Zinzino BalanceTest auto-test na analýzu pomeru mastných kyselín omega-3 a omega-6

Zinzino BalanceTest je jednoduchý auto-test na analýzu mastných kyselín v kapilárnej krvi získanej z končeka prsta pomocou metódy zaschnutej kvapky krvi (DBS) na filtračnom papieri Whatman®. Metóda DBS je rovnako presná ako vzorka krvi zo žily.  

✓ zistite pomer omega-6 : omega-3 mastyných kyslín
✓ hodnoty ďalších 11 mastných kyselín v tele
✓ test na doma

Dostupnosť Odosielame do 3-6 dní
Môžeme doručiť do:
20.6.2023
Kód: 309001
169 €
Zinzino BalanceTest auto-test na analýzu pomeru mastných kyselín omega-3 a omega-6

Zinzino BalanceTest je jednoduchý auto-test na analýzu mastných kyselín v kapilárnej krvi získanej z končeka prsta pomocou metódy zaschnutej kvapky krvi (DBS) na filtračnom papieri Whatman®. Metóda DBS je rovnako presná ako vzorka krvi zo žily. 

Aké sú optimálne pomery omega-6 a omega3?

Nižšie ako 5:1

Priemer v severnej Európe 12:1, Európe 15:1 a USA 25:1.

Počas 120 dní sa obnovia červené krvinky v tele, preto po pravidelnom úžívaní BalanceOil+ sa dokáže tento pomer znížiť až na 3:1

hviezda_2 BENEFITY BALANCE TESTU

 • Ľahko použiteľný auto-test za pomoci kvapky krvi
 • Sleduje hladinu 11 mastných kyselín v krvi
 • Zobrazuje údaje o vašej rovnováhe Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín

POSTUP NA BALANCE TEST

 1. Pred užívaním výrobkov Zinzino vykonajte BalaceTest (*ak by Vaše hodnoty omega-6 a omega-š boli v pomere 3:1 nemusíte užívať výrobky Zinzino)
 2. Podľa odporúčaní používajte výrobky Zinzino po dobu 120 dní
 3. Spravte si druhý test pre porovnanie zmeny stavu mastných kyselín v tele

Vypočujte si viac o Omega-3 a Omega-6 mastných kyselinách v našom podcaste:

 

editovat HODNOTY MERANIA

Test meria obsah 11 mastných kyselín vrátane nasýtených, mononenasýtených (Omega-9) a polynenasýtených (Omega-6 a Omega-3) mastných kyselín. Hodnoty jednotlivých mastných kyselín sú uvedené v tabuľke a sú vyjadrené v percentách z nameraného celkového množstva mastných kyselín. Na porovnanie v tabuľke je priemerný rozsah pre každú mastnú kyselinu (na základe údajov získaných z veľkej skupiny ľudí s vyváženou stravou) uvedený ako cieľová hodnota. Merajú sa tieto mastné kyseliny:

 • kyselina palmitová, C16:0, nasýtené tuky
 • kyselina stearová, C18:0, nasýtené tuky
 • kyselina olejová, C18:1, Omega-9
 • kyselina linolová, C18:2, Omega-6
 • kyselina alfa-linolénová, C18:3, Omega-3
 • kyselina gama-linolénová, C18:3, Omega-6
 • kyselina dihomo-gama-linolénová, C20:3, Omega-6 kyselina arachidonová (AA), C20:4, Omega-6 kyselina eikozapentaénová (EPA), C20:5, Omega-3 kyselina dokozapentaénová (DPA), C22:5, Omega-3 Kyselina dokosahexaenová (DHA), C22:6, Omega-3

Analyzuje sa 11 mastných kyselín a celkový súčet ich hodnôt sa považuje za 100 %. Pre týchto 6 hodnôt sa používa 7 mastných kyselín. Analyzované množstvo každej zo 7 mastných kyselín sa vypočítava ako percento zo 100 %.

Váš test je analyzovaný nezávislým laboratóriom s certifikátom správnych výrobných postupov (GMP). To, že spoločnosť Vitas je držiteľom certifikátu GMP, znamená, že sa dodržiava správne výrobné postupy. Spoločnosť je zmluvné laboratórium na vykonávanie chemickej analýzy s 25 ročnými skúsenosťami, ktoré poskytuje vysoko kvalitnú chromatografickú analýzu založenú na špičkových znalostiach a technológiách.

Súčasťou krvného testu je identifikačné číslo BalanceTest, ktoré vidíte iba vy. V laboratóriu ani v spoločnosti Zinzino nevedia, kto podal test. Na stránke zinzinotest.com sa vaše výsledky zobrazia po zadaní identifikačného čísla BalanceTest. Ak ste vyplnili dotazník, budete mať prístup k úplnej analýze. Ak ste dotazník nevyplnili, zobrazí sa iba vaše skóre rovnováhy.

POSTUP NA VYKONANIE TESTU

1. BalanceTest je schválený produkt na in vitro diagnostiku pre osobné odbery vzoriek krvi v domácom prostredí.

- Najskôr si mydlom umyte ruky, dôkladne si ich opláchnite teplou vodou a osušte.

Z papierovej obálky vyberte kartičku na odber vzorky. Obálku si odložte, neskôr ju budete potrebovať.

Z kartičky na odber vzorky odtrhnite časť s nápisom ULOŽIŤ
a odfoťte si identifikačné číslo testu. SVOJ výsledok testu zistíte LEN pomocou svojho OSOBNÉHO identifikačného čísla testu. Kartičku položte na stôl tak, aby dva kruhy smerovali nahor.

2. Pomocou tampónu namočeného v alkohole si očistite konček prsta (odporúča sa použiť prostredník).

Stimulujte krvný obeh tak, že budete 20 sekúnd dôkladne krúžiť rukou alebo ju otriasať. Vyberte jednorazovú lancetu. Odstráňte priehľadný bezpečnostný uzáver a lanceta je pripravená na použitie.

3. Lancetu umiestnite oproti spodnej časti končeka prsta smerom k papieriku na odber krvi umiestnenému na stole. Zatlačte hornú časť lancety proti prstu, až kým nebudete počuť kliknutie. Lanceta automaticky spraví v prste malý vpich.

4. Nedotýkajte sa rukami kruhov filtračného papiera. Prst raz jemne pritlačte a do každého kruhu vyznačeného na kartičke na odber vzorky umiestnite niekoľko, najmenej 3, kvapky voľne kvapkajúcej krvi. Krv by mala úplne pokryť vnútornú časť kruhov.

5. Kartičku na odber vzorky nechajte najmenej 10 minút vo vodorovnej polohe pri izbovej teplote, aby sa vzorky dobre vysušili.

6. Kartičku na odber vzorky vložte späť do papierovej obálky. Papierovú obálku potom umiestnite do kovového obalu a obal uzavrite.

Dôležité upozornenie: Nevyberajte vysúšací vak z kovového vrecka.

7. Uzavretý kovový obal vložte do veľkej obálky, na ktorej bude adresa laboratória. POZNÁMKA! Skôr než obálku vložíte do poštovej schránky, MUSÍTE na ňu nalepiť poštové známky
v správnej hodnote.

8. Ak chcete zaregistrovať svoje identifikačné číslo testu online, navštívte stránku www.zinzinotest.com. Na tomto webe neskôr nájdete výsledky testu. Váš výsledok bude hotový o 10 – 20 dní.

Dôležité upozornenie: Odložte si časť kartičky s nápisom ULOŽIŤ. SVOJ výsledok testu zistíte na internete LEN pomocou svojho OSOBNÉHO identifikačného čísla testu. 

noviny STIAHNUŤ PRODUKTOVÝ LIST

potvrdit REGISTRÁCIA ZINZINO PRE VÝHODNEJŠIE BALENIA

Vo Flexity si môžete objednať výhodné jednotlivé balenia. Ak máte záujem o pravidelný odber a predplatné balení, môžete získať produkty Zinzino za nižšiu cenu. Navyše máte možnosť časom získať niektoré produkty zdarma (za odporúčanie).

Zinzino Balance test získate výhodnejšie pr kúpe Premier Kit

ZINZINO PREMIUM PRICE

POTREBUJETE VIAC INFORÁMCIÍ ALEBO SA PORADIŤ OHĽADOM VÝŽIVY?

Zanechajte nám kontakt a dohodnite si stretnutie so špecialistom:

KONZULTACIA SK

zinzino flexity partner

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY ZINZINO PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMUzinzino produkty

Zinzino je škandinávska firma pôsobiaca od roku 2005, ktorá stavia svoje produkty na vedeckých testoch, klinických štúdiách a poznatkoch farmakológa Dr. Paula Claytona PhD. V jadre výživy je podľa Claytona dôležité udržiavať správny pomer rybieho oleja (omega-3 mastné kysliny), polyfenoly a betaglukány. 

Práve čisté a kvalitné rybie a vegánske oleje sú kľúčovými produktami pomáhajúcimi dosiahnuť optimálnu hladinu omega-6 a omega-3 mastných kyselín. Zinzino ponúka BalanceTest pre zistenie výsledkov z kvapky krvi. Zinzino ponúka inovatívne doplnky výživy pre riešenie podpory imunitného systému a liečby vnútorných zápalov, ktoré sú často príčinou mnohých civilizačných ochorení. 

Flexity patrí medzi oficiálnych partnerov spoločnosti Ziznino. Nájdete u nás jednotlivé Zinzino produkty na vyskúšanie alebo si môžete prostredníctvom nás zakúpiť výhodnejšie balenia za nižšiu cenu - objednáte priamo na zinzino.com. Medzi najobľúbenejšie patria Balance Oil, Protect+, Viva +, ZinoBiotic a Xtend.

Chcete sa dozvedieť viac? Zanechajte nám email a pošleme niekoľko užitočných zdrojov a prednášku -> Ako zlepšiť stravu a používanie doplnkov výživy

 

Podobné produkty