Tachyonized 100% čistý vitamín C

Kód: OS40SH
€44,90 €44,90 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Tachyonizovaný Pure-C je najčistejší a najúčinnejší dostupný vitamín C! Vynikajúci na zvýšenie pohody a podporu imunitného systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tachyonizovaný Pure-C je 100% certifikované organické Camu camu. Camu camu (lat. Myrciaria dubia) je strom rastúci v záplavových oblastiach Amazónie, predovšetkým v Peru a Brazílii. Camu camu je známy predovšetkým pre svoje kyslé, vitamínom C nabité plody Camu cherry, ktoré sú najsilnejším prírodným, biologicky dostupným zdrojom vitamínu C a antioxidantov, aký poznáme. Náš Tachyonizovaný Pure-C je neprekonateľný ako antioxidant a pomáha posilňovať imunitný systém. Pure-C Poskytuje dodatočnú podporu počas chladných, chrípkových a alergických období, poskytuje ochrannú antioxidačnú aktivitu a zvyšuje vaše celkové zdravie a vitalitu. 

Takmer všetky druhy vitamínu C, ktoré sa dnes nachádzajú v obchodoch, sú chemicky syntetizované a odvodené od geneticky modifikovaných zlúčenín, ktoré väčšinou pochádzajú z Číny. Tachyonizovaný Pure-C je však 100% prírodný a vyrábaný priamo z plodov Camu camu.

DÁVKOVANIE:
           

Preventívne: 1/4 čajovej lyžičky 1-2x denne do ovocnej šťavy alebo vody.
Ak sú prítomné príznaky ochorenia: 1/2 čajovej lyžičky 1-2x denne do ovocnej šťavy alebo vody podľa potreby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Regenerácia a Tachyon
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International

tachyon certifikat

480 Tesconi Circle, Santa Rosa, USA

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonozivané produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA.

BLOG o Tachyonoch:http://www.tachyon-pro.sk

tachyon