Tipy na dekorácie a atmosféru

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy na dekorácie do bytu, štúdia, meditačnej miestnosti alebo svojho kútika.

Komu ešte chete spraviť radosť? Pozrite si aj naše ostatné tipy.

DEKORATÍVNE SOCHY A OZDOBY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (49)

Pre milovníčky interiérového dizajnu. Čo vás poteší? Ganesha, Buddha, Mahadevi, Tara sochy v rôznych veľkostiach či figuríny v asáne? Vyberte si z našej ponuky kvalitných keramických, mosadzných, kovových, či drevených dekoratívnych sošiek a doplnkov a ozdobte si svoje štúdio, potešte dušu či obdarujte blízkeho. Podporte Feng Shui priestoru krásnymi sochami.

ELEKTRICKÉ AROMALAMPY A DIFÚZERY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (85)

Doprajte si účiny esenciálnych olejov v dizajnových elektrických difúzeroch. Elektrické aróma difuzéry maximalizujú účinky esenciálnych olejov, pretože vzduch sa považuje za najrýchlejší spôsob šírenia. Elektrická vonná lampa alebo aromalampa je praktický a zároveň krásny interiérový doplnok. Stačí pár kvapiek esenciálneho oleja, prevoniate celú miestnosť a navodíte upokojujúcu atmosféru, ktorá pohľadí vašu dušu. Elektrická aromalampa je zároveň aj skvelý zvlhčovač vzduchu.

VONNÉ TYČINKY A VYKUROVADLÁ

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (86)

 

Potrebujete sa utíšiť a zjemniť svoje zmysly? Vonné tyčinky príjemnej vône pomáhajú spomaliť a upokojujú telo aj myseľ. Navodia príjemnú atmosféru a sú vhodné na meditáciu a relaxáciu. Vonné tyčinky Nag Champa patria medzi svetovo najpopulárnejšie značky tyčiniek. V kategórii nájdete vonné tyčinky vyrobené v Indii, kadidlá, vonné kužele, vydymovadlá, vykurovacie zväzky, stojany na vonné tyčinky a kadidelnice. V ponuke nájdete indické, orientálne, nepálske, tibetské a japonské typy vonných tyčiniek ako aj stojany na vonné tyčinky 

MEDITAČNÉ VANKÚŠE NA SEDENIE A MEDITÁCIU

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (61)

Pre chvílky ticha a pokoja. Hodia sa aj ako alternatíva na sedenie v obývačke. Podľa typu sedenia si môžete zvoliť typ rondo, zafu (širšie), polmesiac alebo extra široké flat vankúše na meditáciu. Vyberte si vankúš podľa výšky - čím máte stuhnutejšie svaly dolnej časti tela tým vyšší vankúšik si vyberte. Ďalšie meditačné joga pomôcky nájdete v našej sekcii doplnkov a darčekov.

DEKY, PLACHTY NA STENY, PRIKRÝVKY A POŤAHY NA VANKÚŠE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (83)

Deka je univerzálny darček do každej domácnosti. Spríjemnite si svoj meditačný kútik aj plachtou s mandalou či symbolmi z Indickej tradície.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Samozrejme pre všetko podľa vlastného výberu :)

2948_darcekova-poukazka-sk-2022--4