Tachyonizovaný OS-40S 100% čistý vitamín C 48 g

Kód: OS40SH
€44,90 €44,90 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.6.2021

Tachyonizovaný OS-40S Pure-C je najčistejší a najúčinnejší dostupný vitamín C. Vynikajúci na zvýšenie pohody a podporu imunitného systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tachyonizovaný OS-40S Pure-C je 100% certifikované organické Camu camu. Camu camu (lat. Myrciaria dubia) je strom rastúci v záplavových oblastiach Amazónie, predovšetkým v Peru a Brazílii. Camu camu je známy predovšetkým pre svoje kyslé, vitamínom C nabité plody Camu cherry, ktoré sú najsilnejším prírodným, biologicky dostupným zdrojom vitamínu C a antioxidantov, aký poznáme. Náš Tachyonizovaný Pure-C je neprekonateľný ako antioxidant a pomáha posilňovať imunitný systém. Pure-C Poskytuje dodatočnú podporu počas chladných, chrípkových a alergických období, poskytuje ochrannú antioxidačnú aktivitu a zvyšuje vaše celkové zdravie a vitalitu. 

Takmer všetky druhy vitamínu C, ktoré sa dnes nachádzajú v obchodoch, sú chemicky syntetizované a odvodené od geneticky modifikovaných zlúčenín, ktoré väčšinou pochádzajú z Číny. Tachyonizovaný Pure-C je však 100% prírodný a vyrábaný priamo z plodov Camu camu.

DÁVKOVANIE:
Preventívne: 1/4 čajovej lyžičky 1-2x denne do ovocnej šťavy alebo vody.

Ak sú prítomné príznaky ochorenia: 1/2 čajovej lyžičky 1-2x denne do ovocnej šťavy alebo vody podľa potreby.

Balenie obsahuje:

1,7 oz - 48 gramov čistého živého prášku. Každá fľaša obsahuje 78 dávok.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produktytachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty