Maharishi Ayurveda Livomap MA 937, 60 tabliet BIO

Maharishi Ayurveda Livomap MA 937 je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín. Priaznivo pôsobí pri detoxikácii organizmu.

 • detoxikácia organizmu
 • horkastá chuť
 • bez cukru a konzervačných látok
 • BIO kvalita
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10513
29,90 €
Maharishi Ayurveda Livomap MA 937, 60 tabliet BIO
Livomap Rasayana MA 937 Maharishi
Tip Bestseller

Maharishi Ayurveda Livomap MA 937 pre detoxikáciu 60 tabliet, BIO

 maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Livomap MA 937 je bio doplnok stravy s ajurvédskymi časťami rastlín. Priaznivo pôsobí pri detoxikácii organizmu. Livomap je charakteristický svojou horkastou chuťou.

Detoxikácia a sviežosť sú veľmi obľúbené témy v každom ročnom období. Najmä na jar hrá pečeň dôležitú úlohu pre energetickú rovnováhu.

Ak detoxikačné procesy organizmu vytvárajú vysoký tlak na pečeň, môžu utrpieť prísun energie a spôsobiť únavu. V období Kapha sa vlastný detox tela dostáva do pohybu a pečeň musí veľmi tvrdo pracovať, aby zo systému vylúčila splodiny metabolizmu.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE AYURVEDA LIVOMAP

 • Zloženie: Boerhaavia diffusa 105/317 mg, Azadirachta indica (neem) 52/158 mg, Trichosanthes dioica 52/158 mg, Zingiber officinale (zázvor) 52/158 mg, Tinospora cordifolia (guduchi) 52/158 mg, Cedrus deodara (himalájsky céder) 52/158 mg, Terminalia chebula (haritaki) 52/158 mg, Crataeva nurvala 52/158 mg, Moringa oleifera (Moringa) 52/158 mg, Berberis aristata 52/158 mg, Phyllantu 158 mg, Tephrosia purpurea 52/158 mg, Artemisia absinthium 52/158 mg, Terminalia chebula (haritaki) 18/56 mg, Boerhaavia diffusa 18/56 mg, Azadirachta indica (neem) 10 mg/31 mg, Zingiber officinale (zázvor) 10/31 mg, Tinospora cordifolia (guduchi) 10/31 mg, Picrorhiza kurroa 10/31 mg, Crataeva nurvala 10/31 mg, Moringa oleifera (Moringa) 10/31, Phyllanthus niruri 10/31 mg, Teprosia purpurea 10/31 mg, Artemisia absinthium 10/31 mg, Cedrus deodara (himalájsky céder) 4/14 mg, Berberis aristata 4/14 mg, zahusťovadlo arabská guma, mastenec, horčíkové mastných kyselín.
 • Pomocné látky: mastenec
 • Hmotnosť: 30 gramov, 60 tabliet
 • Užívanie: 1-2 tablety 2-3x denne zapiť vodou
 • Krajina pôvodu: India
Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Detoxikácia
Typ: Rasayana
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Dóša: Kapha
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty