Tipy na darčeky pre deti

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy na vianočné darčeky pre našich najmenších.

Komu ešte chcete spraviť radosť? Pozrite si aj naše ostatné tipy.

DETSKÉ PODLOŽKY NA JOGU

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (77)

Zapojte aj deti hravo do cvičenia. Pri detských podložkách je obzvlášť dôležité, aby boli úplne neškodné pre zdravie a ideálne tiež šetrné k životnému prostrediu. Jogamatka pre deti vo flexity je vyrobená buď zo 100% prírodného netoxického kaučuku, alebo z kombinácie kaučuku a microfiber povrchu.Vrchná vrstva podložky na jogu je tvorená absorbčným mikrovláknom, ktoré je spojené s prírodným kaučukom. Každá karimatka na jogu sa ľahko udržiava a zachováva si krásne farby. Hrúbka 3 - 4,5 mm poskytuje ideálne pohodlie pre detské kĺby. 

ESENCIÁLNE A VONNÉ OLEJE V BIO KVALITE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (78)

Vyfiltrujte si u nás oleje podľa veku. Niektoré ako levanduľa môžete používať od narodenia. Pri deťoch vyberáme jednotlivé esenciálne oleje s ohľadom na ich vek. Kvalitné esenciálne oleje sú pri správnom používaní bezpečné aj na priamu aplikáciu na pokožku a môžu priniesť mnoho benefitov pre vaše deti. Pri aplikácii na jemnú detskú pokožku vždy treba dodržiavať presný pomer riedenia s nosným rastlinným olejom.

AERIAL SILK NA AKROBACIU A GYMNASTIKU

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (91)

Aerial Yoga, Fly joga, Antigravity joga, lietajúca joga sú názvy pre čoraz obľúbenejší spôsob cvičenia vo vzduchu za pomoci siete. Cvičenie s yoga hammockom pomáha zlepšovať koordináciu, buduje silu a pomáha sa uvoľniť. Sieť je vyrobená z vysoko odolného nylonu s husto tkanou látkou proti roztrhnutiu. Pre zavesenie siete je potrebné použiť kotviace oko do stropu, upevňovaciu mechanickú kotvu a karabíny. Pre polohovanie sa používa Safety Chain s okami po celej dĺžke pre úpravu výšky.  

PODPORA ZDRAVIA 

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (79)

Omega 3 olej, ktorý môžu užívať deti od 2 rokov. Zvoľte vyvážené, čisto prírodné potravinové doplnky s vysokým obsahom Omega-3 mastných kyselín pre podporu zdravého vývoja vášho dieťaťa.   

MUZIKOTERAPIA

terapie zvukom pre deti

Vedeli ste, že tibetské spievajúce misky, pôvodne hudobné nástroje himalájskych mudrcov, môžu pomôcť vašim deťom pri učení a sústredení? Tóny tibetských misiek nám totiž pomáhajú dostať myseľ do prítomného okamihu a sústrediť sa na zvuk, vďaka čomu sa zlepšuje koncentrácia.