Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Nimi Ayurveda Mumijo Shilajit komplex minerálov kapsule 60 ks

Nimi Ayurveda Mumijo Shilajit je ajurvédsky doplnok stravy s kyselinou fulvovou pre aktívny život. Mumijo harmonizuje všetky dóše.

 • vegetariánsky komplex minerálov
 • známy ako Shilajit, Saljit alebo Shilajee
 • harmonizuje všetky tri dóše
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10518
23,90 €
Nimi Ayurveda Mumijo Shilajit komplex minerálov kapsule 60 ks
nimi ayurveda mimijo shilajit komplex mineralov kapsule 60 ks
Tip

Nimi Ayurveda Mumijo (Mumio) Shilajit komplex minerálov kapsule 60 ks

Nimi Ayurveda Mumijo Shilajit je v ajurvéde cenený ako bohatý čistý vegetariánsky komplex minerálov s kyselinou fulvovou. Mumijo (Shilajit) harmonizuje všetky dóše - telesné typy podľa vedy ajurvédy: Vata, Pitta a Kapha. Obsahuje vyčistenú minerálnu zeminu z čiastočne nedotknutých vysokohorských oblastí strednej Ázie. Mumijo doslova znamená "Krv hôr" alebo tiež "olej z kameňa".

V ázijskej kultúre prírodných vied je Mumijo známe už asi 2000 rokov. Ani dnes nie je prirodzený proces tvorby Mumija úplne vedecky preskúmaný. Je však vedecky dokázané, že Mumijo potrebuje veľmi špecifické podmienky. Všetky miesta, kde sa Mumijo nachádza, majú spoločné to, že sú vystavené intenzívnym slnečným lúčom, veľmi čistému vzduchu a veľmi špecifickému spektru vegetácie.

 • Shilajit obsahuje viac ako 80 rôznych mikro a makro prvkov
 • viac ako 10 esenciálnych aminokyselín
 • rôzne ďalšie dôležité vitamíny a minerály
 • harmonizuje všetky tri dóše

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE SHILAJIT

 • Zloženie: Mumijo (Shilajit - kyselina fulvová) 46 %
 • Hmotnosť: 32,8 gramov, 60 vegetariánskych kapsúl.
 • Mumijo Shilajit má vysokú čistotu, laboratórne overenú kvalitu a má certifikát kvality "BDIH kontrolované na ťažké kovy".
 • Užívanie: 2 kapsuly 1x denne, denná dávka obsahuje 500 mg bylinného extraktu Mumijo, z toho 22 mg kyseliny fulvovej. Odporúča sa užívať 3-4 týždne. Kúru je možné zopakovať po 4 mesiacoch.
 • Pri ťažšom vylupovaní tabliet je potrebné ponechať mumio v chlade (chladnička) niekoľko hodín, aby opäť stuhlo.
 • Krajina pôvodu: India

Shilajit bdih

Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uschovajte na suchom chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske výživové doplnky stravy
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita, Kosti, svaly, Krv a cievy
Forma: Kapsuly
Obsah: 60 ks
Dóša: Kapha, Pitta, Tridóša, Váta
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY, OČISTNÉ OLEJE

V portfóliu značky Nimi Ayurveda nájdete výživové doplnky, kozmetické oleje na vlasy a pokožku, očistné nosové oleje, prášky Churnas, či pasty Chyawanprash.

Organické Churna prášky pozostávajú z častí rastlín špecifikovaných v ajurvédskych textoch a sú spracované a vyrobené podľa ajurvédskych smerníc. 

Nimi Ayurveda je značka založená na klasických princípoch ájurvédy, starobylého systému liečby a prevencie chorôb pochádzajúceho z Indie. Táto značka sa zameriava na vytváranie prírodných produktov, ktoré pomáhajú udržiavať harmonickú rovnováhu tela a umu.

Nimi Ayurveda vychádza z viac ako 5000-ročnej histórie ájurvédy a jej produktov sa vyrábajú s použitím tradičných rastlinných zložiek a bylinných extraktov. Ich prístup je holistický, kde sa snažia liečiť celé telo a nie len symptómy chorôb.

Produkty značky Nimi Ayurveda sú vyrobené z prírodných zložiek, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a často sa vyrábajú ručne. Patria medzi ne bylinné oleje, masti, tinktúry, kapsuly a čaje. Všetky produkty sú overené a schválené indickými orgánmi pre kontrolu kvality a výroby.

Poslanie Nimi Ayurveda

Hlavným cieľom značky Nimi Ayurveda je pomôcť ľuďom udržiavať zdravie a harmoniu v živote. Ich produkty sa zameriavajú na rôzne potreby, ako sú liečba tráviacich problémov, detoxikácia tela, uvoľnenie stresu, zlepšenie spánku a zmiernenie bolesti.

Nimi Ayurveda je značka, ktorá sa snaží poskytnúť ľuďom kvalitné a prírodné riešenia na zlepšenie ich zdravia a celkového stavu tela a mysle. Jej produkty sú založené na tradičných princípoch ájurvédy, ktoré sa používajú už tisíce rokov, a vďaka svojim vlastnostiam sú stále veľmi populárne.

 

Prečítajte si na našom blogu viac k téme AJURVÉDA

Podobné produkty