Tipy na darčeky pre cestovateľov

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy pre milovníkov cestovania.

Komu ešte chete spraviť radosť? Pozrite si aj naše ostatné tipy.

CESTOVNÉ A PRENOSNÉ PODLOŽKY NA JOGU

darčeky pre cestovateľov

Cestovné skladacie karimatky na jogu sú výborným spoločníkom na turistiku a cestovanie po svete. Vďaka svojej malej hrúbke 1-2 mm a odolnému materiálu ako kaučuk alebo PVC vám cestovná podložka na yogu poskytne priestor na cvičenie jogy na pláži aj vrchole sopky na Bali.

VŠETKO PRE SPÁNOK AJ NA CESTÁCH

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (68)

Pre lepší oddych a spánok a vyrovnanie sa s jet lagom. Dreamlight je ocenená technologická spoločnosť na podporu spánku. Spánkové masky Dreamlight sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zlepšiť zaspávanie a kvalitu spánku. 

DEKY, PLACHTY NA STENY, PRIKRÝVKY A POŤAHY NA VANKÚŠE

deky

Deka je univerzálny darček do každej domácnosti. Spríjemnite si svoj meditačný kútik aj plachtou s mandalou či symbolmi z Indickej tradície. Deky príjemne zahrejú telo a udržia teplotu po cvičení. Deka sa dá použiť aj ako prehoz na pohovku, gauč a kreslo a vytvoriť si príjemnejšiu atmosféru. Zloženú deku navyše využijete aj ako pomôcku pri cvičení na podloženie častí tela. Ťažké bavlnené deky pomáhajú telu sa hlbšie uvoľniť a  uzemňujúPlachty na stenu tvoria príjemné prostredie v miestnosti a dajú sa použiť aj ako prehoz cez posteľ.

PODPORA IMUNITY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (50)

Darujte silnú imunitu na celý rok na cesty. Doplnky stravy sú potraviny určené na doplnenie bežnej stravy s obsahom koncentrovaných vitamínov a minerálov a ďalších látok určených na priame vstrebanie v primeraných množstvách. V poslednej dobe rastie záujem najmä o prírodné doplnky stravy, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

EKO POHÁRE, FLAŠE, TERMOSKY A HRNČEKY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (71)

Určené na opakované použtie pre podporu udržateľnosti a menšieho odpadu. Určené na opakované použtie pre podporu udržateľnosti a menšieho odpadu. itný režím je pre správne fungovanie ľudského organizmu veľmi dôležitý. Mnoho ľudí ho zanedbáva, čím si spôsobuje problémy rôzneho charakteru. V kategórii nájdete množstvo doplnkov ako outdoor nerezové fľaše, dizajnové poháre, hrnčeky, termosky, obľúbené medené poháre a fľašky, nádoby na jedlo a ďalšie doplnky, s ktorými dodržanie príjmu dostatočného množstva tekutín môže byť pre vás hračkou. 

NA CESTÁCH SA MÔŽE HODIŤ 

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY