Nimi Ayurveda Danwantharam 101 Avarthy ajurvédsky masážny olej pri nerovnováhe Vata 10 ml.

Danwantharam 101 Avarthy olej je jeden z najobľúbenejších masážnych olejov, ktorý obsahuje kombináciu 28 vzácnych bylín a sezamový olej. Odporúča sa najmä pri nerovnováhe Váta, ale rovnako aj pre zníženie Kapha.

 • vyrovnáva Váta, znižuje Kapha
 • ideálny pri bolestiach kĺbov a svalov
 • neurologické problémy, bolesti hlavy
Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 7066
13,50 € 13,50 € / 10 ml
Nimi Ayurveda Danwantharam 101 Avarthy ajurvédsky masážny olej pri nerovnováhe Vata 10 ml.
Dhanwantharam 101 Avarthy 01
Tip

Nimi Ayurveda Danwantharam 101 Avarthy ajurvédsky masážny olej pri nerovnováhe Váta 10 ml.

Danwantharam 101 Avarthy olej je jeden z najobľúbenejších masážnych olejov, ktorý obsahuje kombináciu 28 vzácnych bylín a sezamový olej. Odporúča sa najmä pri nerovnováhe Váta, ale rovnako aj pre zníženie Kapha.

Benefity Danwantharam 101 Avarthy

 • silný antioxidačný účinok, omladzuje telo a tkanivá, zvyšuje imunitu a má mimoriadne výživné a protizápalové vlastnosti
 • vhodný najmä pri liečbe reumatických a neurologických ochorení spôsobených narušenou Vátou v organizme
 • vhodný pri artritíde, akejkoľvek poruche kĺbov a pohybového aparátu ako aj pro paralýze tvárového nervu, či svalových problémoch
 • pri bolestiach krku a chrbta
 • na regeneráciu kože, buniek, zlepšenie kvality pokožky, poskytuje úľavu stuhnutému svalstvu a blokov v organizme
 • zlepšenie krvného obehu, zbavuje telo toxínov
 • pri bolestiach hlavy

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE OLEJA DANWANTHARAN

 • Obsah: 10 ml.
 • Materiál: sklenená fľaška so sklenenou pipetou
 • Krajina pôvodu: India
 • Zloženie oleja: Sézamový olej, Lac, Sida rhombifolia - odvar z koreňa, Aerva lanata odvar z Aegle Marmelos, odvar z koreňa Aegle marmelos, odvar z koreňa Desmodium gangeticum, odvar zo semien Dolichos biflorus, odvar z koreňa Gmelina arborea, odvar z koreňa rodu Hordeum, odvar z rodu Hordeum vulgare Orvisotum, odvar z koreňa Premna obtusifolia, odvar z koreňa Solanum surattense, odvar z koreňa Steriospermum colais, odvar z plodov Tribulus terrestris, odvar z plodov Zizipus jujuba, prášok z koreňovej hľuzy Asperagus racemosus, Ipomoea digitata, prášok z koreňových hľúz Tribulus Agrenth, Powaderla Powdera powedum prášok z koreňa Boerhavia diffusa, prášok z listov Cinnamomum tamala, prášok z kôry stoniek Cinnamomum zeylanicum, prášok z drieňa Cedrus deodara, prášok zo semien Elettaria cardamomum, prášok z ovocia Emblica officinalis, prášok zo stonky Glycyrrhiza glabra, prášok z koreňa Hemidesmus indicus, prášok z koreňa Phaseolus adenanthus, prášok zo stonky Rubia cordifolia, prášok z ovocia Terminalia bellirica, prášok z ovocia Terminalia chebula, Teramnus labialis, prášok z koreňa Porrhum labialis, prášok z koreňa Porrhtum Mindera Porrhotumania sompunniphorum Porrhotumania sompunniphorum Chlorid sodný impurový prášok.

Ako používať olej pri technike Nasyam:

 • Pred použitím odporúčame test kvapky na pokožke.
 • Pri pravidelnej alebo každodennej aplikácii je potrebné olej nahriať na cca. 36-40°C a jemne vmasírovať do pokožky, nechať posobiť minimálne hodinu. Nesmie sa aplikovať na poškodenú, zranenú pokožku. Olej si z rúk zmyjete teplou vodou s použitím mydla.
 • Jemne vmasírujte na postihnuté miesto.
 • Je vhodný aj pre ženy na masáž po pôrode.
 • 101 Avarthy je určený aj na orálne použítie pod dohľadom ajurvédskeho lekára, či špecialistu.

upravy STAROSTLIVOSŤ

Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Chlad môže prirodzene spôsobiť zhustnutie oleja. Na optimálne použitie zahrievajte vo vodnom kúpeli s teplotou 36 - 40°C. Pred použitím fľašku premiešajte.

Prečítajte si náš článok: PREČO SA OPLATÍ DAŤ NA OČISTNÉ JOGOVÉ TECHNIKY

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné masážne oleje a emulzie
Záruka: 2 roky
Objem: 10 ml
Dóša: Kapha, Váta
Kategória: Očistné pomôcky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY, OČISTNÉ OLEJE

V portfóliu značky Nimi Ayurveda nájdete výživové doplnky, kozmetické oleje na vlasy a pokožku, očistné nosové oleje, prášky Churnas, či pasty Chyawanprash.

Organické Churna prášky pozostávajú z častí rastlín špecifikovaných v ajurvédskych textoch a sú spracované a vyrobené podľa ajurvédskych smerníc. 

Nimi Ayurveda je značka založená na klasických princípoch ájurvédy, starobylého systému liečby a prevencie chorôb pochádzajúceho z Indie. Táto značka sa zameriava na vytváranie prírodných produktov, ktoré pomáhajú udržiavať harmonickú rovnováhu tela a umu.

Nimi Ayurveda vychádza z viac ako 5000-ročnej histórie ájurvédy a jej produktov sa vyrábajú s použitím tradičných rastlinných zložiek a bylinných extraktov. Ich prístup je holistický, kde sa snažia liečiť celé telo a nie len symptómy chorôb.

Produkty značky Nimi Ayurveda sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a často sa vyrábajú ručne. Patria medzi ne bylinné oleje, masti, tinktúry, kapsuly a čaje. Všetky produkty sú overené a schválené indickými orgánmi pre kontrolu kvality a výroby.

Poslanie Nimi Ayurveda

Hlavným cieľom značky Nimi Ayurveda je pomôcť ľuďom udržiavať zdravie a harmoniu v živote. Ich produkty sa zameriavajú na rôzne potreby, ako sú liečba tráviacich problémov, detoxikácia tela, uvoľnenie stresu, zlepšenie spánku a zmiernenie bolesti.

Nimi Ayurveda je značka, ktorá sa snaží poskytnúť ľuďom kvalitné a prírodné riešenia na zlepšenie ich zdravia a celkového stavu tela a mysle. Jej produkty sú založené na tradičných princípoch ájurvédy, ktoré sa používajú už tisíce rokov, a vďaka svojim vlastnostiam sú stále veľmi populárne.

 

Prečítajte si na našom blogu viac k téme AJURVÉDA

Podobné produkty