Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa s vankúšom 58,8 cm

Tibetské misy Meinl sú kvalitné zvukové nástroje vyrobené ručne s vysokou hodnotou a sú určené na použitie v rôznych situáciách vrátane jogy, liečenia a meditácie. Tibetské misky uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch.

 • vyrobená ručne
 • pohánkový vankúš súčasťou balenia
 • ideálna ako miska na nohy pre zvukovú terapiu
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: SB-G-15000
3 299 €
MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa s vankúšom 58,8 cm
meinl sonic energy tibetska spievajuca misa s vankusom 58 8 cm
Novinka Tip
Doprava zadarmo

MEINL Sonic Energy tibetská spievajúca misa s vankúšom 58,8 cm

oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

Tibetské misy Meinl sú kvalitné zvukové nástroje vyrobené ručne s vysokou hodnotou a sú určené na použitie v rôznych situáciách vrátane jogy, liečenia a meditácie. Tibetské misky uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch.

Oblúkový dizajn vytvára hlboké a silné zvuky, ktoré vydržia po dlhú dobu. Ich prenikavé tóny zaberú celú miestnosť v priebehu niekoľkých sekúnd a je ich cítiť po celom tele.

Doprajte si zvukový wellness u seba doma. Alikvotné tóny sú pre našu psychiku aj telo liečivé a pomáhajú nám dostať myseľ do prítomného okamihu. Všetko podstatné sa deje práve v tomto momente. Prineste si viac pokoja do života s tibetskými misami.

Značka Meinl sa vyhýba lacným materiálom, ktoré by mohli misy kontaminovať. Odráža sa to v ich obzvlášť čistom zvuku.

Ako naznačuje ich názov, spievajúce misy Grounding Series sú gigantmi medzi spievajúcimi misami Meinl Sonic Energy a na trhu sa vyskytujú len zriedka.

Spievajúca misa je skvelá na začatie zvukovej masáže, na „uzemnenie“ účastníkov a na podporu uvedomenia si tela a krvného obehu

Veľký priemer týchto misiek vytvára obzvlášť hlboké a silné zvuky, ktoré trvajú dlhú dobu. Môžete udrieť alebo trieť uzemňovacie spievajúce misky ako bežnú spievajúcu misku, keď sedíte, alebo sa v miske postaviť a použiť ju ako misku na nohy. Cítiť, ako vibrácie prechádzajú celým vašim telom, vám poskytne jedinečný zážitok.

editovat  VLASTNOSTI MISY

 • Priemer: cca. 58,8 cm
 • Hmotnosť: cca. 15000 g (váha môže mať isté odchýlky)
 • Materiál: špeciálna bronzová zliatina
 • Vhodná aj na terapiu v stoji
 • Obsahuje pohánkový vankúš.
 • Ručne vyrobená v Indii.

hviezda_2 ÚČINKY TIBETSKÝCH MÍS NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

Aby sa rozpustila blokáda a s ňou spojené negatívne pocity, skúste stimulovať príslušnú čakru pomocou vhodnej misy. Umiestnite zodpovedajúcu spievajúcu misu na úroveň príslušnej čakry, udrite do nej a vnímajte, ako je tento energetický bod obalený vibráciami.

Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

 • Pomáhajú zmierniť stres a znižujú úzkosť.
 • Zlepšujú sústredenie, sú užitočné pre študentov alebo pre prax relaxácie a meditácie.
 • Vyvažujú mozgové hemisféry.
 • Pomáhajú harmonizovať čakry.
 • Pomáhajú vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáha pri šumení v ušiach.
 • Zlepšujú kreativitu.

Upozornenie: Tehotné ženy a deti do 3 rokov by mali pracovať s misami len pod dohľadom odborníka. Neodporúča sa kontaktná terapia a silný zvuk. 

ekvalizer TÓN A FREKVENCIA SPIEVAJÚCEJ MISY:

*Doplníme čoskoro

VIDEO: Základy ako hrať na tibetskú misu a časté chyby:

Hrať na meditačnej mise môžeme rukou, mažiarom, plstenou paličkou, drevenou paličkou alebo kladivkom pre pestrú paletu zvukov a tónov. 

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Priemer: 41-60 cm
Typ: Ručne vyrábaná
Balenie: S príslušenstvom
Príslušenstvo: Vankúš
Kategória: Tibetské misy
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty

NE0266 101
Tip
+ ďalšie
NE0266/101
NE0285 15
Akcia Tip Bestseller
od 56 €
60 € (až –6 %)
+ ďalšie
NE0285/15