Elina Pilates core sliders kĺzavé disky 2ks

Šmykové podložky Core Sliders sú fitness pomôcky, ktoré sa skladajú z dvoch kruhových podložiek vyrobených z ABS plastu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 60925900
6,90 € 3,45 € / 1 ks
Elina Pilates core sliders kĺzavé disky 2ks
sliders discs
Novinka Tip

Elina Pilates core sliders kĺzavé disky - 2ks 

Čo sú to šmykové podložky Core Sliders?

Šmykové podložky Core Sliders sú fitness pomôcky, ktoré sa skladajú z dvoch kruhových podložiek vyrobených z ABS plastu. Princíp cvičenia spočíva v posúvaní rúk a nôh po podlahe, pričom podložky vytvárajú odpor proti podlahe. V závislosti od polohy tela sa precvičujú rôzne svalové partie.

Aké sú výhody šmykových podložiek Core Sliders?

  • Precvičia celé telo: cvičením so šmykovými podložkami môžete precvičiť všetky svalové partie, od brucha a chrbta cez ramená a ruky až po nohy a zadok.
  • Zvyšujú efektivitu tréningu: šmykové podložky vytvárajú odpor, ktorý pôsobí ako tréningová záťaž a zvyšuje tak efektivitu cvičenia.
  • Sú kompaktné a ľahké: kĺzavé disky sa ľahko prenášajú a skladujú, takže môžete cvičiť kdekoľvek.

Ako cvičiť so šmykovými podložkami?

  • Výpady: Postavte sa na jednu nohu a druhú nohu položte na šmykovú podložku. Posuňte nohu s podložkou dozadu, kým sa kolená neohnú do 90-stupňového uhla. Vráťte sa do východzej polohy a opakujte na druhú stranu.
  • Kliky: Položte sa na brucho a ruky položte na šmykové podložky. Ohnite lakte a spustite trup smerom k podlahe. Vráťte sa do východzej polohy a opakujte.
  • Zdvíhanie nôh: Ľahnite si na chrbát s nohami vystrenými nahor. Položte šmykové podložky pod chodidlá. Zdvihnite nohy z podlahy, kým netvoria 90-stupňový uhol s trupom. Pomaly spustite nohy späť na podlahu a opakujte.

 

Technické parametre:

  • Materiál: ABS
  • Rozmery: 18 cm
  • 2 ks v balení

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovače, expandery a gumy na cvičenie
Záruka: 2 roky
Kategória: Pomôcky na cvičenie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

PILATES REFORMERY, CADILLACY, STOLIČKY A DOPLNKY PRE PILATES

Vitajte na stránke značky Elina Pilates - popredného poskytovateľa Pilates zariadení a príslušenstva.

História značky Elina Pilates siaha až do jej založenia s vášňou a oddanosťou pre Pilates a celkovú pohybovú kultúru. Hlavným zámerom je poskytovať profesionálom spoľahlivé, ergonomické a esteticky príjemné zariadenia, ktoré umožňujú efektívny a bezpečný tréning.

Produkty prinášajú mnoho výhod pre vaše telo a zdravie. Pilates cvičenie na našich zariadeniach pomáha zlepšovať svalovú silu, flexibilitu, rovnováhu a držanie tela. Pomáha tiež zvyšovať energiu, znižovať stres a zlepšovať celkovú pohodu. Je vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní kondície.

Zariadenia sú navrhnuté s dôrazom na ergonómiu, pohodlie a bezpečnosť. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Naše produkty sú prispôsobené rôznym potrebám a schopnostiam cvičencov, a to nielen v profesionálnom prostredí, ale aj pre domáce použitie.

V našej ponuke nájdete širokú škálu populárnych produktov vrátane Elina Pilates Reformer, Pilates stoličiek, oblúkov, boxov a mnoho ďalšieho príslušenstva. Tieto produkty sú využívané a odporúčané profesionálmi aj nadšencami Pilates tréningu po celom svete.

elina

elina_1 

Porovnanie vlastností reformerov Elina Pilates

 

 

Podobné produkty

1338 1 bodhi thera band posilnovacia guma 2 5 m
Tip
od 11,90 €
+ ďalšie
206R
blacroll loop band
Akcia Tip
od 14,31 €
15,90 € (až –10 %)
BRLBBE
8217 2 sissel spinefitter
Tip
123 €
+ ďalšie
162_302