Zinzino ZinoShine Vitamín D a Magnézium 60 tb na podporu imunity a zníženie únavy

ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila váš imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

  • Podporuje imunitný systém
  • Znižuje únavu a vyčerpanie
  • Podporuje funkcie svalov, kostí a zubov 
Dostupnosť Odosielame do 5-8 dní
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 999988
21 €
Zinzino ZinoShine Vitamín D a Magnézium 60 tb na podporu imunity a zníženie únavy
13005 2 zinzino zinoshine vitamin d a magnezium 60 tb na podporu imunity a znizenie unavy
Tip
Doprava zadarmo

Zinzino ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila váš imunitný systém, znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie svalov, kostí a zubov.

To, koľko vitamínu D potrebujete, je individuálne a závisí od vášho veku, životného štýlu, miesta, kde žijete a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Preto boli tablety ZinoShine+ vytvorené tak, aby pomohli prispôsobiť príjem vitamínu D individuálnym potrebám počas celého roka.

 hviezda_2 BENEFITY ZINOSHINE+

  • Znižuje únavu a vyčerpanie v dôsledku stresu
  • Lepšia kvalita kostí a kĺbov, svalov zubov
  • Pomáha zlepšovať funkciu imunitného systému

potvrdit REGISTRÁCIA ZINZINO PRE VÝHODNEJŠIE BALENIA

Vo Flexity si môžete objednať výhodné jednotlivé balenia. Ak máte záujem o pravidelný odber a predplatné balení, môžete získať produkty Zinzino za nižšiu cenu. Navyše máte možnosť časom získať niektoré produkty zdarma (za odporúčanie).

Stačí si objednať na:

ZINZINO PREMIUM PRICE

Vyberte si z ponuky Premier Kit. Je to jednoduché - objednáte si preplatné a produkty Vám budú chodiť domov každý mesiac po dobu 6 mesiacov. 

Skontroluje si hladinu Vitamínu D pomocou: Zinzino Vitamin D Test auto-test na analýzu hladiny vitamínu D

VIDEO - Vitamin D test

UŽÍVANIE ZINZINO ZINOSHINE+

Odporúčaná denná dávka: 

Deti menej ako 11 rokov: 1 tableta denne.

Dospievajúci vo veku 12–18 rokov: 1 – 3 tablety denne.

Dospelí nad 18 rokov: 1 – 4 tablety denne. 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vypočujte si viac o Omega-3 a Omega-6 mastných kyselinách v našom podcaste:

 editovat ZLOŽENIE ZINOSHINE+

Nutričná hodnota a obsah v 4 tabletách: 

Vitamín D3 50 μg * (1000 %)*
Horčík 350 mg * (93 %)*

*% denná referenčnej hodnoty stravy

Zloženie: 

Zmes horčíka (oxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý, bisglycinát horečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrín z manioku), protihrudkovacie činidlo (MCT olej z kokosu, kyselina stearová), vitamín D3 (cholekalciferol). 

Obsah balenia

60 tabliet, čistá hmotnosť 45 g.

VÝHODY ZINZINO ZINOSHINE+

To, koľko dôležitých vitamínov v organizme máme sa môže medzi jednotlivými obdobiami líšiť, keďže starneme a náš život sa mení. Pravidelne, každé štyri mesiace, kontrolujte váš stav krvným testom, aby ste zabezpečili dostatočné zásobovanie vášho tela vitamínom D počas celého roka. Na základe toho, koľko vitamínu D sa momentálne vo vašom tele nachádza, vám Ziznzino poskytuje personalizované odporúčania, ako udržať alebo zlepšiť vaše hladiny pomocou doplnku ZinoShine+ bezpečným a efektívnym spôsobom.

Vitamín D
Vitamín D podporuje dôležité funkcie v tele a pomáha regulovať absorpciu vápnika a fosforu, čo je však najdôležitejšie, pomáha pri zachovávaní normálnej funkcie imunitného systému. Okrem toho je dostatočné množstvo vitamínu D dôležité pre normálny rast a vývoj kostí a zubov.

Rovnako ako väčšina nutričných a zdravotných faktorov, aj naše potreby množstva vitamínu D sú individuálne. Našu schopnosť získať dostatočné množstvo vitamínu D prostredníctvom slnečného žiarenia ovplyvňujú mnohé sociálne a behaviorálne vplyvy. Faktory, ako je prostredie s vysokým znečistením, používanie opaľovacieho krému, množstvo času stráveného v interiéri, život a práca vo veľkých mestách, kde budovy blokujú slnečné svetlo, zohrávajú úlohu v tom, ako naše telá reagujú na slnko a produkujú tento nevyhnutný „slnečný vitamín“.

Okrem toho je potrebné vziať do úvahy aj našu telesnú hmotnosť. Vitamín D je vitamín rozpustný v tuku a čím viac telesnej hmotnosti máme, tým viac ho musíme produkovať a konzumovať, aby sme dosiahli a udržali si dostatočné hladiny v našej krvi. Ziznzino ako zdroj vitamínu D používa lišajník. Je to malý, jedinečný rastlinný druh, pozostávajúci zo symbiotického spojenia riasy a huby. V hojnom množstve rastie na horských bralách, skalách a stromoch - tento prírodný zdroj vitamínu D3 je vedomou pozitívnou voľbou pre naše životné prostredie.

Horčík
Existuje veľa zdrojov vitamínov a minerálov. Zinzino sa snaží nájsť tie najlepšie a najúčinnejšie zdroje dostupné na trhu. Doplnok ZinoShine+ obsahuje hydroxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý a bisglycinát horečnatý. Tieto štyri zdroje spolu poskytujú širokospektrálny zdroj horčíka, ktorý vedie k jeho lepšej absorpcii a využitiu v našom tele.


Čisto prírodné zloženie
+ za názvom znamená
, že všetky zložky produktu sa získavajú z prírody. Doplnok ZinoShine+ môžu užívať aj vegáni, pretože poskytovanie možností pre vegánov je tiež nespornou súčasťou filozofie Zinzino.

  

noviny STIAHNUŤ PRODUKTOVÝ LIST

POTREBUJETE VIAC INFORÁMCIÍ ALEBO SA PORADIŤ OHĽADOM VÝŽIVY?

Zanechajte nám kontakt a dohodnite si stretnutie so špecialistom:

KONZULTACIA SK

zinzino flexity partner

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita
Forma: Tablety
Obsah: 60 ks
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DOPLNKY VÝŽIVY ZINZINO PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMUzinzino produkty

Zinzino je škandinávska firma pôsobiaca od roku 2005, ktorá stavia svoje produkty na vedeckých testoch, klinických štúdiách a poznatkoch farmakológa Dr. Paula Claytona PhD. V jadre výživy je podľa Claytona dôležité udržiavať správny pomer rybieho oleja (omega-3 mastné kysliny), polyfenoly a betaglukány. 

Práve čisté a kvalitné rybie a vegánske oleje sú kľúčovými produktami pomáhajúcimi dosiahnuť optimálnu hladinu omega-6 a omega-3 mastných kyselín. Zinzino ponúka BalanceTest pre zistenie výsledkov z kvapky krvi. Zinzino ponúka inovatívne doplnky výživy pre riešenie podpory imunitného systému a liečby vnútorných zápalov, ktoré sú často príčinou mnohých civilizačných ochorení. 

Flexity patrí medzi oficiálnych partnerov spoločnosti Ziznino. Nájdete u nás jednotlivé Zinzino produkty na vyskúšanie alebo si môžete prostredníctvom nás zakúpiť výhodnejšie balenia za nižšiu cenu - objednáte priamo na zinzino.com. Medzi najobľúbenejšie patria Balance Oil, Protect+, Viva +, ZinoBiotic a Xtend.

Chcete sa dozvedieť viac? Zanechajte nám email a pošleme niekoľko užitočných zdrojov a prednášku -> Ako zlepšiť stravu a používanie doplnkov výživy

Registrovať sa pre pravidelný odber môžete na zinzino.com  

Podobné produkty