Tachyonizovaná modro-zelená riasa ALGAE A Super Energy Food kapsule 75/200 ks

Kód: BG75H
od €76,50

Zvoľte variant

Tachyonizované modro-zelené riasy kapsule 75/200 ks je sú certifikovaný,  organický produkt, bez GMO, bez ožiarenia, bez pesticídov a certifikovaný Kóšer!

Detailné informácie

Objem: 200 ks
Na objednávku 1 - 2 týždne* | BG200H
Môžeme doručiť do: 8.10.2020
€150
Objem: 75 ks
Na objednávku 1 - 2 týždne* | BG75H
Môžeme doručiť do: 8.10.2020
€76,50

Podrobný popis

Tachyonizované modro-zelené riasy kapsule 75/200 ks je sú certifikovaný,  organický produkt, bez GMO, bez ožiarenia, bez pesticídov a certifikovaný Kóšer!

Tachyonizované modro-zelené riasy sú jednou z najživnejších hustých potravín na planéte, ktoré obsahujú 92 minerálov a stopových prvkov. Má vysoký obsah aktívnej B12, takže vegetariáni sa nemusia starať o dostatok B12 v potrave, pokiaľ užívajú tachyonizované modrozelené riasy. Existuje mnoho všeobecných vlastností podporujúcich zdravie vrátane schopnosti pomáhať pri zvyšovaní duševnej a fyzickej energie. Mnohí cítia, že skutočná hodnota tachyonizovaných modro-zelených rias je jej účinok na nervový systém (mysel a mozog) všeobecne a konkrétne na zvýšenie funkcie hypotalamu (spodná časť medzimozgu), hypofýzy a epifýzy. Jeho optimálne fungovanie je kľúčom k rovnováhe celého tela.

Mnoho endokrinných nerovnováh je spojených s nefunkčným hypotalamom. Je ťažké napraviť nerovnováhu v nadobličkách, štítnej žľaze, pankrease a ďalších endokrinných žľazách bez toho, aby ste najprv opravili hypotalamus. Hypotalamus, hypofýza a epifýza sú spojené aj s vyššími duchovnými centrami. Podľa Dr. Cousensa je tachyonizovaná modrozelená riasa jediným vegetariánskym zdrojom potravy alebo koncentrátom, ktorý zistil a ktorý zvyšuje a upravuje funkciu hypotalamu. Proces tachyonizácie reštrukturalizuje všetky ingrediencie na tachyónové antény, ktoré sú začlenené do vašej bunkovej štruktúry, pričom energizujú subtilné organizujúce energetické polia (SOEF), čím transformujú celú vašu bytosť na tachyonový supervodič zvnútra von.

Tachyonizované:

Aphanizomenon Flos-Aquae

ÚČINKY: 

Tachyonizované modrozelené riasy majú pozitívny vplyv na celý nervový systém mysle, mozgu a špecificky zvyšujú funkciu hypotalamu, hypofýzy a epifýzy. Vzhľadom na celkové vlastnosti podporujúce zdravie sa tachyonizované modrozelené riasy odporúčajú v kombinácii so všetkými ostatnými vnútornými tachyonizovanými materiálmi. Tachyonizované modrozelené riasy zvyšujú dlhodobú a krátkodobú pamäť a sú užitočné ako antidepresíva. Ďalšími navrhovanými spôsobmi použitia sú Alzheimerova choroba, choroby súvisiace s demenciou, porucha pozornosti (ADD), porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) a endokrinné nerovnováhy.

OBSAH BALENIA:

Tachyonizované kapsuly Blue Green-Algae sa dodávajú v 2 veľkostiach:

75 a 200 kapsúl (1 kapsula obsahuje 250 mg. (0,25 g)

DÁVKOVANIE:

Začínajte s 3 kapsulami denne a zvyšujte na 4 kapsuly trikrát denne kvôli udržiavacej dávke.

Kapsuly používané pre tachyonizované modrozelené riasy sú Vegi Caps (neškodné, vhodné pre vegánov)!

KONTRAINDIKÁCIE A UPOZORNENIA:

Modrozelené riasy môžu mať účinky na riedenie krvi a môžu zvýšiť riziko vzniku modrín a krvácania, ak sa kombinujú s liekmi na riedenie krvi.

Dodatočné parametre

Kategória: Regenerácia a Tachyon
Záruka: 1 rok
Objem: 200 ks, 75 ks
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International

tachyon certifikat

480 Tesconi Circle, Santa Rosa, USA

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonozivané produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA.

BLOG o Tachyonoch:http://www.tachyon-pro.sk

tachyon