Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu pre ženy 60 tabliet

Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu je výživový doplnok s ajurvédskymi časťami rastlín s pôsobivými a prospešnými vlastnosťami pre ženy.

 • pre ženy
 • vyváženie všetkých troch dóš
 • laboratórne testované
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10506
31,50 € 8,75 € / 10 g
Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu pre ženy 60 tabliet
Kanchanara Guggulu Maharishi 36g
Tip Bestseller

Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu pre ženy 60 tabliet

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Kanchanara Guggulu je výživový doplnok s ajurvédskymi časťami rastlín s pôsobivými a prospešnými vlastnosťami pre ženy.

V kombinácii s množstvom ďalších cenných bylín a gumovitou živicou indickej myrhy sa vyrába populárny Kanchanara Guggulu v tradičných jednotlivých krokoch.

Indické meno „Guggulu“ znamená „ten, ktorý chráni pred chorobami“. V tradícii ajurvédy je živica Guggulu vysoko cenená pre svoju horkú, štipľavú, sladkú a sťahujúcu chuť, ktorá vyvažuje všetky tri dóše. 

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie: Balsamodendron mukul (Guggul) 694/1388 mg, Bauhinia variegate (Kanchanara) 334/668 mg, Ghee (prepustené maslo z kravského mlieka) 111/223 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 66/133 mg, Terminaliabhilerica/taki 66 mg 133 mg, Terminalia chebula (Haritaki) 66/133 mg, Piper longum (Pippali) 33/66 mg, Crataeva nurvala 33/66 mg, Zingiber officinale (zázvor) 33/66 mg, Piper nigrum (čierne korenie) 33/66 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 8/16 mg, Cinnamomum tamala 8/16 mg, Cinnamomum zeylanicum (cejlónska škorica) 8/16 mg, hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná kapsula).
 • Alergény: kravské mlieko
 • Hmotnosť: 36 gramov, 60 tabliet
 • Laboratórne testovaná kvalita
 • Užívanie: 1-2 kapsuly 3x denne zapiť teplou vodou.
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST
 

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. 

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Dóša: Tridóša
Alergén: Kravské mlieko
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty