmus a tráviaci systém.
 • Kompletná regenerácia aury.
 • Zlepšenie krvného obehu. 

POZRITE SI VIDEO PRE ČAKROVÉ SPIEVAJÚCE MISY

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Krištáľové spievajúce misy
Kategória: Krištáľové misy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty