Príbeh Alo Yoga, najslávnejšej značky joga oblečenia na svete

alo logo wide

Značka Alo Yoga známa v celosvetovej joga komunite bola založená v roku 2007 Danny Harrisom a Marcom deGeorgev Los Angeles USA. Alo sa špecializuje hlavne na joga oblečenie kategórie “athleisure”, ktoré funguje ako “studio-to-street”, čiže ho môžete nosiť ako na hodiny jogy tak s ním rovno vybehnúť aj na ulicu. Athleisure je pojem, ktorý sa pomaly dostáva aj ku nám a ide o trend, kedy sa oblečenie pôvodne určené na cvičenie môže nosiť aj v prostredí mimo telocvične či štúdia. Alo vyrába jedno z technologicky najprepracovanejších oblečení na svete s množstvom vlastných tkanín a unikátnych strihov či dizajnov, ktoré sú testované ako samotným tímom tak aj kvalitnými joga inštruktormi, tak aby odolali aj tým najnáročnejsím pozíciam a vydržali čo najviac pracích cyklov.

Každý kus stláča, zdvíha a tvaruje telo, udržiava zahriate svaly, čo umožňuje dať zo seba maximum. Všetko oblečenie je antimikrobiálne a udrží vás v suchu. Alo prináša jogu do sveta. Je to jadro, prečo robí to, čo robí. Pretože vedomé žitie vedie k lepšiemu životu. To je skutočný význam studio-to-street: vziať vedomie z praxe na podložke a uviesť ho do praxe v živote.

Prečítajte si tiež: ČO STOJÍ ZA PRÍBEHOM YOGA DESIGN LAB

Alo si s nami našlo cestu aj na Slovensko a Česko:

IMG_0135

IMG_0196

Foto by @gabciska
Sledujte na Instagrame :)

Alo ako samotný pojem vyjadruje akronym “Air,Land,Ocean” čiže vzduch, zem a oceán, čím apeluje na snahu o udržateľnosť životného protredia a vedomý prístup k využívaniu prírodných zrojov a starostlivosti o našu planétu. Oblečenie je preto vyrábané z organických materiálov, z udržateľných látok, s minimálnou uhlíkovou stopou a v uzavretom výrobnom cykle. 

Vedomé hnutie sa rozširuje na kultúru v Alo, kde je solárna kancelária, jóga päť dní v týždni pre zamestnancov v našej posilňovni, kamióny na biopotraviny, nabíjačky pre elektromobily, pokročilý recyklačný program, ktorý redukuje odpad z malej domácnosti a stretnutia mimo fontány v našej meditatívnej zenovej záhrade. Máme gong. A používame ho. Naše obchody sú navrhnuté tak, aby boli miestami pre komunitu - ľudia a myšlienky sa prelínajú s organickou šťavou, kombuchou a kávou. Vzdušné štúdio jogy a strešná krytina v našom obchodnom dome Beverly Hills je miesto, kde to skutočne žije. Na jednej stene je dokonca nadprirodzená kozmická nástenná maľba - príďte na nejaké astrálne cestovanie :) 

Alo family tvorí základ joga komunity, ktorá počíta dnes vyše 4000 inštruktorov a nadšencov jogy po celom svete. Rozšírením Alo family je neziskový projekt Alogives, ktorého cieľom je priniesť pohyb a vnímavosť deťom v každom veku. Deti sa učia ako sa lepšie hýbať, dýchať, ukľudniť ich mysel, znížiť negativitu, posilniť to pozitívne a nájisť pokoj uprestred výziev, ktorým čelia v ich veku. Krátke 5 minútové videá sú určené na 12 týždňový ucelený kurz, ktoré má deti inšpirovať k lepšiemu životu. Viac na  https://www.alogives.com

alo_gives_alo_yoga_couponcause

 

Pre všetkých ostatných Alo pravidelne zdieľa množstvo joga videí na svojom Youtube profile:

XsMBEM88_rIOvO14Rm5NfioTJ1RhhSb0UiWbg2_sH3NpDEEr8aRqPiosxaVaO7u5gR3C-18I9A=w1440-fcrop64=1,32b75a57cd48a5a8-nd-c0xffffffff-rj-k-no

 

Alebo si môžete vybrať hodinu podľa svojej chuti a nechať sa viesť Alo inštruktormi v ich platenej video platforme : https://www.alomoves.com 

Nahliadnite s nami exkluzívne do niektorých predajní v rodisku Alo:

 

santamonica

beverly hills

soho

Ak máte Instagram určite máte svojich obľúbených jogínov, ktorý aj vás inšpirujú, my sme vybrali našich 3 favoritov:

yoga stars

Vyberte si svoj Alo kúsok, nemusíte čakať na Ameriku a colný úrad :)

button-eshop-objednat

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie