Časté otázky o tachyonových produktoch

Pripravili sme pre vás sekciu najčastejších otázok a odpovedí ohľadom používania tachyonizovaných produktov.

Vo Flexity nájdete iba originálne produkty od spoločnosti Advanced Tachyon Technologies. 

Ak vás zaujíma téme Tachyon viac do hĺbky, odporúčame si pozrieť aj videá na oficiálnej stránke: 

Hľadáte výhodnú ponuku tachyon produktov? Len u nás 5% aktuálna zľava na produkty Tachyon s kódom "tachyon5"

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Áno, v podstate každý produkt je určený na konkrétny problém, či konkrétnu partiu tela, ale to neznamená automaticky, že ich nemôžete použit aj na niečo iné. 

Dôvodom je, že všetky Tachyonizované produkty sú samostatnou Tachyonovou anténou, čiže chránia jemnú štruktúru nášho tela. Krásnym príkladom je Tachyonizovaný vankúšik na oči (Eye Pillow), určený na okolie očí. Ak vás však bolí chrbát, rameno, alebo koleno, kľudne ho tam môžete aplikovať.

Orgánové špecifiká, ako aj ich meno naznačuje, majú jedinečné bylinkové zloženie určené na konkrétne situácie, reps. konkrétny orgán, orgánovú sústavu.

Napr. Panther Juice vďaka blahodarnému zloženiu rôznych bylín prinesie úľavu od bolesti, nátepníky sú určené na nosenie na zápästí, Brain and Memory kvapky tiež vďaka zloženiu sú určené pre celkové zlepšenie metabolizmu mozgu a pod.

Ak hľadáte všestranný Tachyonizovaný produkt, ktorý môžete mať vždy pri sebe, aj keď cestujete alebo ste v práci, Silica Disky sú najlepšou voľbou pre vás.

Majú veľkoplošné určenie, môžete ich využiť ako ochranu pred EMF a pripevniť ich na spotrebiče, router, elektrické ističe. Môžete ich použiť ale aj v každodennom živote ako na nabíjanie pitnej vody, potraviny a výživových doplnkov, ale aj na časť tela, ktorá je v nerovnováhe.

Všeobecne platí, že čím vyšší je pomer kremíku v produkte, tým má silnejší účinok. Každý produkt má svoj pomer účinnosti v závislosti materiálu, z ktorého bol vyrobený. Tachyonizovať sa totiž  dajú len prírodné materiály, plast by sa Tachyonizovať nedal, nemalo by to žiaden účinok.

Napríklad kryštály majú vyšší pomer kremíku ako Silica disky a okrem toho su špeciálne brúsene pozdĺž C-osi, čo ešte viac zvyšuje ich účinnosť.

Všetky Tachyonizované prívesky sú určené, aby boli nosené v oblasti tymusovej žľazy, čo znamená, že je tam stály prísun Tachyonovej energie a tým pádom sa podporuje imunitný systém a ochraňuje nositeľa pred elektrosmogom. V prípade ULTRA priveskov je tam este extra bonus NEO pola.

ULTRA prívesky obsahujú 2 kryštály, ktoré sú otočené voči sebe tak, aby energia smerovala voči sebe. Takto sa vytvára tzv. NEO pole.  Ako keby sme otočili 2 TLC Bars voči sebe, len v menšom. Takéto NEO pole obsahujú všetky ULTRA prívesky.

Všeobecne najsilnejší prívesok je náš ULTRA 5G Freedom prívesok, obsahuje 2 kryštály, ktorí sú otočené tak, aby energia smerovala proti sebe, takto sa vyvára NEO pole.

Vo Vortex Pendante sa nachádza jeden kryštál, ktorý slúži na vertikalizáciu systému.

Mini-V prívesky sú zmenšenými verziami Vortex Pendantu. Vortex Pendant je ale určený len tým, ktorý prešli kurz Vertikálnej Reality.

Najbližšie, čo sa týka sile a účinnosti k Vortexu je práve Freedom Pendant, ktorý síce nie je na profesionálne terapeutické pouźitie, ale je vhodný ako domáca prvá pomoc.

Obľúbeným príveskom je ešte Vintage prívesok, ktorý v sebe obsahuje Tachyonizovaný Ultra Micro-Disk.

Všetky látkové Tachyon produkty sú vyrobené z bavlny a sú úplne celé Tachyonizované. Tým, že tých látok je veľké množstvo energia z nich do seba naráža vytvára ULTRA produkt. Čelenky napríklad majú aj suchý zips a malú kapsičku, kde môžete vložiť ešte sklenenú bunku alebo Silica Disky.

Počas noci sa všeobecne odporúča nechať telo odpočívať a nevystavovať kontinuálne tachyonovým produktom. Napríklad Silica Disky sa odporúčajú dať radšej pod postel, aby nepôsobili priamo na fyzické telo.

Nie je potrebné produkty ďalej nabíjať. Produkty boli tachyonizované v Tachyonovej komore.