Tachyon Ultra Silica Disk 10 cm obojstranný 3 ks

Tachyon Ultra Silica disk s väčším priemerom je najúčinnejšia a najbežnejšia ochrana pred elektromagnetickým poľom, na regeneráciu organizmu pri úrazoch aj v bežnom živote. Silica disky sa používajú taktiež na zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov, či na lepší spánok. Ultra Silica disky majú obojstranné použitie, to znamená, že energia prúdi na oboch stranách.

 • ochrana pred elektromagnetickým poľom
 • obnovenie rovnováhy v organizme
 • lepší spánok
Dostupnosť Odosielame do 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: SD-3U_H
235 €
Tachyon Ultra Silica Disk 10 cm obojstranný 3 ks
Tachyonized ULTRA Silica Disk 10cm 3 Pack
Tip

Tachyon Ultra Silica Disk 10 cm obojstranný 3 ks

 tachyon logoGarantujeme originalitu a kvalitu

Tachyon Silica disk s väčším priemerom je najúčinnejšia a najbežnejšia ochrana pred elektromagnetickým poľom a na zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov, či lepší spánok. Silica disky sú tiež vhodné na regeneráciu tela.

Ako Tachyon Ultra Silica disk pracuje?

Energia, ktorá prúdi z Tachyonizovaného Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. Vďaka priemeru 10 cm vytvára energetické pole 4,5 m. Tachyonizované Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Ultra Silica disky majú obojstranné použitie, to znamená, že energia prúdi na oboch stranách.

Tachyon Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Štúdie ukazali, že Tachyon Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci neutralizujú negatívne vplyvy a zároveň zlepšujú biologické funkcie. 

Možnosti použitia väčších Tachyon Silica diskov:

Tachyon Silica disky boli vyvinuté pre mnohostranné použitie. Pripevnite ich na elektrické ističe, počítače, chladničky, televízory, notebooky. Pomocou Silica diskov môžete nabíjať aj vodu. Položte disk k bylinkám, potravinám, ovociu, či zelenine. Zvýšte tak ich energetický potenciál.  Mnoho ľudí Silica disky používa pre kľudnejší spánok.

 • Otvorte elektrický rozvádzač.
 • Na vnútornú stranu dverí rozvodovej skrine prilepte pomocou lepiacej pásky Tachyon Silica disk.
 • Aby bola zaistená dostatočná ochrana, je nutné, aby Tachyon Silica disk pokrýval minimálne 80% plochy elektrických ističov.
 • Pripevnite Tachyon Silica disk na monitor počítača zozadu, zboku, či zospodu na notebook.
 • Prilepte Tachyon Silica disk na dno chladničky. Tým dosiahnete, že všetky potraviny v chladničke, ktoré sú nad diskom, budú energeticky nabité. 
 • Umiestnite nádobu s pitnou vody na Tachyon Silica disk a asi o 5 hodín bude jej energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná na pitie, alebo zalievaniu kvetín.
 • Nalepte Tachyon Silica disk na stenu alebo na čelo postele. Najlepšie umiestnenie je 15 cm nad alebo pod úrovňou hlavy, aby energia prúdila cez vaše energetické pole a nie cez fyzické telo. 
 • Vyskúšajte Tachyon Silica disk vo svojej záhrade. Dajte disk do pôdy na začiatok záhonu. Pôda tak bude energetizovaná, bude produkovať silnejšie a zdravšie rastliny, zvýši sa úroda zeleniny a kvetín.

tachyon skusenosti

Kontraindikácie:

Žiadne

Veľkosti a balenie:

Balenie obsahuje 3 ks obojstranný Silica disk s priemerom 10 cm.

Upozornenie:

Samotné Tachyon Silica disky sú veľmi tenké môžu sa ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. Aj zlomené zostávajú plne funkčné. 

tachyon blog

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Priemer: 10 cm
Typ: Obojstranný
Počet: 3 ks
Kategória: Tachyon
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LB Avatar autora | 21.3.2024
super vec
5
V Avatar autora | 3.4.2021
Ultra silica disky zatiaľ používam pomerne krátko. Citeľne je však možné pozorovať silnejšie účinky, čo sa napr. v prípade nočného spánku prejavuje vo zvýšenej intenzite snov. Veľkou výhodou je i možnosť obojstranného využívania ultra silica disku. Nie je tak potrebné sledovať, ktorá strana je aktívna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G.

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Podobné produkty