Nimi Ayurveda Brahmi Extract, 60 kapsúl, 35,8 g

Nimi Ayurveda Brahmi Extract je ajurvédsky výživový doplnok, ktorý je vhodný najmä pre pracujúcich, žiakov a študentov všetkých vekových kategórií.

 • pre pracujúcich, žiakov a študentov
 • certifikát BDIH
 • znižuje Vata a Kapha
Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 10437K
16,90 € 4,83 € / 10 g
Nimi Ayurveda Brahmi Extract, 60 kapsúl, 35,8 g
nimi ayurveda brahmi extract 60 kapsul 35 8 g
Tip

Nimi Ayurveda Brahmi Extract, 60 kapsúl, 35,8 g

Nimi Ayurveda Brahmi Extract je ajurvédsky výživový doplnok, ktorý je vhodný najmä pre pracujúcich, žiakov a študentov všetkých vekových kategórií. Brahmi, známy aj pod botanickým názvom Bacopa monnieri, je popísaný v dôležitom ajurvédskom texte Charaka Samhita, kde sa spomínajú mnohé jeho pozitívne vlastnosti.

Brahmi sa v ajurvéde využíva na zmiernenie Vata a Kapha dóš, pričom nepredstavuje riziko zvýšenia Pitta dóše.

Brahmi Extract prináša mnoho potenciálnych výhod, vrátane:

 • Podpora kognitívnych funkcií: Brahmi sa tradične používa na podporu koncentrácie, pamäte a kognitívnych schopností.

 • Uvoľnenie stresu: Brahmi má upokojujúce účinky na nervový systém a pomáha zmierniť stres a úzkosť.

 • Vylepšenie nálady: Tento výživový doplnok sa považuje za prirodzený prostriedok na zlepšenie nálady a emocionálneho blaha.

 • Podpora zdravého spánku: Brahmi môže pomôcť pri podporovaní zdravého a kvalitného spánku.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE BRAHMI

 • Zloženie: Brahmi (Bacopa monnieri) extrakt, hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná), škrob (bezlepkový škrob s obsahom lepku), činidlo uvoľňujúce mastenec.
 • Obsah: 60 vegetariánskych tabliet.
 • Hmotnosť: 35,8 g
 • Užívanie: 1x 1 kapsula denne.
 • Denná dávka obsahuje: 400 mg bylinného extraktu.
 • Krajina pôvodu: India.
 • Skladovanie: Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom, neskladujte v chladničke, chráňte pred malými deťmi.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. 

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Spánok, Stres
Forma: Kapsuly
Obsah: 60 ks
Dóša: Kapha, Vata
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY, OČISTNÉ OLEJE

V portfóliu značky Nimi Ayurveda nájdete výživové doplnky, kozmetické oleje na vlasy a pokožku, očistné nosové oleje, prášky Churnas, či pasty Chyawanprash.

Organické Churna prášky pozostávajú z častí rastlín špecifikovaných v ajurvédskych textoch a sú spracované a vyrobené podľa ajurvédskych smerníc. 

Nimi Ayurveda je značka založená na klasických princípoch ájurvédy, starobylého systému liečby a prevencie chorôb pochádzajúceho z Indie. Táto značka sa zameriava na vytváranie prírodných produktov, ktoré pomáhajú udržiavať harmonickú rovnováhu tela a umu.

Nimi Ayurveda vychádza z viac ako 5000-ročnej histórie ájurvédy a jej produktov sa vyrábajú s použitím tradičných rastlinných zložiek a bylinných extraktov. Ich prístup je holistický, kde sa snažia liečiť celé telo a nie len symptómy chorôb.

Produkty značky Nimi Ayurveda sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a často sa vyrábajú ručne. Patria medzi ne bylinné oleje, masti, tinktúry, kapsuly a čaje. Všetky produkty sú overené a schválené indickými orgánmi pre kontrolu kvality a výroby.

Poslanie Nimi Ayurveda

Hlavným cieľom značky Nimi Ayurveda je pomôcť ľuďom udržiavať zdravie a harmoniu v živote. Ich produkty sa zameriavajú na rôzne potreby, ako sú liečba tráviacich problémov, detoxikácia tela, uvoľnenie stresu, zlepšenie spánku a zmiernenie bolesti.

Nimi Ayurveda je značka, ktorá sa snaží poskytnúť ľuďom kvalitné a prírodné riešenia na zlepšenie ich zdravia a celkového stavu tela a mysle. Jej produkty sú založené na tradičných princípoch ájurvédy, ktoré sa používajú už tisíce rokov, a vďaka svojim vlastnostiam sú stále veľmi populárne.

 

Prečítajte si na našom blogu viac k téme AJURVÉDA

Podobné produkty