Tachyonizovaný Ultra Silica Disk 10cm - obojstranný

Tachyonizovaný Ultra Silica disk môžeš využiť mnohými spôsobmi. K najbežnejším patrí ochrana pred elektromagnetickým poľom (EMP), zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov a pre lepší spánok. Disky sú extrémne efektívne priame antény tachyonovej energie, ktoré umožňujú priťahovať energiu do špecifických oblastí. Pokiaľ na biologický systém, ktorý je v nerovnováhe pôsobíme tachyónom, bude sa postupne vracať do pôvodnej rovnováhy. 

 

Dostupnosť Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
6.6.2022
Kód: SD-1U_H
€75
Tachyonizovaný Ultra Silica Disk 10cm - obojstranný
advanced tachyon ultra silica disk 10 cm
Bestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Do 2 dní máte skladový tovar doma.

Tachyonizovaný Ultra Silica Disk 10cm - obojstranný

Tachyonizovaný Ultra Silica disk môžeš využiť mnohými spôsobmi. K najbežnejším patrí ochrana pred elektromagnetickým poľom (EMP), zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov a pre lepší spánok. Sú to extrémne efektívne priame antény tachyonovej energie, ktoré umožňujú priťahovať energiu do špecifických oblastí. Pokiaľ na biologický systém, ktorý je v nerovnováhe pôsobíme tachyónom, bude sa postupne vracať do pôvodnej rovnováhy. Je vhodný tiež pre regeneráciu tela.

Energia, ktorá prúdi z Tachyonizovaného Ultra Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. 

Tachyonizované Ultra Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Disky majú široké možnosti použitia.

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované Ultra Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci, neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií a zároveň zlepšujú biologické funkcie. Tieto prevratné štúdie taktiež jasne ukazujú, že keď sú elektrické obvody Tvojho domova chránené Tachyonizovanými Silica diskami, jedlo pripravované na elektrických spotrebičoch má väčšiu životnú energiu.

 nastavenia VLASTNOSTI

  • Priemer: 10 cm
  • Počet kusov v balení: 1 ks
  • Obojstranné použitie (ULTRA)

 

Recenzie od používateľov začínajú od 3:58 min

 

Možnosti použitia Tachyonizovaného Silica disku:
Tachyonizované Silica disky boli vyvinuté pre mnohostranné použitie. Pripevni ich na elektrické ističe, počítače, chladničky, televízory, notebooky. Pomocou Silica diskov môžeš nabíjať vodu, bylinky, potravinové doplnky, ovocie, zeleninu a obilniny. Zvýšiš tak energetický potenciál potravín. Môžeš ich dokonca použiť i v záhrade pre zdravšie rastlinky a vyššiu úrodnosť. Mnoho ľudí Silica disky používa pre kľudnejší spánok a vyššiu intenzitu snenia.

 Ako používať na elektrické ističe:
1. Otvor rozvádzač.
2. Na vnútornú stranu dverí rozvodovej skrine prilep pomocou lepiacej pásky Tachyonizovaný Silica disk.
3. Aby bola zaistená dostatočná ochrana, je nutné, aby Tachyonizovaný Silica disk pokrýval minimálne 80% plochy elektrických ističov.

Ako používať na počítače:
Doporučujeme ti pripevniť Tachyonizovaný Silica disk na monitor počítača, aj keď máš tieto disky na skrinke s ističmi. Jednoducho prilep Silica disk na zadnú stranu monitora.

Ako používať v chladničke:
Prilep Tachyonizovaný Silica disk (alebo disky) na dno chladničky. Tým dosiahneš, že všetky potraviny v chladničke, ktoré sú nad diskom, budú energeticky nabité. 

Ako používať pri pitnej vode:
Umiestni nádobu so 4 l pitnej vody (môže byť kľudne aj viac alebo menej vody) na Tachyonizovaný Silica disk a asi za 5 hodín bude jej energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pitiu alebo zalievaniu kvetín.

Ako používať pre kvalitnejší spánok:
Nalep Tachyonizovaný Silica disk na stenu alebo na čelo tvojej postele. Najlepšie umiestnenie je 15 cm nad alebo pod úrovňou hlavy, aby energia prúdila cez Tvoje energetické pole a nie cez fyzické telo. Existujú záznamy o tom, že s použitím týchto diskov si je možné lepšie zapamätať sny po prebudení sa zo spánku. 

Ako používať v záhrade:
Vyskúšaj Tachyonizovaný Silica disk vo svojej záhrade. Daj disk do pôdy na začiatok záhonu. Pôda tak bude energetizovaná, bude produkovať silnejšie a zdravšie rastliny, zvýši sa úroda zeleniny a kvetín.

Ako používať na regeneráciu tela:
Pre nosenie na tele je možné disk prilepiť papierovou páskou k oblečeniu, alebo počas ľahu či sedu.

Kontraindikácie:
Žiadne 

Veľkosti:
Tachyonizované Silica disky sú k dispozícii vo veľkostiach s priemerom 7,5 a 10 cm alebo 15 cm, balené jednotlivo alebo po 3 ks. 

*Upozornenie:
Samotné Tachyonizované Silica disky sú veľmi tenké a je možné ich ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. I keď sa Tachyonizovaný Silica disk rozbije, zostáva plne funkčný. Je preto veľmi dôležité, aby si Tachyonizovaný Silica disk nechal zalaminovaný.

tachyon

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyon Silica disky
Záruka: 2 roky
Priemer: 10 cm
Počet: 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 4.10.2021
vyzera to , že to fakt funguje

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie