MEINL Sonic Energy Wind Gong Kvet života

Kód: WGFOL16
od €99 od €82,50 bez DPH

Zvoľte variant

MEINL Sonic Energy Wind Gong Kvet života je ručne vyrobené majstrovské dielo zo špeciálnej bronzovej zliatiny. Produkuje hlavne nízky zvuk a prchavé podtóny.

 

Detailné informácie

Priemer: 40 cm
Skladom (1 ks) | WGFOL16
Môžeme doručiť do: 23.9.2021
€99
€82,50 bez DPH
Priemer: 50 cm
Na objednávku 1 - 2 týždne* | WGFOL20
Môžeme doručiť do: 30.9.2021
€149
€124,17 bez DPH

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk

MEINL Sonic Energy Wind Gongy sú tradične ručne vyrábané v Číne pomocou špeciálnej bronzovej zliatiny. Táto zliatina ponúka mimoriadnu odolnosť a dominujúci rezonančný tón. Veterné gongy, tiež známe ako feng alebo slnečné gongy, majú takmer plochý tvar, ktorý umožňuje, aby sa vibrácie rozprestierali extrémne široko a poskytovali dlhú oporu. 

Gong produkuje nízko položený zvuk, ktorý sa pri silnejšom hraní pekne otvára so sykavými podtextmi. Každý gong obsahuje gongovú palicu navrhnutú špeciálne na získanie najlepšieho zvuku zo zodpovedajúcej veľkosti gongu.

Kvet života predstavuje počiatok všetkého prostredníctvom posvätnej geometrie. Gong je vytvorený na základe špeciálnej techniky ladenia, ktorá spočíva v tom, že spolupráca čísel, tvarov a vibrácií patrí k najstarším mýtom ľudstva. Ohromujúcu kvetinovú estetiku vytvára šesť pretínajúcich sa kruhov okolo siedmeho centrálneho kruhu. Toto vytvára na hraničných priechodoch tvar šesťuholníka. Symbol Kvet života sa objavil v priebehu dejín a v najrôznejších kultúrach v rukopisoch a chrámoch.


nastavení VLASTNOSTI 

  • Veľkosť: v ponuke sú 2 veľkosti - cca. 50 cm a 40 cm
  • Ručne vyrobené majstrovské dielo
  • Vyrobené v Číne
  • Špeciálna bronzová zliatina
  • Gongová palica je súčasťou balenia
  • Vzor: Kvet života
info 


Zaujíma vás viac k soundhealingu?

Preskúmajte nášho: Poradcu k výberu zvukovej terapie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy a gongy
Záruka: 2 roky
Materiál: Bronz
Hmotnosť: 3500 g, 5000 g
Priemer: 40 cm, 50 cm
Typ: Gong

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV