Populárne aplikácie na cvičenie doma pre šport a zdravie

V dnešnom uponáhľanom svete môže byť udržiavanie zdravého životného štýlu výzvou. Či už ste fitness nadšenec alebo práve začínate, nájsť si čas a motiváciu na pravidelné cvičenie môže byť niekedy náročné. Našťastie s rozmachom technológií máte riešenie na dosah ruky – aplikácie na domáce cvičenie.

V tomto článku sa pozrieme na svet obľúbených aplikácií na domáce cvičenie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele v oblasti fitness a zdravia z pohodlia vášho domova. Od vysokointenzívneho intervalového tréningu až po jogu a meditáciu, tieto aplikácie ponúkajú širokú škálu tréningov prispôsobených tak, aby vyhovovali každej úrovni.

BetterMe app recenzia (Android, iOS)

better me pilates

Môže prenosná aplikácia na koučovanie zdravia skutočne zmeniť vašu cestu za zdravím? 

Či už je vaším cieľom chudnutie, zlepšenie kondície alebo jednoducho zlepšenie vášho celkového zdravia, platforma BetterMe ponúka komplexný prístup ku zdraviu.

Po registrácii a výbere svojho plánu budete ohromení užívateľsky prívetivým rozhraním aplikácie a jednoduchou navigáciou. Každý získate prispôsobený zoznam aktivít, vrátane tréningov, vážení a pripomenutí hydratácie, prispôsobený preferenciám a cieľom.

Aplikácia BetterMe sa môže pochváliť viac ako 3 000 cvičeniami, stravovacími plánmi, funkciami sledovania vody a výzvami v oblasti starostlivosti o seba, vďaka čomu je dostupná pre každého bez ohľadu na jeho kondíciu alebo stravovacie preferencie.

Jednou z výnimočných funkcií je jeho inkluzívnosť s programami určenými pre rôzne demografické skupiny, od začiatočníkov po profesionálov a dokonca aj pre tých, ktorí majú špecifické stravovacie potreby alebo fyzické obmedzenia. Oceníte jej prehľadné rozloženie a množstvo dostupných možností cvičenia, od pilatesu až po cvičenia založené na odporu. Medzi populárne programy patria BetterMe Pilates, BetterMe Wall Pilates, Calisthenics a Intermittent Fasting (Prerušovaný pôst).

Apple Fitness Plus recenzia (iOS)

Apple_fitness-plus-iphone11-apple-watch-series-6_09152020.jpg.og

Apple Fitness Plus sa prezentuje ako komplexná cvičebná služba za 9,99 $ mesačne, určená špeciálne pre používateľov Apple Watch. Jeho integrácia s ekosystémom Apple Watch je bezproblémová a používateľom ponúka pohodlný spôsob sledovania tréningu a pokroku v aktivitách. Táto služba sa môže pochváliť vysokoenergetickými trénermi a širokou škálou tried, vďaka čomu je príťažlivá pre jednotlivcov, ktorí chcú dosiahnuť svoje fitness ciele z pohodlia svojho domova.

Jednou z výnimočných funkcií Apple Fitness Plus je bezproblémová kompatibilita s Apple Watch. Používatelia môžu jednoducho synchronizovať svoje tréningy a sledovať svoj pokrok priamo zo svojho zápästia. Táto integrácia pridáva úroveň pohodlia a motivácie, najmä pre tých, ktorí sú už oddaní rutinám svojich Apple Watch.

Apple Fitness Plus bol navyše od svojho debutu neustále aktualizovaný, pričom riešil kľúčové medzery a pridával nové funkcie na zlepšenie používateľského zážitku. Medzi najnovšie aktualizácie patrí zavedenie funkcií Time to Walk a Time to Run, ako aj Audio Meditation v aplikácii Mindfulness na Apple Watch. Tieto doplnky získali pozitívnu spätnú väzbu od používateľov a pomáhajú odôvodniť mesačný členský poplatok.

Napriek svojim silným stránkam má Apple Fitness Plus určité nevýhody. Triedy nie sú označené obtiažnosťou alebo úrovňou, čo môže pre používateľov sťažiť nájdenie tréningov vhodných pre ich kondíciu. Okrem toho služba vyžaduje, aby používatelia mali Apple Watch, čím sa obmedzuje ich prístupnosť pre tých, ktorí toto zariadenie nevlastnia.

Fitify recenzia (Android, iOS)

fitify

Hľadáte cvičebnú aplikáciu, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše fitness ciele? Zvážte Fitify – aplikáciu typu všetko v jednom navrhnutú na prispôsobenie vašej fitness cesty. Vďaka prispôsobeným tréningovým plánom, samostatným tréningom a možnosti vytvárať vlastné rutiny ponúka Fitify flexibilitu a pohodlie.

Jediná česká fitness aplikácia Fitify ponúka viac ako 850 cvikov a 15 relaxačných cvičení, vrátane videoukážok. Ideálna voľba pre domáce cvičenie.

Fitify vyniká svojimi prispôsobenými fitness plánmi, ktoré sú založené na vašich cieľoch, úrovni kondície a preferenciách. Tieto plány obsahujú rôzne cvičenia a trvanie tréningu, čo zaisťuje, že zostanete motivovaní a budete motivovaní. Navyše si môžete vybrať z vopred pripravených tréningov alebo si vytvoriť vlastnú rutinu z rozsiahlej knižnice cvičení.

Sledovanie vášho pokroku je jednoduché s funkciami sledovania Fitify, ktoré vám umožňujú sledovať vaše tréningy, spálené kalórie a zmeny hmotnosti. Aplikácia tiež ponúka zábavné stimuly, ako je napríklad lezenie na virtuálne hory pri dokončení tréningu.

Fitify je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených fitness nadšencov, čo z neho robí všestrannú možnosť pre každého, kto sa chce dostať do formy. Zatiaľ čo bezplatná verzia má obmedzený prístup, cenovo dostupné plány predplatného ponúkajú za poskytované funkcie veľkú hodnotu. 

 

button-newsletter-blog600

Prečítajte si aj:

4

 

Pomohol vám tento článok? Ak áno, môžete aj vy pomôcť niekomu ďalšiemu tým, že budete túto stránku zdieľať. Môžet zdieľať aj svoje skúsenosti v komentároch pod článkom a pomôžete tým ostatným.