Tipy na ochranu zdravia pred 5G žiarením a elektrosmogom

tachyon ochrana elektrosmog 5g tesla

Hľadáte výhodnú ponuku tachyon produktov? Len u nás 5% aktuálna zľava na produkty Tachyon s kódom "tachyon5"

Vstúpili sme do novej technologickej éry, kde je ľudstvo bez výberu ponorené do sveta 5G. Žiadna z predchádzajúcich technológií nespôsobila taký rozruch okolo zdravia ako práve 5G. Dnes nájdeme množstvo článkov venujúcich sa téme výhod ako aj možných rizík spojených s využívaním novej 5G siete. Nepoznáme ešte všetky odpovede a dopady, nakoľko v týchto rokoch prebieha výstavba a implementácia 5G vysielačov do praxe. 

Doteraz sme mali už čas sa oboznámiť s frekvenčými techológiami elektromagnetikého žiarenia (v angličtine označované skratkou EMF - electomagnetic field). Keď cez elektrický vodič  preteká elektrický prúd, ktorý neustále v priebehu času mení svoj smer, vytvoria sa okolo vodiča striedavé elektrické a magnetické polia. Uvedomujeme si riziko prílišného vystavenia tomuto žiareniu.

V dnešnej dobe sa takmer nedokážeme vyhnúť elektrosmogu, najmä ak žijeme v meste alebo často cestujeme. Môžeme sa snažiť jeho vyplvy viac eliminovať a kompenzovať časom stráveným v prírode, bez akýchkoľvek zariadení. Dnes je taktiež čoraz populárnejší tzv. online detox ako očista pred digitálnym svetom. 

Doteraz sme počuli o týchto spôsoboch ochrany pred elektrosmogom:

 • Vedome obmedzovať technológie emitujúce elektrosmog len na nevyhnutný čas
 • Nenechávať zapnutý mobil v spálni, ani ako budík
 • Nespať v miestnosti kde sa nachádza wifi router a kde je to možné využívat káblové pripojenie
 • V spálni počas noci odpojiť všetky elektrozariadenia
 • Obmedziť alebo nahradiť mikrovlnku
 • Odpájať elektrozariadenia, ktoré nepotrebujeme používať dlhšiu dobu

ČO BY SME MALI VEDIEŤ O NOVEJ 5G TECHNOLÓGII

 

5g TECHNOLOGIA OCHRANA

Neustále narastajúce množstvo obyvateľov pripojených k internetu, dát, zariadení a prenos informácií si vyžadoval rýchlejšiu technológiu prepojenia. Svet 5G poskytuje výrobcom bezdrôtových sietí neprekonateľné kombinácie frekvencií, vďaka ktorým je doterajší jednofrekvenčný prístup tienenia, blokovania alebo neutralizácie zariadení zastaraný. Môžeme počítať s tým, že s rastúcimi možnosťami využitia 5G najmä narastie množstvo pripojených zariadení.

Rozširovanie 5G siete si bude určite vyžadovať aj stavanie nových vysielačov a ďalších zariadení pracujúcich s vysokými frekvenciami.  Niektorí sa obávajú,že sieť 5G môže byť nebezpečná pre ľudí ako aj zvieratá a požadujú stop 5G na Slovensku. Moderné siete na jednu stranu prinášajú mnohé benefity v oblasti vedy a techniky, ktoré časť populácie veľmi privíta, na druhej strane narastajú obavy o dopady na zdravie pri dlhodobom vystavení 5G frekvenciám. 

Do budúcna môžeme počítať s tým, že 5G nie je posledná technológia zameraná na rýchlejší prenos a môžeme očakávať príchod ďalších rýchlejších frekvencií ako sme mohli vidieť doteraz v minulosti. Preto je dôležité sa vzdelávať a rozširovať si vedomosti ako lepšie v tomto svete fungovať a ochrániť seba aj svojich blízkych.

 

AKO SA LEPŠIE CHRÁNIŤ PRE ELEKTROSMOGOM?

Neustále vystavovanie sa elektrosmogu pôsobí na človeka prevažne negatívne a škodlivo. Môže spôsobovať okrem iného:

 • nekvalitný spánok
 • stratu vitality
 • bolesti hlavy
 • poruchy sústredenia nielen u detí
 • šelest v ušiach
 • zníženie psychickej a fyzickej odolnosti 
 • vyššiu záťaž pre srdcové obehovú sústavu

Pre tých citlivých bude nevyhnutné rýchlo identifikovať prostredia, ktoré je potrebné vyriešiť ako prvé.

Je treba sa zamerať na 6 hlavných oblastí: 

 • osobné
 • mobilné
 • domáce
 • spálňové
 • automobilové
 • pracovné prostredie

Ochrana pred izolovanými frekvenciami tienením už nepostačuje ako konečné riešenie. Nástroje spoločnosti Advanced Tachyon Technologies stavané na práci priekopníka vedy Nikola Teslu sú nefrekvenčným riešením pre všetky oblasti života. Tachyon nelieči, ale skôr zásobuje telo nutnou energiou potrebnou na to, aby si samo pomohlo. Samotné tachyonové častice nedisponujú žiadnou frekvenciou a nemožno ich nazvať ani čisto „energiou“ v pravom slova zmysle. Tachyony skôr pomáhajú harmonizovať živé štruktúry, tak aby podporili ich prirodzený stav a vlastné funkcie. 

Najlepšou prirodzenou cestou je zvýšiť biologickú energiu v ľudskom systéme na úroveň, kde jedinec nie je ovplyvnený technológiou 5G či elektrosmogom. 

OCHRANA MOBILNÝCH TELEFÓNOV

5G ochrana mobilných telefonov

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované Mikro Silica disky umiestnené na mobiloch neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií elektromosgu a zároveň zlepšujú biologické funkcie.

OCHRANA POČÍTAČOV

silica disk tachyon ochrana

Tachyonizované Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Strana, z ktorej prúdi energia je označená slovami: „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energia prúdi z tejto strany). Tachyonizované Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci, neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií a zároveň zlepšujú biologické funkcie. Tieto prevratné štúdie taktiež jasne ukazujú, že keď sú elektrické obvody Tvojho domova chránené Tachyonizovanými Silica diskami, jedlo pripravované na elektrických spotrebičoch má väčšiu životnú energiu.

OSOBNÁ OCHRANA

 5g osobna ochrana zdravia

Tento Tachyonizovaný 5G Ultra Pocket-Pro je navrhnutý tak, aby bol efektívnym nástrojom, ktorý zvyšuje vašu vitalitu a posilňuje vašu životnú silu a zároveň pomáha chrániť pred negatívnymi a škodlivými účinkami žiarenia mobilného telefónu, miligramov 5G frekvencie a EMP magnetických polí. 

Pozrite si celú našu ponuku pomôcok a zariadení na ochranu voči elektrosmogu. Flexity je oficiálnym distribútorom americkej spoločnosti Advanced Tachyon Technologies, ktorá sa téme ochrany zdravia venuje už od 90tych rokov a prináša inovatívne technológie pre bezpečnejší život v dnešnej modernej dobe.

TACHYON 5G OCHRANA ELEKTROSMOG