Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca misa s paličkou 432 Hz 25 cm tón E4

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca misa je vyrobená z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Tieto spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru, ideálnu pre terapeutické sedenia a soundhealing.

 • vysoko kvalitný čistý kremeň
 • ideálna pre terapeutické sedenia a soundhealing
 • extrémne dlhotrvajúca rezonancia
 • vrátane silikónového krúžku, ktorý zabraňuje nárazu a paličky
Dostupnosť Odosielame do 5-8 dní
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CSB10ESET
169 €
MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca misa s paličkou 432 Hz 25 cm tón E4
MEINL Sonic Energy Kristallklangschale 10 E 432 Hz Nabelchakra CSB10E d8be6fb
Tip

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca misa s paličkou 432 Hz 25 cm tón E4

 oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu tovaru

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca misa je vyrobená z vysoko čistého kremeňa s matným povrchom, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu. Krištáľové spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru. Ideálne pre relaxačnú terapiu, liečenie čakier, meditáciu, fyzioterapiu, zvukovú terapiu, jogu, úpravu vášho emocionálneho stavu alebo dokonca na dekoráciu miestnosti.

Doprajte si zvukový wellness u seba doma. Alikvotné tóny sú pre našu psychiku aj telo liečivé a pomáhajú nám dostať myseľ do prítomného okamihu. Všetko podstatné sa deje práve v tomto momente.

Misa podporuje vitálnu energiu, sebavedomie, stabilitu, asertivitu a lepšie trávenie. Dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom poklepávaní alebo trení, čo umožňuje cítiť energiu v celom okolí. V oblasti geomantie a Feng shui sa tieto misy používajú na očistu priestoru alebo liečenie Zeme. Oproti tradičným tibetským misám sa ich zvuk šíri omnoho ďalej.

Meinl spievajúce misy sú naladené na špeciálne frekvencie a tóny, navrhnuté tak, aby oslovovali určité energetické body tela (nazývané čakry).

Čakry sú energetické centrá pozdĺž chrbtice, ktoré má každý. Každá čakra vibruje v rezonančnej farbe a je spojená s určitými orgánmi a oblasťami tela. Ak dôjde k prerušeniu alebo prekážke energetického toku, nazýva sa to blokáda. 

Za účelom rozpustenia blokády a s ňou spojených negatívnych pocitov sa odporúča stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodných spievajúcich misiek. Za týmto účelom umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misku na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

nastavení VLASTNOSTI KRIŠTÁĽOVEJ MISY

 • Priemer: 25,40 cm
 • Výška: 19,56 cm
 • Hmotnosť: cca. 2,7 kg
 • Frekvencia: 432 Hz ( E4 cca. 323.63 Hz / 432 Hz)
 • Dominantný tón: E4 
 • Farba: biela matná
 • Čakra: Solar Plexus (pupočná)
 • Čistý kremeň
 • Extrémne dlhotrvajúca rezonancia.
 • Obsahuje silikónový krúžok, ktorý zabraňuje nárazu a zaisťuje najlepšiu rezonanciu a paličku.

hviezda_2 ÚČINKY SOUNDHEALING TERAPIE NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Hlboká relaxácia - zvuková frekvencia prúdi celým telom.
 • Stimulácia kože, orgánov, kostí (preukázaný pozitívny účinok po zlomeninách kostí atď.)
 • Odstránenie blokád a napätí.
 • Odstraňuje toxíny z tela.
 • Pomáha zmierniť stres a znižije úzkosť.
 • Zlepšuje sústredenie.
 • Vyvažuje mozgové hemisféry.
 • Pomáha harmonizovať čakry.
 • Pomáha vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáha pri šumení v ušiach.
 • Zlepšuje kreativitu.
 • Regeneruje dýchanie, pulz, krvný tlak, metabolizmus a tráviaci systém.
 • Kompletná regenerácia aury.
 • Zlepšenie krvného obehu.

Táto misa vibruje v tóne E4 s frekvenciou približne 323,63 Hz v tóne A4/a' so 432 Hz. Predpokladá sa, že tón E možno priradiť predovšetkým k tretej zo siedmich čakier, pupočnej čakre (Solar Plexus) a aktivuje ju. Pupočná čakra, tiež nazývaná Manipura, sa nachádza nad pupkom na oblasti Solar Plexus. Predstavuje sebavedomie, odvahu a vôľu, zhrnuté v žltej farbe.

Verí sa, že vyvážená pupočná čakra môže podporovať vitalitu, aktivitu a vnútornú silu a energiu. Ľudia s otvorenou pupočnou čakrou si často pevne stoja za svojimi názormi, preberajú za seba zodpovednosť a rýchlo sa inšpirujú. Na dosiahnutie svojich cieľov sú schopní prekonávať výzvy a konať cieľavedome.

Upozornenie: Ak máte v tele kovové časti (po úraze či operácii) alebo umelé kĺby z nerezovej ocele môžete pociťovať diskomfort a miernu bolesť. Ak hráte pre skupinu odporúčame sa vopred opyýtať na zdravotný stav.

ekvalizer TÓN A FREKVENCIA SPIEVAJÚCEJ MISY:

Doplníme čoskoro

chakry 2

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Krištáľové spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2700 g
Priemer: 21-40 cm
Dominantná Čakra: Solar Plexus
Dominantný tón: E4
Frekvencia pri údere: cca 432 Hz
Kategória: Krištáľové misy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty