Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Ljapko Pharaoh masážna pomôcka

Tvar masážneho prístroja Faraón je experimentálne vybraný geometrický útvar.

 • pomáha obnoviť krvný obeh a tok lymfy
 • pri trení nenabíja statickou elektrinou
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: L47TYR L47GRN Zvoľte variant
9,90 €
Ljapko Pharaoh masážna pomôcka
green
Novinka Tip

Ljapko Pharaoh masážna pomôcka

Masáž pomáha obnoviť krvný obeh a tok lymfy v pokožke a svaloch, a zároveň v kostrovom systéme. Zlepšuje tiež proces samoregulácie celého organizmu. Masáž prebúdza sily prirodzenej povahy, ktoré kedysi pomáhali ľudstvu prežiť v drsných časoch.

Vieme, že mnoho chorôb je výsledkom narušenia pohybu energie v energetických kanáloch alebo meridiánoch. Na niektorých miestach je energie prebytok a na iných nedostatok. V miestach s prebytkom energie dochádza k preťažovaniu svalov, čo narušuje funkcie iných telesných systémov a vedie k útlaku receptorov nervových kmeňov. To má za následok degeneráciu neuromuskulárneho systému. Naopak, v oblastiach s nedostatkom energie telo nedokáže účinne odstraňovať škodlivé látky a toxíny, čo vedie k vzniku opuchov, nezhubných nádorov, ktoré sa často zmenia na zhubné. Ak sa v endokrinných žľazách nahromadí prebytočná energia, naruší sa hormonálna rovnováha v tele.

Masáž je určená na obnovenie harmónie v systéme. Spočíva v uvedení stagnujúcej energie do pohybu, jej opätovnom spojení s ostatnými normálne fungujúcimi systémami, úprave energetickej rovnováhy a uložení informácie v hlavnom nervovom centre, že môžu pracovať v súlade, teda v zdravom režime.

Trojboký hranol je symbolom harmónie, pretože jeho hrany a strany sú k sebe usporiadané v rovnakých uhloch. Vyrobený je z ekologického, oderuvzdorného polyméru, ktorý sa pri trení nenabíja statickou elektrinou. Vďaka tomu si masážny prístroj počas masáže zachováva priaznivú štruktúru poľa, čo je obzvlášť dôležité pri masáži hlavy.

Tvar masážneho prístroja Faraón je experimentálne vybraný geometrický útvar. Jeho proporcie prakticky zodpovedajú princípu zlatého rezu. Svojou štruktúrou sa tvar masážneho prístroja podobá molekule metánu, ktorá je základom vesmíru. Na masážnych plochách sú umiestnené ďalšie výstupky rôznych tvarov (v tvare pologúľ a kužeľov s guľatým vrcholom). Tieto výstupky zvyšujú účinnosť masážnych vlastností. Výstupky tvoria kombináciu zložitých šošoviek, ktoré zase zaostrujú svetelno-energetické lúče a smerujú ich na masírovanú plochu.

Vrchná časť masážneho prístroja je zakončená "korunkou", ktorá posilňuje jeho originalitu. Ide o zmenšeninu štvorbokého hranola, pričom jedna jeho strana je pootočená tak, aby všetky výstupky smerovali rovnakým smerom.

Na rozdiel od existujúcich masážnych prístrojov má Faraón rôznorodé masážne vlastnosti. Vďaka štyrom plochám s rôznymi rádiusmi zakrivenia lalokov je možné vykonávať štyri druhy všeobecnej a segmentovej masáže a akupresúry.

Metóda aplikácie:

Masážny prístroj môžete používať s rôznou intenzitou.Čím ostrejšie sú výstupky, tým hlbšiu a intenzívnejšiu masáž môžete aplikovať.

 • Ľahká masáž: Jemná povrchová masáž s veľkými guľami (základňa pyramídy).
 • Stredne silná masáž: Vykonáva sa pomocou veľkých polovičných guľôk umiestnených na hlavných guľách; pôsobí na povrchové vrstvy svalov.
 • Hĺbková masáž: Vykonáva sa pomocou kužeľovitých výstupkov s guľatým vrcholom. Svaly sa masírujú do celej hĺbky.
 • Masáž s vysokou účinnosťou: Určená na hlboké ošetrenie svalov a šliach, ako aj na masáž až na periosteum; vykonáva sa pomocou najostrejších kužeľovitých výstupkov.

V súlade s technikou používania masážneho prístroja je možné vykonávať rôzne typy masáží:

Bodová masáž: Na masáž určitých svalových skupín, dlaní, chodidiel a biologicky aktívnych bodov sa používa jedna guľa.

Klasická masáž: Na masáž dlhých svalov chrbta a končatín, paravertebrálnych zón, ako aj na masáž hlavy a iných veľkých plôch sa používajú dve alebo tri gule súčasne.

Anticelulitídna masáž: Na masáž problematických zón sa používajú tri gule súčasne.

Chudnutie: Dosiahnutie sa dá pôsobením na oblasť brucha, chrbtice, bedrovej chrbtice a stehien 20 - 40 minút pred jedlom, kým sa nedostaví príjemný pocit tepla. Chuť do jedla sa tak môže znížiť natoľko, že jedlo sa môže úplne vynechať.

Nárast hmotnosti: Masáž brušnej oblasti, chrbtice a bedrovej chrbtice sa vykonáva 1. a 2. výstupkom masážneho prístroja 5 až 15 minút po jedle.

Segmentová masáž má pozitívny vplyv na určité systémy tela, normalizuje funkciu vnútorných orgánov. Akupresúra je jednou z techník reflexológie. Pôsobí na akupresúrne body a má liečebný a preventívny účinok.

Pomocou lúča "korunky" sa dá vykonávať presnejšia masáž reflexných zón, ktorá sa používa v Su-Jok terapii na rukách a nohách.

Súčasná masáž dvoma guľami sa používa na masáž dlhých svalov chrbta a svalových skupín dolných končatín, bedra, ramien, paravertebrálnych svalových skupín.

Masážny prístroj Faraón sa odporúča skladovať v balení vo forme pyramídy. Pyramída vo svojej zóne činnosti koriguje štruktúru priestoru a privádza ho do stavu harmónie. Masážny prístroj umiestnený v pyramíde sa zbavuje negatívnych informačných polí a získava pozitívny náboj troch najsilnejších štruktúr poľa - "pi", "omega" a "mu".

editovat VLASTNOSTI LYAPKO PHARAOH

Parameter Hodnota
Hmotnosť (g) 51
Krajina výrobcu Ukrajina

upravy STAROSTLIVOSŤ

Jednoducho umyte vodou s trochou mydla a vysušte. Pokiaľ používate produkt vo svojej liečebnej praxi, dodržujte štandardné čistiace pokyny, ale nezabudnite povrch sterilizovať (prostriedkom bez obsahu chlóru). 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky na fasciálnu masáž, masážne loptičky a gule
Záruka: 2 roky
Zdravotná téma: Bolesť hlavy, Kosti, svaly, Regenerácia
Kategória: Masáž a akupresúra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Lyapko aplikátory: Prirodzené riešenia pre lepšie zdravie

Spoločnosť Lyapko Medical Production Company (MPC) je už viac ako 25 rokov lídrom v oblasti inovácií v oblasti zdravia a wellness. Našim hlavným produktom je Lyapko viacihličkový aplikátor, jedinečné zariadenie navrhnuté na podporu celkového zdravia a pohody.

Ako fungujú Lyapko aplikátory

Najväčším a najdôležitejším zmyslovým orgánom ľudského tela je koža. Je pokrytá nervovými zakončeniami, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri regulácii rôznych telesných funkcií. Ljapko aplikátory jemne stimulujú tieto nervové zakončenia, čím aktivujú prirodzené ochranné mechanizmy tela. Táto stimulácia môže:

 • Zlepšiť metabolizmus
 • Posilniť imunitný systém
 • Zvýšiť vitalitu a úroveň energie
 • Podporiť lepší spánok

Lyapko: Kombinácia tradície s inováciou

Lyapko aplikátory sú jedinečnou zmesou východnej lekárskej múdrosti a špičkových technológií. Majú širokú použitie v:

 • Klinikách
 • Nemocniciach
 • Lekárskych inštitúciách
 • Vedecko-výskumných inštitútoch špecializujúcich sa na reflexoterapiu (akupresúra) na celom území Ukrajiny

Výhody používania Lyapko aplikátorov:

 • Podporuje celkové zdravie: Lyapko aplikátory môžu pomôcť pri širokej škále problémov, vrátane:

  • Tráviace problémy
  • Kardiovaskulárne problémy
  • Respiračné choroby
  • Poruchy nervového systému
  • Sexuálna dysfunkcia
  • Endokrinné poruchy
 • Rýchlejšie zotavenie: Podporuje rýchlejšie hojenie po zraneniach, operáciách a mozgových príhodách.

 • Zlepšené ošetrenie: Lyapko aplikátory môžu výrazne zlepšiť účinnosť rôznych terapií, ako sú masáže, akupunktúra a manuálna terapia.

 • Bezpečné a jednoduché použitie: Lyapko aplikátory sú prakticky bez vedľajších účinkov a kontraindikácií. Ich jednoduchý dizajn ich robí ideálnymi pre domáce použitie.

 • Bezkonkurenčná kvalita: Lyapko aplikátory sú globálne uznávané pre svoju efektivitu a inovatívny dizajn. Sú:

  • Odporúčané Ministerstvom zdravotníctva Ukrajiny na lekárske použitie
  • Chránené ukrajinskými a medzinárodnými patentmi
  • Certifikované podľa medzinárodných noriem kvality
 • Ocenená inovácia: Lyapko aplikátory boli ocenené mnohými oceneniami a vyznamenaniami, vrátane ocenenia ako jeden z 100 najlepších vynálezov na Ukrajine.

Lyapko MPC

V spoločnosti Lyapko MPC s vášňou posilňujeme jednotlivcov, aby prevzali kontrolu nad svojím zdravím. Ponúkame:

 • Individuálny prístup: Chápeme, že potreby každého človeka sú jedinečné. Preto ponúkame personalizované poradenstvo a podporu.
 • Profesionálne znalosti: Náš tím sa venuje tomu, aby vám poskytol najvyššiu úroveň služieb a znalostí.
 • Bezkonkurenčné produkty: Lyapko aplikátory sa líšia od všetkého ostatného na trhu. Ponúkajú bezpečný a prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a pohodu.

Našou misiou je pomáhať ľuďom na celom svete dosiahnuť optimálne zdravie prirodzenými metódami. S Lyapko aplikátormi môžete odomknúť potenciál svojho tela a žiť zdravší a šťastnejší život.

Doprajte si dar zdravia. Objednajte si Ljapko aplikátor už dnes.

Podobné produkty