Zmeny prevádzky do odvolania: zastavujeme osobný odber v predajni Borská 1, vaše balíčky zatiaľ naďalej posielame, ak by došlo k zmene budeme vás včas informovať. NOVINKY NA NAŠOM FB FLEXITY a BLOGU!

Prana

Webová stránka značky: Prana
 

prana logo flexity

Naša misia je inšpirovať zdravé a aktívne bytie.

Keď sa dostanete do svojho šatníka, malo by tam byť niečo, čo odráža kto ste, ako sa cítite a čo si ceníte najviac. Vytvárame univerzálne, štýlové a udržateľné oblečenie a doplnky, ktoré môžete nosiť pri každej činnosti, každom dobrodružstve, každý deň. Radi kombinujeme klasický štýl s modernými materiálmi, bez ohľadu na to, kde a ako sú naše kreácie vytvárané. V ponuke máme podložky na jogu Prana, oblečenie, tašky, plavky, čelenky a iné doplnky.

4 položiek celkom
prana eco yoga mat joga blazina podloga armaflex u6ecos110 4
€58,90

Prana E.C.O. Future Blue  jogamatka či podložka na jogu je dvojfarebná podložka, ktorá ponúka vynikajúce protišmykové vlastnosti a minimálnu váhu. Hrúbka 5mm zaručuje...

u6leco115 raisin l alt 9
€65 –5 %
€62

Predĺžená a rozšírená jogamatka Prana Large ECO Mat je zväčšenou variantom najobľúbenejší jogamatky Prana ECO Mat. 

prana nomad travel yoga mat joga blazina u6tram111 moodindigo 1
Novinka
€48,90

Prana Nomad Travel cestovná  podložka je dvojfarebná podložka, ktorá ponúka vynikajúce protišmykové vlastnosti a minimálnu váhu. 

w11180467 trueteal l
Akcia
€74,90 –39 %
€45,90

Elegantné tielko od Prana s originálnym krížením ramienok na chrbte. Vyrobené z veľmi strečového materiálu , ktorý vám zabezpečí pohodlie v joga pozíciách či pri iných fitness...

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom