Leto ☀️

☀️ Nech už sa chystáte k moru, do hôr, alebo radšej doma oddychujete, my vám pomôžeme, aby vám ani ten najmenší doplnok nechýbal k užívaniu si leta naplno.

PRI MORI VÁM NESMIE CHÝBAŤ... dovolenka pri mori

Vybrali sme pre vás doplnky, vďaka ktorím si užijete aktívny oddych pri mori! Tieto malé, kompaktné, ale za to nádherné a spoľahlivé pomôcky, vám zabezpečia bezpečné cvičenie aj na pláži!  Inšpirujte sa letnými farbami a vyberte si z nášho širokého sortimentu cestovných podložiek a pomôcok. 

 

NA TURISTIKU SI URČITE ZOBERTE...

turistika

 ....okrem mapy, samozrejme, poriadny pitný režim.  Naše nerezové fľaše okrem toho, že sú šetrné k životnému prostrediu sú aj zdravou alternatívou plastových a hliníkových fľiaš. S ich krásnym dizajnom a praktickým vybavením budú skvelým parťákom na potulky v prírode.

 

TAKTO SI OKOREŇTE DOMÁCU GRILOVAČKU

grilovacka

Prineste nové chute na záhradnú grilovaćku s našími novými ajurvédskymi potravinami a koreninami. Všetky naše ajurvédske produkty sú zdravé, chutné a ľahko zakomponovateľné aj do našej slovenskej kuchyne. 

Vedeli ste, že chutney chodí výborne k mäsu a bylinné pasty k pečivu? Opekačky a grilovačky sú skvelými príležitosťami na vyskúšanie nových chutí priamo z Indie. 

 

NA JOGA POBYTE BUDÚ PRAKTICKÉ

joga pobyt

Konečne ste sa dostali na vysnívaný joga pobyt, plný cvičenia, meditácie a oddychu so skupinou úžasných ľudí! Aby ste určite nezabudli doma vaše obľúbené jógové pomôcky zabaľte ich všetky do jednej jógovej tašky. ☺️ 

Pre dokonalé naladenie na dni plné jogy a sebapoznania odporúčame zabaliť aj váš obľúbený esenciálny olej.