Tachyonizovaná SPIRULINA A Super Energy Food tablety 75, 200 ks

Kód: ST75H
od €21,90 od €18,25 bez DPH

Zvoľte variant

Tachyonizovaná Spirulina je certifikovaný produkt bez organických látok, bez GMO, bez ožiarenia a bez pesticídov! V ponuke sú 2 veľkosti balenia!

 

Detailné informácie

Objem: 200 ks
Skladom (1 ks) | ST200H
Môžeme doručiť do: 23.9.2021
€45,90
€38,25 bez DPH
Objem: 75 ks
Skladom (1 ks) | ST75H
Môžeme doručiť do: 23.9.2021
€21,90
€18,25 bez DPH

Podrobný popis

Tachyonizovaná Spirulina je certifikovaný produkt bez organických látok, bez GMO, bez ožiarenia a bez pesticídov!

Tachyonizovaná spirulina je neuveriteľne hustá strava obsahujúca takmer každú živinu potrebnú na udržanie života okrem vody. Tento drobný organizmus, väčšinou bielkovina poskytuje vzácne esenciálne mastné kyseliny, jedinečné energizujúce uhľohydráty, dôležité vitamíny a prirodzene chelatované minerály. Je to nutraceutikum zvyšujúce imunitu s množstvom fytochemikálií, antioxidantov, karotenoidov, beta glukánov a sulfolipidov. Ako superpotravina je výživový profil Spiruliny bohatší ako u iných potravín, rastlín, obilia alebo bylín. Spirulina má v priemere asi 65% bielkovín a je ľahko asimilovateľná a stráviteľná, aj keď máte ochorenie alebo problémy s trávením komplexných bielkovín. Obsah B12 v Spiruline je senzačný! Keď sa predpokladá, že sa v živočíšnych zdrojoch vyskytuje jej obsah iba v podstatných množstvách, obsahuje Spirulina viac ako päťnásobok RDA B12. Je to obrovská výhoda pre vegetariánov!

Medzi ďalšie výhody patrí prirodzený výskyt hojného množstva beta karoténu. Desiatky štúdií preukázali, že konzumácia beta karoténu z prírodných zdrojov znižuje riziko mnohých rôznych druhov rakoviny, vrátane krku, pľúc, prsníka, žalúdka, gastrointestinálneho traktu, hrubého čreva, prostaty a krčka maternice. Spirulina má tiež jeden z najvyšších obsahov chlorofylu v prírode a obsahuje karotenoidy, ktoré sú dôležité pre svoju antioxidačnú hodnotu. Niektoré z týchto karotenoidov, napríklad luteín a zeaxantín, sú nevyhnutné pre zdravie očí. Jedlo s týmito výhodami je prevenciou proti makulárnej degenerácii spojenej s vekom. Tachyonizujúca Spirulina exponenciálne zvyšuje všetky tieto prínosy.

Tachyonizované indediencie:

100% čistá Hawaii Spirulina

ÚČINKY: 

Je to nutraceutikum zvyšujúce imunitu a je to super strava, ľahko sa prispôsobí a strávi dokonca aj u chorých!

POUŽITIE:

Indikované pri imunitnej dysfunkcii, rakovine, makulárnej degenerácii, nedostatku vitality.

OBSAH BALENIA:

Tablety Spirulina sú dostupné v 75 ks a 200 ks baleniach.
1 tableta obsahuje 500 mg Spirulliny.

DÁVKOVANIE:

2 tablety sa rovná 1/4 čajovej lyžičky (1 g). Začínajte 4 tabletami denne a zvyšujte na 8 tabliet denne pri udržiavacej dávke.

KONTRAINDIKÁCIE A UPOZORNENIA:

Žiadne.

Dodatočné parametre

Kategória: Superpotraviny
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita, Energia, Vitalita
Forma: Tablety
Obsah: 75 ks, 200 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty