Ecoffee Cup

Webová stránka značky: Ecoffee Cup

EcoffeeCup-Logo-2019thicker-1

 

STOP STOP.

Len málo ľudí to vie, ale minulý rok to bolo trochu pochybné pre 30. výročie: vznik moderného jednorazového papierového pohára. Počas troch krátkych desaťročí odhadujeme, že viac ako 3 bilióny z nich skončili na skládke. Ak máte záujem, to je 3,000,000,000,000. Priemerná trvanlivosť jednorázového pohára je kratšia ako 10 minút - a menej ako 1% obsahu plastu, bude recyklovaná. Takže v čom sa mohlo hovoriť o podceňovaní storočia, v roku 2014 sme cítili, že existuje túžba niečo zmeniť! Preto sme vytvorili Ecoffee Cup. Vyrobená z prírodných vlákien, kukuričného škrobu a živice neobsahuje BPA, BPS a ftalát. Veko a puzdro sú vyrobené z matného, ​​silikónového potravinového materiálu, ktorý neobsahuje latex a je špeciálne navrhnutý pre horúce kvapaliny. Má veko "bez kvapkania", takže je ideálne vziať so sebou, kamkoľvek idete.

Celý výrobok (pohár, veko a rukáv) je v umývačke v bezpečí a mal by trvať dlhé roky, ak je o neho dobre postarané. K dispozícii v širokej škále moderných dizajnov; jasné, žiarivé farby alebo klasické výtlačky, Ecoffee Cup je ľahký, ľahký a krásny na pitie bez plastickej chuti. V tejto osvietenej éry neexistuje jednorazové ospravedlnenie. Vyberte možnosť Opätovného použitia.

Žiadne produkty značky Ecoffee Cup sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie