Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Tipy na darčeky pre mužov

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy na vianočné darčeky pre mužov - oteckov, dedov, partnerov, kolegov...

Komu ešte chcete spraviť radosť? Pozrite si aj naše ostatné tipy.

 

PÁNSKE OBLEČENIE NA JOGU, FITNESS A PILATES

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (63)

Pánske oblečenie na jogu, fitness a pilates je prevažne jednoduché bez komplikovaných strihov a vzorov. Pri výbere oblečenia sa orientujeme podľa typu cvičenia. Pokročilejší jogíni potrebujú, aby nohavice na jogu či kraťase umožnili plný rozsah pohybu - ideálne 4-strečové. Športové pánske tielka tričká nájdete vo voľných či priliehavých strihoch. Základnom oblečenia pre mužov na cvičenie jogy či pilates sú kvalitné joga nohavice alebo šortky a tielko.

DLHÉ A ŠIROKÉ PODLOŽKY NA JOGU A PILATES

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (73)

Dlhé podložky na jogu, pilates či fitness poskytujú extra priestor až do 200 cm. Štandardná podložka na jogu má dĺžku 180 cm a tá postačuje cca do výšky 185 cm, nakoľko pri cvičení jogy nikdy nie sme na podložke od päty po koreň hlavy, ale skôr pracujeme po dĺžku ramien.

MEDITAČNÉ VANKÚŠE NA SEDENIE A MEDITÁCIU

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (74)

Spríjemnite si meditáciu vďaka širokému výberu meditačných vankúšov pre sedenie na zemi alebo na zabutone a podložke. Podľa typu sedenia si môžete zvoliť typ rondo, zafu (širšie), polmesiac alebo extra široké flat vankúše na meditáciu. Vyberte si vankúš podľa výšky - čím máte stuhnutejšie svaly dolnej časti tela tým vyšší vankúšik si vyberte. Ďalšie meditačné joga pomôcky nájdete v našej sekcii doplnkov a darčekov.

PODPORA IMUNITY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (50)

Doplnky stravy sú potraviny určené na doplnenie bežnej stravy s obsahom koncentrovaných vitamínov a minerálov a ďalších látok určených na priame vstrebanie v primeraných množstvách. V poslednej dobe rastie záujem najmä o prírodné doplnky stravy, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

VŠETKO PRE SPÁNOK

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (68)

Pre lepší oddych a spánok.  Masky na oči pomáhajú regenerovať aj počas dňa a na cestách. Prinášajú úľavu namáhaným očiam pri práci na počítači.

MINDFUL DARČEKY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 - 2022-10-27T074857.594

Vybrali sme pre vás inšpiráciu na tipy na mindfull darčeky. Tibetské spievajúce misy pochádzajú z oblasti himalájí a majú dlhú tradíciu. Používajú sa na meditácie, mantra yogu, očistu priestoru, sound healing, zvukové masáže a terapie, čistenie čakier, zlepšenie spánku, koncerty, muzikoterapiu a obrady. Konvičky na výplach nosa sa odporúčajú ako prevencia a starostlivosť o dýchacie cesty, ako aj na alergickú aj sezónnu nádchu. Výplach nosa alebo nosná sprcha pomáha k zvlhčovaniu nosnej sliznice a prečisteniu dutín. Pravidelné čistenie nosa s 1% roztokom soli pomáha odstraňovať nečistoty z nosa a regenerovať sliznicu.  

JOGÍNSKE A AJURVÉDSKE ČAJE

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (69)

 K domácej pohode a zdraviu. Šálkou čaju ku zdraviu. Kto by nemiloval čaj? Bylinkový, ovocný, čierny, zelený, sladký, kyslý, horký - stačí si len vybrať podľa chuti. Ajurvédske čaje sú opradené tradíciou, tisíckami rokov skúseností a blahodárnych účinkov. Ajurvédske čaje sú skupinou bylinných čajov, ktoré sa pripravujú približne z rôznych byliniek. Ich konkrétny výber a vzájomný pomer vytvárajú špecifické čaje, ktoré sú už po stáročia využívané vo východnej medicíne. 

MASÁŽNE VALCE A ROLLERY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (75)

Masážne penové rollery alebo valce sú pomôcky, ktoré môžete používať v predtréningovej fáze k príprave svalov na záťaž, ale aj ako hlavnú cvičebnú pomôcku pri tréningu. Rehabilitačný valec je tiež pomôckou, ktorá vám po ťažkom dni pomôže k uvoľneniu fascií a regenerácii svalov a tiež psychickej pohode. 

AKUPRESÚRNE MASÁŽNE POMÔCKY 

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (76)

 

Akupresúrna podložka je tvorená množstvom malých plastových hrotov, ktoré pracujú na princípe vyvíjania tlaku na akupresúrne body na chodidlách a po celom tele. Pomocou podložky dochádza k uvoľneniu blokovaného toku energie do celého tela. Podložku poznáme aj ako masážna podložka ježko či iplikátor, shakti podložka a pod. ktoré fungujú na rovnakom princípe - prekrvenia danej oblasti a následne uvoľnenia stresu, napätia stuhnutia.

EKO POHÁRE, FLAŠE, TERMOSKY A HRNČEKY

BLOGPOPIS1080x430nasirku2 (71)

Pitný režím je pre správne fungovanie ľudského organizmu veľmi dôležitý. Mnoho ľudí ho zanedbáva, čím si spôsobuje problémy rôzneho charakteru. V kategórii nájdete množstvo doplnkov ako outdoor nerezové fľaše, dizajnové poháre, hrnčeky, termosky, obľúbené medené poháre a fľašky, nádoby na jedlo a ďalšie doplnky, s ktorými dodržanie príjmu dostatočného množstva tekutín môže byť pre vás hračkou.

 

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Samozrejme pre všetko podľa vlastného výberu :)

poukazka