Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Kansa Wands súprava na ajurvédsku masáž 4 ks

Kansa Wands súprava obsahuje štyri originálne ajurvédske masážne pomôcky: na masáž chodidiel, tela, tváre a meridiánov.

 • štýlová kartónová darčeková krabička
 • zmes kovov - meď a cín
Dostupnosť Odosielame do 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2603
225 €
Kansa Wands súprava na ajurvédsku masáž 4 ks
kansa wands suprava na ajurvedsku masaz 4 ks
Tip

Kansa Wands súprava na ajurvédsku masáž 4 ks

Kansa Wands súprava obsahuje štyri originálne ajurvédske masážne pomôcky: na masáž chodidiel, tela, tváre a meridiánov.

Pomôcky Kansa sú vyrobené zo zmesi kovov, najmä medi a cínu. Táto kombinácia sa na Západe nazýva bronz a v Indii Kansa. Rukoväte sú vyrobené z odolného, kvalitného dreva pre jemnejší dotyk, čo vám umožní byť presnejší a efektívnejší.

 • Masážna pomôcka na chodidlá, (cca 13,5 x 6,5 cm) na uvoľnenie chodidiel alebo ako pomôcka pri reflexnej terapii chodidiel.
 • Masážna pomôcka na tvár, (cca 12 x 4,5 cm): na okamžitú revitalizáciu pokožky tváre.
 • Masážna pomôcka na telo, (cca 18 x 9 cm): na uvoľnenie väčších svalových skupín tela.
 • Masážna pomôcka „Marma“, (cca 10 x 8 x 3 cm): vhodná najmä na stimuláciu meridiánov, terapiu spúšťacích bodov a na masáže reflexných zón.

Masáž Kansa podporuje zdravú pokožku a fyzické napätie, bolesť, preťaženie a zápaly. Tieto pomôcky Kansa boli navrhnuté podľa staroindickej tradície a kombinujú najlepšie spracovanie s najčistejšími materiálmi. Výsledkom sú masážne pomôcky neprekonateľnej kvality, ktoré jemne kĺžu po kontúrach chodidiel a tela. Jemne odstraňujú prebytočné teplo a toxíny a pomáhajú vyrovnávať tok životnej energie (prány) v celom tele. 

nastavení VLASTNOSTI A ROZMERY

 • Materiál: drevo, meď, cín
 • Návod na použitie: Na určené miesto naneste trochu masážneho oleja a jemne masírujte. Pri používaní tyčinky kansa sa u niektorých ľudí objavuje zašednutie oleja a pokožky. Táto zmena farby je znakom kyslosti pokožky. Znamená to, že sa z pokožky vyťahujú kyseliny, a predstavuje veľmi jemnú detoxikáciu.
 • Starostlivosť:
  • osobné použitie: Bronzovú časť pomôcok Kansa očistite studenou vlhkou handričkou a kvapkou esenciálneho oleja (rozmarínového alebo čajovníkového).,
  • profesionálne použitie: Dodržiavajte obvyklé zdravotné a bezpečnostné pravidlá. Pomôcky čistite po každom použití a klientov, ako je uvedené vyššie. Dbajte na to, aby na bronzovej časti pomôcok Kansa nezostali žiadne stopy esenciálneho oleja, aby nedošlo k podráždeniu pokožky

Dodatočné parametre

Kategória: Masérske potreby pre masérov a masážne pomôcky
Záruka: 2 roky
Materiál: Drevo
Kategória: Masáž a akupresúra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DUCHOVNÉ PRODUKTY PRE NEW AGE, JOGU, FENG SHUI A MEDITÁCIU.phoenix

Phoenix Import je dodávateľ duchovných produktov, produktov new age, jogy, meditácie a životného štýlu. Pripisuje dôležitosť udržateľnému a zodpovednému podnikaniu, čo vyjadruje okrem iného aj tým, že obchodné procesy sú udržateľnejšie. Percento z ročných ziskov venuje charitatívnym organizáciám.

Podobné produkty