Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Časté chyby joga začiatočníkov pri cvičení

Joga je naozaj pre každého. Nie každý však hneď pocíti jej benefity. Je potrebné vedieť správne cvičiť s dôrazom na dýchanie, zarovnanie v pozíciach, správne napätie a uvoľnenie, tak aby sme stále dokázali cvičiť udržateľne a bezpečne. Dôležité je nielen sa dostať do pozície, ale rovnako sa vedieť bezpečne s dychom aj vrátiť alebo presunúť do nasledujúcej sekvencie. 

 

Joga by nám mala pomôcť posilniť a liečiť telo, nie spôsobiť zranenie. Zo začiatku môžeme cítiť miernu frustráciu, že náš pokrok nejde tak rýchlo, ako by sme očakávali. Treba len trénovať trpezlivosť a radšej vybudovať pevné základy a krok za krokom učiť seba aj svoje telo nové pozície. 

Často na hodinách vidno opakujúce sa rovnaké chyby, preto by sme radi poukázali na niektoré z nich a nasmerovali vás vrátiť sa opäť k zlepšeniu základov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť udržateľnú a bezpečnú prax po dlhé roky. Veríme, že odmenou za túto cestu bude silné, pružné zdravé telo aj duch :)

PES DOLU1

 

PES DOLU asana

 

PES HORE pozicia

 

DLANE joga pozicia

 

BOJOVNIK I joga asana

 

BOJOVNIK I A yoga sana

 

BOJOVNIK I B yoga pozicia

Predstavujeme nový EBOOK z dielne Flexity. Spolu s joga inštruktormi sme pripravili prehľadný ucelený EBOOK, ktorého cieľom je byť akýmsikompasom v začiatkoch cvičenia jogy.

NEW-PROMO-EBOOK-FOTO_BG