Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

MEINL Sonic Energy spievajúca misa pôvodná séria, 13 cm, 600 g

Meinl Sonic Energy Origin Singing Bowls sú jedinečné majstrovské diela. Každá spievajúca misa je samostatne ručne tepaná, každý kus má mierne tónové rozdiely, dokonca aj pri rovnakej veľkosti. Každý kus je preto originál.

 • samostatne ručne tepaná
 • vrátane paličky, krytu a plstenej podložky
 • jedinečný originálny vzhľad
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: SB-O-600
74,90 €
MEINL Sonic Energy spievajúca misa pôvodná séria, 13 cm, 600 g
MEINL Sonic Energy Origin Series Klangschale SB O 600 4845829
Tip

MEINL Sonic Energy Origin spievajúca misa pôvodná séria, 13 cm, 600 g

 oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

Meinl Sonic Energy Origin Singing Bowls sú jedinečné majstrovské diela. Každá spievajúca misa je samostatne ručne tepaná, každý kus má mierne tónové rozdiely, dokonca aj pri rovnakej veľkosti. Každý kus je preto originál.

Surové a prirodzené, so silou a energiou. Také sú Meinl Sonic Energy Origin spievajúce misy. Myšlienkou série Origin je symbolizovať pôvod misy jej špeciálnym vzhľadom a vytvoriť spojenie s pôvodom a minulosťou.

Zvláštnosť vyroby Origin mís spočíva v tom, že sa úplne vynecháva posledný krok výroby, brúsenie a leštenie. To nielenže dáva mise jej neupravený, prirodzený vzhľad, ale môže pri používaní prebudiť aj zvláštny pocit uzemnenia. Okrem toho je spievajúca misa mimoriadne dekoratívna na pohľad, ako súčasť vášho domova.

Doprajte si zvukový wellness u seba doma. Alikvotné tóny sú pre našu psychiku aj telo liečivé a pomáhajú nám dostať myseľ do prítomného okamihu. Všetko podstatné sa deje práve v tomto momente. Prineste si viac pokoja do života s tibetskými misami.

Aké vlastnosti má tibetská miska?

*Pri menších miskách odporúčame pre rozozvučanie misky trením po okraji použiť drevenú časť paličky. Misy s priemerom do 12 cm je náročnejšie rozozvučať trením kvôli ich priemeru.

Malé misy s priemerom od 8 cm majú vysoké tonizačné tóny a misy s priemerom 25 cm a viac ponúkajú hlboké harmonizačné tóny. Malá misa je vhodná aj ako dekorácia. Strojové misy majú výhodu v tom, že ľahšie udržia zvuk pri trení vďaka hladkému okraju misy. 

editovat  VLASTNOSTI MÍS A PRÍSLUŠENSTVA

 • Priemer: 13 cm
 • Hmotnosť: 600 g
 • Materiál: špeciálna zliatina
 • Obsah balenia: 1 ks misa, plstená podložka, 1 ks vrecko na uskladnenie, 1 ks drevená, kožená palička 

hviezda_2 ÚČINKY TIBETSKÝCH MÍS NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Pomáhajú zmierniť stres a znižujú úzkosť.
 • Zlepšujú sústredenie, sú užitočné pre študentov alebo pre prax relaxácie a meditácie.
 • Vyvažujú mozgové hemisféry.
 • Pomáhajú harmonizovať čakry.
 • Pomáhajú vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáhajú pri šumení v ušiach.
 • Zlepšujú kreativitu.

Upozornenie: Tehotné ženy a deti do 3 rokov by mali pracovať s misami len pod dohľadom odborníka. Neodporúča sa kontaktná terapia a silný zvuk.

ekvalizer TÓN A FREKVENCIA SPIEVAJÚCEJ MISY:

Doplníme čoskoro

VIDEO: Základy ako hrať na tibetskú misu a časté chyby:

Hrať na meditačnej mise môžeme rukou, mažiarom, plstenou paličkou, drevenou paličkou alebo kladivkom pre pestrú paletu zvukov a tónov. 

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Priemer: 8-15 cm
Typ: Ručne vyrábaná
Balenie: S príslušenstvom
Príslušenstvo: Palica, plstený kruh
Kategória: Tibetské misy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty

NE0266 101
Tip
+ ďalšie
NE0266/101
NE0285 15
Akcia Tip Bestseller
od 56 €
60 € (až –6 %)
+ ďalšie
NE0285/15