Mizu

PRENOSNÉ FĽAŠE A TERMOSKY Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELEMizu Life

Zámerom fínskej značky MIZU je  vytvoriť znovu použiteľné produkty, funkčné aj dizajnovo zladené do posledného detailu, vždy pripravené vyraziť za svojím majiteľom prekonávať hranice a zažívať nové dobrodružstvá. Ich outdoorové fľaše sú dostupné v niekoľkých veľkostiach a farbách. Vďaka kompaktnému tvaru sa ľahko zmestia do každej kabelky, tašky či batohu. 

Sú vyrobené z kvalitnej potravinárskej ocele, odolného a zdravotne nezávadného materiálu neprijímajúceho pachy, takže váš nápoj bude chutný a svieži. Majú pevný skrutkovací uzáver z tvrdého plastu (BPA-free) a ľahko sa udržiavajú čisté.

MIZU - japonsky voda - jednoduchý a trefný názov spoločnosti, ktorú založil v roku 2008 fínsky snowboardista, veľký dobrodruh Jussi Oksanen. Počas svojej 18 ročnej profesionálnej kariéry získal množstvo medailí, no vždy mu ako správnemu outdoorovému nadšencovi záležalo na ochrane prírody. A tak vznikla značka MIZU.

Prečítajte si: 

MIZU - ZDRAVÉ FLAŠE NA PITIE, KTORÉ CHRÁNIA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

2 položiek celkom
v6 black 2048x2048
Akcia Novinka
€31,90 –22 %
€25

Dizajnová termoska od firmy Mizu, ktorá neprepúšťa nežiadúce pachy a udrží váš nápoj vždy teplý.   

8744/HAR
m5 burnt orange 2048x2048
Akcia Novinka
€19,90 –25 %
€15

Dizajnová fľaša od firmy Mizu, ktorá je vyrobená z potravinárskej nerezovej ocele, neprepúšťajúcej pachy. Vďaka tomu budú vaše nápoje vždy chutné a svieže. Táto...

8741/BUR

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom