Organic India Spirulina tablety 120 ks prirodzený zdroj bielkovín

Organic India Spirulina je prirodzeným a kompletným zdrojom bielkovín, pretože obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín. 

 • prirodzený zdroj bielkovín
 • 9 esenciálnych aminokyselín
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4155
26,90 €
Organic India Spirulina tablety 120 ks prirodzený zdroj bielkovín
organic india spirulina tablety 120 ks prirodzeny zdroj bielkovin
Tip

Organic India Spirulina tablety 120 ks prirodzený zdroj bielkovín

Organic-India-logo

Spirulina predstavuje prirodzený a kompletný zdroj bielkovín, pretože obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín. Tieto aminokyseliny slúžia ako stavebné bloky pre bielkoviny v našom tele, podporujú obnovu buniek, tvorbu nových tkanív a prispievajú k mnohým ďalším funkciám, ako napríklad tvorba imunoglobulínov. Je to vzácny dar prírody.

Spôsob užívania Spiruliny. Čo je účinnejšie: kapsuly, prášok alebo čaj?

Najefektívnejšia forma užívania ajurvédskych bylín je v podobe kapsúl. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť vďaka postupnému uvoľňovaniu obsahu v tráviacom trakte, čím eliminuje potrebu vysokých dávok, ako je to napríklad pri práškoch (churna) alebo čajoch. Samotná kapsula je vyrobená z rastlinnej celulózy, čo nezaťažuje trávenie a je vhodná aj pre ľudí s intoleranciou, ako je napríklad celiakia.

Čo je účinnejšie: drvené byliny alebo extrakty?

V prípade ajurvédskych bylín odporúčame uprednostňovať drvenú formu. Extrakty sú často pripravované z menej kvalitných surovín a zriedka disponujú certifikátmi BIO alebo EKO. Okrem toho sú vo väčšine prípadov menej účinné. Naša ponuka sa vždy sústredí na drvené byliny, ktoré predstavujú tradičnú a kvalitnejšiu formu v ajurvéde.

Ako mám užívať Spirulinu?

Vo všeobecnosti odporúčame pri menej závažných ťažkostiach alebo pri preventívnom užívaní dávkovanie 1 tablety 2-krát denne. V prípade potreby je možné dávku zvýšiť.

Pri akútnych alebo pretrvávajúcich ťažkostiach odporúčame užívať 2 tablety 2-krát denne.

 hviezda_2 ZLOŽENIE A DÁVKOVANIE

 • Zloženie: Spirulina (Arthrospira platensis) prášok 498,5 mg, oxid kremičitý 1,5 mg.
 • Obsah: 120 vegetariánskych tabliet.
 • Dávkovanie: 2 tablety dvakrát denne spolu s jedlom.
 • Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.
 • Pôvod: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Na Slovensku boli výrobky registrované na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Všetky byliny použité v ajurvédskych výrobkoch od Organic India boli vypestované na ekologických farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: 2 roky
Forma: Tablety
Obsah: 120 ks
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

VITAMÍNOVÉ DOPLNKY, SUPLEMENTY, AJURVÉDSKE ORGANICKÉ BYLINY A ČAJElogo.png

Celý rad kvalitných organických výrobkov, suplementov a čajov založený na stáročných skúsenostiach starej indickej ajurvédskej medicíny dnes môžu užívať ľudia na celom svete.

Moringa, Tulsi, Shatavari, Ashwagandha, Triphala, Amalaki a ďalšie iné vitamínové komplexy pre kompletnú podporu organizmu, to všetko nájdete pod značkou Organic India.

“Byť inšpiratívnym, dôveryhodným a inovatívnym globálnym lídrom v poskytovaní originálnych organických produktov a riešení pre zdravý život”  - to je motto indickej značky Organic India.

Značka vznikla ešte v roku 1997, kedy ju založili dcéra kanadského filantropa Holly Bronfman so svojim indickým manželom žijúci v meste Lucknow v Indii. Spoločnosť je známa predovšetkým vďaka rade ekologicky pestovaných čajov z Tulsi - posvätnej bazalky, ktoré sa predávajú v Indii, USA, Kanade, Veľkej Británii aj v Európe. 

Hodnoty Organic India

 • Služba ľuďom celého sveta
 • Celková integrita
 • Absolútny záväzok ku kvalite
 • Úcta a oddanosť matke prírode


Prečítajte si:

SERIÁL O AJURVÉDE, MATKE MEDICÍNY: 1. ZÁKLADNÉ TYPY V AJURVÉDE 3 DÓŠE

 

Podobné produkty