Zmena otváracích hodín: PONDELOK-PIATOK 10.6.- 14.6.2024 = Predajňa zatvorená. Len osobný odber vopred uhradených objednávok.

Tachyonizovaný bedrový pás Liberty X - dvojnásobný výkon

Tachyonizovaný pás Ultra Liberty Belt X bol pôvodne navrhnutý na pomoc pri zmierňovaní bolestivých chrbtov a črevnej nerovnováhy. Jeho účinnosť je dnes považovaná za jeden z najcennejších nástrojov pri udržiavaní vysokoenergetického systému - verný partner v preventívnych zdravotných praktikách.

Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: LB-X_H
380 €
Tachyonizovaný bedrový pás Liberty X - dvojnásobný výkon
tachyonovy pas ultra
Doprava zadarmo

Tachyonizovaný bedrový pás Liberty X

Spolu so všetkými ostatnými spôsobmi použitia sa Tachyonizovaný pás Ultra Liberty Belt X v súčasnosti považuje za dôležitú súčasť preventívnych zdravotných postupov. Liberty Belt X je obrovský upgrade. Zdrojom energie je 6 Tachyonizovaných Ultra diskov™ (10 cm).

Tachyonizovaný pás Ultra Liberty Belt X bol pôvodne navrhnutý na pomoc pri zmierňovaní bolestivých chrbtov a črevnej nerovnováhy. Jeho účinnosť je dnes považovaná za jeden z najcennejších nástrojov pri udržiavaní vysokoenergetického systému.

Liečitelia tiež zistili, že nosenie pásu Liberty X zvyšuje latku energetickej vodivosti. Týchto 6 Ultra diskov je určených iba na použitie v páse. Tenký neoprénový pás bol navrhnutý pre maximálne pohodlie a ľahko sa nosí.

Rozmer Tachyonizovaného pásu Ultra Liberty Belt X: 

Pás Liberty je pohodlný, má dve vrecká pre vaše cennosti. Je určený na obvod pása do 112 cm.

Starostlivosť: Odporúča sa umývať ručne s mydlom, pred umytím disky vyberte. Nepoužívajte v pračke alebo sušičke. 

*Upozornenie:
Samotné Tachyonizované Silica disky sú veľmi tenké a je možné ich ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. I keď sa Tachyonizovaný Silica disk rozbije, zostáva plne funkčný. Je preto veľmi dôležité, aby si Tachyonizovaný Silica disk nechal zalaminovaný. 

tachyon

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Kategória: Tachyon
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RB Avatar autora | 27.11.2023
Vynikajúci produkt. Odporúčam
5
RB Avatar autora | 25.11.2023
Vynikajúci produkt. Odporúčam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G.

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Podobné produkty