COVID-UPDATE: Od 22.2.2021 nás nájdete na novej adrese: Saratovská 6/D. Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash 120ml

Kód: TW4H
€14,90
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
15.3.2021

Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash nabíja Subtílne organizujúce energetické pole (SOEP) každej bunky v našom tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Možno použiť pri akomkoľvek zdravotnom probléme. Výborná je aj pre rastliny, zvieratá, na použitie v kozmetických produktoch, po holení, pri kúpaní a pod. Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash nabíja Subtílne organizujúce energetické pole (SOEP) každej bunky v našom tele.

Dokáže prejsť cez hematoencefalickú bariéru v mozgu a transformovať celú tvoju bytosť na supervodič, energizujúc rozrušené SOEP a dovoľuje tak blokádam sa rozptýliť. Odstránenie blokád v energetickom systéme je kľúčom k žiarivému zdraviu a dlhovekosti.

Celosvetové výskumy ukazujú výrazné účinky tachyonizovanej vody na život. Je to kľúč k dosiahnutiu vyššej úrovne vitality a duševnej pohody.

 Dokáže prejsť cez hematoencefalickú bariéru v mozgu a transformovať celú tvoju bytosť na supervodič, energizujúc rozrušené SOEP a dovoľuje tak blokádam sa rozptýliť. Odstránenie blokád v energetickom systéme je kľúčom k žiarivému zdraviu a dlhovekosti. Zvýšená bioenergetika dovolí tvojmu telu začať fyzickú a emocionálnu detoxikáciu. Ako sa tvoje telo očisťuje a vybalancuje navracia sa do svojej prirodzenej rovnováhy.

Podľa slov Dr. Gabriela Cousensa, tachyonizovaná voda možno nie je kľúčom k nesmrteľnosti, ale ako výskumy ukazujú, je kľúčom k žiarivému zdraviu. Celosvetové výskumy ukazujú výrazné účinky tachyonizovanej vody na život. Je to kľúč k dosiahnutiu vyššej úrovne vitality a duševnej pohody.

Zloženie:
Čistá tachyonizovaná voda (destilovaná)

Možnosti využitia:
Možno použiť pri akomkoľvek zdravotnom probléme. Výborná je aj pre rastliny, zvieratá, na použitie v kozmetických produktoch, po holení, pri kúpaní a pod.

Veľkosti:
Dostupné v 2 veľkostiach – vo veľkosti 120 ml (obsahuje približne 2100 kvapiek) a 480 ml (obsahuje približne 8400 kvapiek).

Dávkovanie a SKLADOVANIE:
Je veľmi dôležité, aby detoxikácia prebiehala pomaly, len tak bude príjemná. Doporučujeme začať 5 kvapkami 2 až 3x denne, medzi jedlami. Kvapni si priamo pod jazyk, podrž vodu asi 20 sekúnd a potom prehltni. Mnoho ľudí užíva časom 15 až 30 kvapiek 3x denne ako prevenciu. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke. Uschovávaj mimo dosahu detí.

Kontraindikácie a upozornenia:
Je dôležité, aby si sa kvapkadlom nedotkol úst alebo tekutiny, do ktorej vodu kvapkáš. Mohlo by totiž dôjsť k znečisteniu a množeniu nežiaducich baktérií.

Dodatočné parametre

Kategória: Regenerácia a Tachyon produkty
Záruka: 2 roky
Objem: 120 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 8.9.2020
Ďakujem, rýchle vybavenie, super komunikácia. Prípravok užívam krátko, nedá sa ešte hodnotiť. Verím, že pomáha♥️????????
F Avatar autora flexity (Administrátor) 10.9.2020
Dakujeme Vam za pochvalu, snazime sa a prajeme spokojnost a vela zdravicka :)

Advanced Tachyon Technologies International USA

tachyon energia produkty

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon produkty komora