Tachyonizovaný Silica Disk 10cm 3ks balenie - jednostranný

Kód: SD-3_H
€145 –7 %
Tachyon Silica disky david wagner
€145 –7 % €135 €112,50 bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
9.11.2021

Tachyonizovaný Silica disk môžeš využiť mnohými spôsobmi. K najbežnejším patrí ochrana pred elektromagnetickým poľom (EMP), zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov a pre lepší spánok. Sú to extrémne efektívne priame antény tachyonovej energie, ktoré umožňujú priťahovať energiu do špecifických oblastí. Pokiaľ na biologický systém, ktorý je v nerovnováhe pôsobíme tachyónom, bude sa postupne vracať do pôvodnej rovnováhy. Je vhodný tiež pre regeneráciu tela.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energia, ktorá prúdi z Tachyonizovaného Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. Tieto disky majú široké možnosti použitia.

Tachyonizované Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Tachyonizované Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci, neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií a zároveň zlepšujú biologické funkcie. Tieto prevratné štúdie taktiež jasne ukazujú, že keď sú elektrické obvody Tvojho domova chránené Tachyonizovanými Silica diskami, jedlo pripravované na elektrických spotrebičoch má väčšiu životnú energiu.

*V ponuke aj Ultra (obojstranné) Silica Disky: https://www.flexity.sk/regeneracia-tachyon/tachyonizovany-ultra-silica-disk-10cm-3ks-obojstranny/

tachyon energia produkty 

Recenzie od používateľov začínajú od 3:58 min

 

Možnosti použitia Tachyon diskov:

1. Úrazy
– pamätaj si, že čím skôr umiestniš tachyonizované bunky (či disky) na postihnuté miesto, tým skôr môže dôjsť k zlepšeniu a navráteniu rovnováhy,
– doporučujeme disky používať 24 hodín a odložiť ich len pri kúpaní alebo sprchovaní
2. Nevyrovnaný orgán
– platia rovnaké doporučenia ako pri úraze
3. Imunitný systém
– poruchy imunitného systému sú dnes stále častejšie (to je proste fakt),
– niekedy sa prejavujú len únavou, ale môžu sa z nich vyvinúť aj vážnejšie ťažkosti,
– doporučujeme nosiť na brzlíku tachyonizované energetické bunky alebo Ultra disky a používať Tachyonizovanú vodu, čo môže omladzovať imunitný systém a uľahčiť návrat späť do rovnováhy,
– pre dospelého človeka doporučujeme použiť tachyonizované bunky o veľkosti 15 alebo 24 mm, pre dieťa je vhodné používať veľkosť tachyonizovaných buniek 8 alebo 15 mm
4. Meditácia
– mnoho ľudí používa tachyonizované energetické bunky alebo Ultra Disky pri metditácii
5. Športový výkon
– energetické bunky alebo Ultra Disky môžu výrazne zvyšovať športový výkon
– skúsenosti ukazujú, že sa ich používaním znížila únava a zvýšila sa celková výkonnosť
Chronické stavy:
Pokiaľ máš chronický či dlhodobý problémom, bude tkanivo Tvojho tela potrebovať viac času, aby sa dostalo späť do rovnováhy. Pamätuj si, že potrebuješ pokryť celú problematickú oblasť. V opačnom prípade môže dôjsť k predĺženiu času hojenia. Čas potrebný k dosiahnutiu rovnováhy sa nedá dopredu odhadnúť. Každý človek je jedinečný, tak ako je jedinečná jeho situácia. Najdôležitejšie je byť k sebe láskavý a dopriať svojmu telu čas, ktorý pre návrat rovnováhy potrebuje.

 Kontraindikácie:
Žiadne

 Veľkosti:
Tachyonizované Silica disky sú k dispozícii vo veľkostiach s priemerom 10 cm a 15cm, balené jednotlivo alebo po 3 ks.

 *Upozornenie:
Samotné Tachyonizované Silica disky sú veľmi tenké a je možné ich ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. I keď sa Tachyonizovaný Silica disk rozbije, zostáva plne funkčný. Je preto veľmi dôležité, aby si Tachyonizovaný Silica disk nechal zalaminovaný.

Dodatočné parametre

Kategória: Silica disky
Záruka: 2 roky
Priemer: 10 cm
Počet: 3ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 6.4.2021
Ešte neviem presne posúdiť, máme ho krátko, ale dúfam, že s ním budeme spokojní....
5
V Avatar autora | 1.4.2021
Silica disky využívam vždy cez noc najmä pri úprave pitnej vody resp. aj na rôzne potraviny (predovšetkým na zeleninu a ovocie). Napr. v prípade vody z vodovodu je zmena chuti evidentná, voda sa ľahšie pije a je chutnejšia. Skúšam využiť disky aj počas noci, spánok je hlbší a vstávam oddýchnutý a zregenerovaný. Predpokladám, že trvalejšie účinky na zdravotný stav sa prejavia najmä pri dlhodobejšom pôsobení silica diskov.

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty