Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Príbeh Alo Yoga, najslávnejšej značky joga oblečenia na svete

alo logo wide

Značka Alo Yoga známa v celosvetovej joga komunite bola založená v roku 2007 Danny Harrisom a Marcom deGeorgev Los Angeles USA. Alo sa špecializuje hlavne na joga oblečenie kategórie “athleisure”, ktoré funguje ako “studio-to-street”, čiže ho môžete nosiť ako na hodiny jogy tak s ním rovno vybehnúť aj na ulicu. Athleisure je pojem, ktorý sa pomaly dostáva aj ku nám a ide o trend, kedy sa oblečenie pôvodne určené na cvičenie môže nosiť aj v prostredí mimo telocvične či štúdia. Alo vyrába jedno z technologicky najprepracovanejších oblečení na svete s množstvom vlastných tkanín a unikátnych strihov či dizajnov, ktoré sú testované ako samotným tímom tak aj kvalitnými joga inštruktormi, tak aby odolali aj tým najnáročnejsím pozíciam a vydržali čo najviac pracích cyklov.

Každý kus stláča, zdvíha a tvaruje telo, udržiava zahriate svaly, čo umožňuje dať zo seba maximum. Všetko oblečenie je antimikrobiálne a udrží vás v suchu. Alo prináša jogu do sveta. Je to jadro, prečo robí to, čo robí. Pretože vedomé žitie vedie k lepšiemu životu. To je skutočný význam studio-to-street: vziať vedomie z praxe na podložke a uviesť ho do praxe v živote.

Prečítajte si tiež: ČO STOJÍ ZA PRÍBEHOM YOGA DESIGN LAB

Alo si s nami našlo cestu aj na Slovensko a Česko:

IMG_0135

IMG_0196

Foto by @gabciska
Sledujte na Instagrame :)

Alo ako samotný pojem vyjadruje akronym “Air,Land,Ocean” čiže vzduch, zem a oceán, čím apeluje na snahu o udržateľnosť životného protredia a vedomý prístup k využívaniu prírodných zrojov a starostlivosti o našu planétu. Oblečenie je preto vyrábané z organických materiálov, z udržateľných látok, s minimálnou uhlíkovou stopou a v uzavretom výrobnom cykle. 

Vedomé hnutie sa rozširuje na kultúru v Alo, kde je solárna kancelária, jóga päť dní v týždni pre zamestnancov v našej posilňovni, kamióny na biopotraviny, nabíjačky pre elektromobily, pokročilý recyklačný program, ktorý redukuje odpad z malej domácnosti a stretnutia mimo fontány v našej meditatívnej zenovej záhrade. Máme gong. A používame ho. Naše obchody sú navrhnuté tak, aby boli miestami pre komunitu - ľudia a myšlienky sa prelínajú s organickou šťavou, kombuchou a kávou. Vzdušné štúdio jogy a strešná krytina v našom obchodnom dome Beverly Hills je miesto, kde to skutočne žije. Na jednej stene je dokonca nadprirodzená kozmická nástenná maľba - príďte na nejaké astrálne cestovanie :) 

Alo family tvorí základ joga komunity, ktorá počíta dnes vyše 4000 inštruktorov a nadšencov jogy po celom svete. Rozšírením Alo family je neziskový projekt Alogives, ktorého cieľom je priniesť pohyb a vnímavosť deťom v každom veku. Deti sa učia ako sa lepšie hýbať, dýchať, ukľudniť ich mysel, znížiť negativitu, posilniť to pozitívne a nájisť pokoj uprestred výziev, ktorým čelia v ich veku. Krátke 5 minútové videá sú určené na 12 týždňový ucelený kurz, ktoré má deti inšpirovať k lepšiemu životu. Viac na  https://www.alogives.com

alo_gives_alo_yoga_couponcause

 

Pre všetkých ostatných Alo pravidelne zdieľa množstvo joga videí na svojom Youtube profile:

XsMBEM88_rIOvO14Rm5NfioTJ1RhhSb0UiWbg2_sH3NpDEEr8aRqPiosxaVaO7u5gR3C-18I9A=w1440-fcrop64=1,32b75a57cd48a5a8-nd-c0xffffffff-rj-k-no

 

Alebo si môžete vybrať hodinu podľa svojej chuti a nechať sa viesť Alo inštruktormi v ich platenej video platforme : https://www.alomoves.com 

Nahliadnite s nami exkluzívne do niektorých predajní v rodisku Alo:

 

santamonica

beverly hills

soho

Ak máte Instagram určite máte svojich obľúbených jogínov, ktorý aj vás inšpirujú, my sme vybrali našich 3 favoritov:

yoga stars

Vyberte si svoj Alo kúsok, nemusíte čakať na Ameriku a colný úrad :)

button-eshop-objednat