COVID-UPDATE: Od 22.2.2021 nás nájdete na novej adrese: Saratovská 6/D. Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Bodhi akupresúrny vankúš VITAL 33 x 28 cm

Kód: 534VKB
€16,90

Zvoľte variant

Bodhi akupresúrny vankúš VITAL s 1452 akupresúrnymi bodmi stimuluje meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačný a rebalančný efekt. Je užitočný pri bolestiach krku a chrbta, bolestiach hlavy, problémoch s kĺbami, chronickej únave a poruchách spánku, problémoch s trávením, či zlou cirkuláciou krvi. 

Detailné informácie

Farba: Modrá
Dočasne vypredané | 534VKB
Môžeme doručiť do: 20.4.2021
€16,90
Farba: Fialová
Skladom (1 ks) | 534VKA
Môžeme doručiť do: 10.3.2021
€16,90

Podrobný popis

 editovat ROZMERY

  • Akupresúrny vankúš VITAL: 33 x 28 cm

 nastavenia VLASTNOSTI

  • VITAL Akupresúrny vankúš s 1452 akupresúrnymi bodmi
  • Poťah vyrobený zo 100% bavlny
  • Vankúš môže byť pripevnený na podložku suchým zipsom
  • Akupresúrny vankúš Vital stimuluje meridiány / akupresúrne body tela a zlepšuje tok energie pre revitalizačné a rebalančný efekt.
  • Môže byť užitočný pre bolesti krku a chrbta, bolesti hlavy, problémy s kĺbmi, chronickú únavu a poruchy spánku, problémy s trávením, zlou cirkuláciou a oveľa viac.
  • Farba: modrá, fialová (baklažánová)

  upravy PÉČE

  • Poťah je snímatelný na suchý zip, vyrobený zo 100% bavlny
  • Na čistenie odporúčame teplú vodu s trochou umývacieho prostriedku. Prať ručne, nechať voľne vyschnúť. Stranu bez akupresúrnych bodov môžete vyžehliť.

Výhody akupresúrnych rohoží VITAL:

Pozitívne účinky akupresúrnych podložiek sú založené na akupresúre, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny (TCM). Pri akupresúre je tok energie zlepšený pôsobením tlaku na energetické body tela, zlepšovaním funkcií orgánov a napomáhaním na zmiernenie bolesti.
Tento druh sa používa na hojenie tela a mysle viac ako 4000 rokov.
Akupresúrne podložky VITAL stimulujú akupresúrne body tela, čím podporujú tok energie čo má vitalizačný a vyrovnávací účinok.

Pravidelné ležanie na podložke môže byť prospešné pre:

Stres, bolesti krku a hlavy, bolesti chrbta a kĺbov, napätie, ischias, chronická únava, poruchy spánku, poruchy trávenia, nedostatok krvného obehu a mnoho ďalšieho. Stačí 10 minútový odpočinok na akupresúrne podložke, aby ste si všimli zmeny, napr. Ako teplo v častiach tela, ktoré majú teraz lepšiu cirkuláciu. Posilnený krvný obeh tiež zlepšuje prísun živín do tkaniva a znižuje krvný tlak. Niektorí športovci tiež používajú akupresúrne rohož na skrátenie času regenerácie po tréningu a na zlepšenie ich výkonu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne a akupresúrne pomôcky
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá, fialová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bodhi yoga

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.