Maharishi Ayurveda Ama-Clean trávenie 60 tabliet

Maharishi Ayurveda Ama-Clean je ajurvédsky doplnok s obsahom minerálov a bylín horkej chuti. Doplnok sa odporúča na 1 mesiac pri každej zmene ročného obdobia.

 • horká chuť
 • podporuje tráviaci trakt
 • zbavuje telo nestrávneých zvyškov - Ama
Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10450
35,90 €
Maharishi Ayurveda Ama-Clean trávenie 60 tabliet
Ama Cleanse MA1010 Maharishi. W360
Tip Bestseller

Maharishi Ayurveda Ama-Clean trávenie 60 tabliet

maharishi ayurveda logo"Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Maharishi Ayurveda Ama-Clean je ajurvédsky doplnok s obsahom minerálov a bylín horkej chuti. Doplnok sa odporúča na 1 mesiac pri každej zmene ročného obdobia.

Nestrávený metabolický a emočný odpad uviaznutý vo fyzickom tele sa v ajurvéde nazýva Ama. Doslovný preklad Ama je "nestrávené". Vzniká ako nevyhnutný vedľajší efekt procesu trávenia potravy a zážitkov a emócií. Ama môže vznikať aj v mysli, v dôsledku mentálneho stresu, negatívnych myšlienok, potlačených emócií a mentálnej únavy.

Ajurvéda rozlišuje 3 typy Amy:

 • nestrávené jedlo,
 • toxíny absorbované zvonku,
 • mentálnu Amu.

Väčšinu Amy si vyrábame sami, a to je vtedy, keď naša Agni (oheň trávenia) nie je dostatočne silná. V dôsledku toho nie sú živiny dostatočne metabolizované. Časom sa tento „odpadový materiál“ môže hromadiť v tele a spomaliť voľný transport hmoty a energie.

Podľa ajurvédskych písiem sa Ama vyskytuje vtedy, keď náš príjem potravy nie je správne strávený podľa zlých stravovacích návykov, alebo pri slabom Agni. Podľa ajurvédskych poznatkov Ama dokáže spomaliť akýkoľvek druh metabolických procesov. 

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE

 • Zloženie: Tribulus terrestris 121/142 mg, Tinospora cordifolia (guduchi) 96/193 mg, Glycyrrhiza glabra (sladké drievko) 95/191 mg, Hemidesmus indicus 95/191 mg, Rosa centifolia 67/134 mg, Cyperus rotundus 47/94 mg, Andrographis paniculata 47/94 mg, Berberis aristata 47/94 mg, Embelia ribes 33/67 mg, Curcuma longa (kurkuma) 33/67 mg, Operculina turpethum 33/67 mg, Sphaeranthus indicus 33/67 mg, Santalum album (biele santalové drevo) 28/57 mg, Withania somnifera (Ashwagandha) 28/57 mg, Cassia fistula 28/57 mg, Rubia cordifolia 28/57 mg, Swertia chirata 28/57 mg, Azadirachta indica (Neem) 19/39 mg, zahusťovadlo arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza, ajurvédske elementárne železo 13/26 mg, Corallium rubrum (koral) 9/19 mg, uhličitan vápenatý, mastenec.
 • Pomocné látky: Hydroxypropylmetylcelulóza (rastliny), mastenec
 • Alergény: Obsahuje sladké drievko
 • Hmotnosť: 30 gramov, 60 tabliet
 • Užívanie: Prvé 2 týždne 2x 1 tableta denne, neskôr 2x 2 tablety denne asi 1/2 hodiny pred jedlom zapiť teplou vodou. Najnižšia/najvyššia odporúčaná denná dávka (2/4 tablety) obsahuje: železo 13/26 mg (93/186% referenčného príjmu).
 • Krajina pôvodu: India

Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Trávenie
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Alergén: Sladké drievko
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty