Tachyon bedrový pás Liberty + Silica Disk

Tachyon bedrový pás Liberty využíva sadu Ultra Silica diskov, ktoré vytvárajú jeden z najefektívnejších nástrojov, aké boli kedy vyvinuté pre osobnú pohodu. Poskytuje úľavu pri bolestiach krížov a chrbta. Silica disky sú vhodné na regeneráciu tela a organizmu v bežnom živote ako aj počas tréningu.

  • ochrana pred elektromagnetickým poľom
  • obnovenie rovnováhy v organizme, regenerácia
  • pri bolestiach chrbtice a krížov
Dostupnosť Odosielame do 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: LB-1_H
245 €
Tachyon bedrový pás Liberty + Silica Disk
LB 1 Liberty Belt Flexible 73980 ezgif.com webp to jpg converter
Tip Bestseller

Tachyon bedrový pás Liberty + Silica Disk

 tachyon logoGarantujeme originalitu a kvalitu

Tachyon bedrový pás Liberty využíva sadu Silica diskov, ktoré vytvárajú jeden z najefektívnejších nástrojov, aké boli kedy vyvinuté pre osobnú pohodu. Poskytuje úľavu pri bolestiach krížov a chrbta. Liberty pás môžete používať pri šoférovaní, dlhodobom sedení na stoličke, na  invalidnom vozíku, či ležaní v posteli. Športovci môžu používať pás Liberty počas tréningu. Tachyon Liberty Belt je všestranný a účinný nástroj.

Tachyon Silica disk je najúčinnejšia a najbežnejšia ochrana pred elektromagnetickým poľom a na zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov, či lepší spánok. Silica disky sú tiež vhodné na regeneráciu tela.

Ako Tachyon Silica disk pracuje?

Energia, ktorá prúdi z Tachyonizovaného Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. Vďaka priemeru 10 cm vytvára energetické pole 4,5 m. Tachyonizované Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Strana, z ktorej prúdi energia je označená slovami  „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energia prúdi z tejto strany).

Tachyon Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Štúdie ukazali, že Tachyon Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci neutralizujú negatívne vplyvy a zároveň zlepšujú biologické funkcie. 

Možnosti použitia väčších Tachyon Silica diskov:

Tachyon Silica disky boli vyvinuté pre mnohostranné použitie. Silica disky sú vhodné na regeneráciu tela a organizmu v bežnom živote ako aj počas tréningu. Pripevnite ich na elektrické ističe, počítače, chladničky, televízory, notebooky. Pomocou Silica diskov môžete nabíjať aj vodu. Položte ich k bylinkám, potravinám, ovociu, či zelenine. Zvýšte tak ich energetický potenciál.  Mnoho ľudí Silica disky používa pre kľudnejší spánok.

tachyon skusenosti

Kontraindikácie:

Žiadne

Veľkosti a balenie:

  • Rozmer pása: možnosť použiť pre obvod pása do 112 cm 
  • Pás obsahuje obojstranný ULTRA Silica disk 22 x 10 cm

Upozornenie:

Samotné Tachyon Silica disky sú veľmi tenké môžu sa ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. Aj zlomené zostávajú plne funkčné. 

Starostlivosť: 

Odporúča sa prať ručne pracím mydlom, alebo jemným ekologickým pracím postriedkom. Pred praním vždy disky vyberte. Neperte v práčke, nedávajte do sušičky. 

tachyon blog

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Priemer: 10 cm
Typ: Obojstranný
Počet: 3 ks
Kategória: Tachyon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G.

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Podobné produkty