Zinzino ZinoShine+ Vitamín D a Magnézium 60 tb na podporu imunity a zníženie únavy

Kód: 999988
€16 €13,30 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021

ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila váš imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

✓ Podporuje imunitný systém
✓ Znižuje únavu a vyčerpanie
✓ Podporuje funkcie svalov, kostí a zubov

*Pozrite si našu ponuku výhodných ZINZINO BALÍKOV

Detailné informácie

Podrobný popis

Zinzino ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila váš imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

To, koľko vitamínu D potrebujete, je individuálne a závisí od vášho veku, životného štýlu, miesta, kde žijete a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Preto boli tablety ZinoShine+ vytvorené tak, aby pomohli prispôsobiť príjem vitamínu D individuálnym potrebám počas celého roka.

 hviezda_2 BENEFITY ZINOSHINE+

  • Zničuje únavu a vyčerpanie v dôsledku stresu
  • Lepšia kvalita kostí a kĺbov, svalov zubov
  • Pomáha zlepšovať funkciu imunitného systému

Skontroluje si hladinu Vitamínu D pomocou: Zinzino Vitamin D Test auto-test na analýzu hladiny vitamínu D

VIDEO - Vitamin D test

UŽÍVANIE ZINZINO ZINOSHINE+

Odporúčaná denná dávka: 

Deti menej ako 11 rokov: 1 tableta denne.

Dospievajúci vo veku 12–18 rokov: 1 – 3 tablety denne.

Dospelí nad 18 rokov: 1 – 4 tablety denne. 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

 

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vypočujte si viac o Omega-3 a Omega-6 mastných kyselinách v našom podcaste:

 editovat ZLOŽENIE ZINOSHINE+

Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách: 

Vitamín D3 50 μg * (1000 %)*
Horčík 350 mg * (93 %)*

*% denná referenčnej hodnoty stravy

Zloženie: 

Zmes horčíka (oxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý, bisglycinát horečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrín z manioku), protihrudkovacie činidlo (MCT olej z kokosu, kyselina stearová), vitamín D3 (cholekalciferol). 

Obsah balenia

60 tabliet, čistá hmotnosť 45 g.

VÝHODY ZINZINO ZINOSHINE+

To, koľko dôležitých vitamínov v organizme máme sa môže medzi jednotlivými obdobiami líšiť, keďže starneme a náš život sa mení. Pravidelne, každé štyri mesiace, kontrolujte váš stav krvným testom, aby ste zabezpečili dostatočné zásobovanie vášho tela vitamínom D počas celého roka. Na základe toho, koľko vitamínu D sa momentálne vo vašom tele nachádza, vám Ziznzino poskytuje personalizované odporúčania, ako udržať alebo zlepšiť vaše hladiny pomocou doplnku ZinoShine+ bezpečným a efektívnym spôsobom.

Vitamín D
Vitamín D podporuje dôležité funkcie v tele a pomáha regulovať absorpciu vápnika a fosforu, čo je však najdôležitejšie, pomáha pri zachovávaní normálnej funkcie imunitného systému. Okrem toho je dostatočné množstvo vitamínu D dôležité pre normálny rast a vývoj kostí a zubov.

Rovnako ako väčšina nutričných a zdravotných faktorov, aj naše potreby množstva vitamínu D sú individuálne. Našu schopnosť získať dostatočné množstvo vitamínu D prostredníctvom slnečného žiarenia ovplyvňujú mnohé sociálne a behaviorálne vplyvy. Faktory, ako je prostredie s vysokým znečistením, používanie opaľovacieho krému, množstvo času stráveného v interiéri, život a práca vo veľkých mestách, kde budovy blokujú slnečné svetlo, zohrávajú úlohu v tom, ako naše telá reagujú na slnko a produkujú tento nevyhnutný „slnečný vitamín“.

Okrem toho je potrebné vziať do úvahy aj našu telesnú hmotnosť. Vitamín D je vitamín rozpustný v tuku a čím viac telesnej hmotnosti máme, tým viac ho musíme produkovať a konzumovať, aby sme dosiahli a udržali si dostatočné hladiny v našej krvi. Ziznzino ako zdroj vitamínu D používa lišajník. Je to malý, jedinečný rastlinný druh, pozostávajúci zo symbiotického spojenia riasy a huby. V hojnom množstve rastie na horských bralách, skalách a stromoch - tento prírodný zdroj vitamínu D3 je vedomou pozitívnou voľbou pre naše životné prostredie.

Horčík
Existuje veľa zdrojov vitamínov a minerálov. Zinzino sa snaží nájsť tie najlepšie a najúčinnejšie zdroje dostupné na trhu. Doplnok ZinoShine+ obsahuje hydroxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý a bisglycinát horečnatý. Tieto štyri zdroje spolu poskytujú širokospektrálny zdroj horčíka, ktorý vedie k jeho lepšej absorpcii a využitiu v našom tele.


Čisto prírodné zloženie
+ za názvom znamená
, že všetky zložky produktu sa získavajú z prírody. Doplnok ZinoShine+ môžu užívať aj vegáni, pretože poskytovanie možností pre vegánov je tiež nespornou súčasťou filozofie Zinzino.

  

noviny STIAHNUŤ PRODUKTOVÝ LIST

potvrdit REGISTRÁCIA ZINZINO PRE VÝHODNEJŠIE BALENIA

Vo Flexity si môžete objednať výhodné jednotlivé balenia. Ak máte záujem o pravidelný odber a predplatné balení, môžete získať produkty Zinzino za nižšiu cenu. Navyše máte možnosť časom získať niektoré produkty zdarma (za odporúčanie).

Balenia Zinzino ZinoShine+ za 11 eur* pri Premier Kit

Stačí si objednať na:

ZINZINO PREMIUM PRICE

Vyberte si z ponuky Premier Kit. Je to jednoduché - objednáte si preplatné a produkty Vám budú chodiť domov každý mesiac po dobu 6 mesiacov. 

POTREBUJETE VIAC INFORÁMCIÍ ALEBO SA PORADIŤ OHĽADOM VÝŽIVY?

Zanechajte nám kontakt a dohodnite si stretnutie so špecialistom:

KONZULTACIA SK

zinzino flexity partner

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY ZINZINO PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMUzinzino produkty

 

Zinzino je škandinávska firma pôsobiaca od roku 2005, ktorá stavia svoje produkty na vedeckých testoch, klinických štúdiách a poznatkoch farmakológa Dr. Paula Claytona PhD. V jadre výživy je podľa Claytona dôležité udržiavať správny pomer rybieho oleja (omega-3 mastné kysliny), polyfenoly a betaglukány. 

Práve čisté a kvalitné rybie a vegánske oleje sú kľúčovými produktami pomáhajúcimi dosiahnuť optimálnu hladinu omega-6 a omega-3 mastných kyselín. Zinzino ponúka BalanceTest pre zistenie výsledkov z kvapky krvi. Zinzino ponúka inovatívne doplnky výživy pre riešenie podpory imunitného systému a liečby vnútorných zápalov, ktoré sú často príčinou mnohých civilizačných ochorení. 

Flexity patrí medzi oficiálnych partnerov spoločnosti Ziznino. Nájdete u nás jednotlivé Zinzino produkty na vyskúšanie alebo si môžete prostredníctvom nás zakúpiť výhodnejšie balenia za nižšiu cenu - objednáte priamo na zinzino.com. Medzi najobľúbenejšie patria Balance Oil, Protect+, Viva +, ZinoBiotic a Xtend.

Chcete sa dozvedieť viac? Zanechajte nám email a pošleme niekoľko užitočných zdrojov a prednášku -> Ako zlepšiť stravu a používanie doplnkov výživy