Ecoffee Cup

Webová stránka značky: Ecoffee Cup

EcoffeeCup-Logo-2019thicker-1

 

STOP STOP STOP STOP.

Len málo ľudí to vie, ale minulý rok to bolo trochu pochybné pre 30. výročie: vznik moderného jednorazového papierového pohára. Počas troch krátkych desaťročí odhadujeme, že viac ako 3 bilióny z nich skončili na skládke. Ak máte záujem, to je 3,000,000,000,000.

Priemerná trvanlivosť jednorázového pohára je kratšia ako 10 minút - a menej ako 1% obsahu plastu, bude recyklovaná.

Takže v čom sa mohlo hovoriť o podceňovaní storočia, v roku 2014 sme cítili, že existuje túžba niečo zmeniť!

Preto sme vytvorili Ecoffee Cup.

Vyrobená z prírodných vlákien, kukuričného škrobu a živice neobsahuje BPA, BPS a ftalát. Veko a puzdro sú vyrobené z matného, ​​silikónového potravinového materiálu, ktorý neobsahuje latex a je špeciálne navrhnutý pre horúce kvapaliny. Má veko "bez kvapkania", takže je ideálne vziať so sebou, kamkoľvek idete. Celý výrobok (pohár, veko a rukáv) je v umývačke v bezpečí a mal by trvať dlhé roky, ak je o neho dobre postarané.

K dispozícii v širokej škále moderných dizajnov; jasné, žiarivé farby alebo klasické výtlačky, Ecoffee Cup je ľahký, ľahký a krásny na pitie bez plastickej chuti.

V tejto osvietenej éry neexistuje jednorazové ospravedlnenie. Vyberte možnosť Opätovného použitia.

2 položiek celkom
Ecoffee cup Thief William Morris bambusový pohár 400ml
€14,50

Ecoffee cup Thief William Morris bambusový pohár 400ml je ideálnym návodom na to, ako znížiť veľké množstvo vyhodených jednorázových pohárov. Tento pohár môžete totiž...

vyr 263EcoffeeCup 16oz YoTwitches
€15,90

Ecoffee cup Yo'twitches bambusový pohár 470ml je riešením na zníženie veľkého množstva vyhodených jednorázových pohárov. Tento pohár môžete používať opakovane !!!

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom