Tachyon Deluxe Wristbands Long potítko nátepník na ruku dlhý 2ks

Kód: WB-LP_H
€36 €30 bez DPH

Zvoľte variant

Tachyon potítko (tzv. nátepník) je určené na liečbu syndrómu karpálneho tunela, artritídy, vyvrtnutia alebo zápalu šliach. Taktiež je skvelým preventatívnym opatrením pri opakujúcich sa pohybových aktivitách a športe. Tachyonizované nátepníky (potítka) sú vyrobené z odolného, ​​dvojito tkaného bavlneného froté. Nosí ich množstvo ľudí a ocenia ich najmä tí, ktorí počas pracovného dňa veľa používajú ruky. 

 

Detailné informácie

Farba: Modrá
Skladom (1 ks) | WB-LN_H
Môžeme doručiť do: 3.12.2021
€36
€30 bez DPH
Farba: Fialová
Skladom (1 ks) | WB-LP_H
Môžeme doručiť do: 3.12.2021
€36
€30 bez DPH

Podrobný popis

Tachyon Deluxe Wristbands Long potítko nátepník na ruku široký 2ks

Je indikovaný na choroby, ako je syndróm karpálneho tunela, artritída, napätie, vyvrtnutie, zápal šliach, popáleniny a vyrážky. Potítka sú tiež výborným preventívnym opatrením pri opakovaných pohybových aktivitách a športoch.

Tachyonizované nátepníky (potítka) sú vyrobené z odolného, ​​dvojito tkaného bavlneného froté. Nosí ich množstvo ľudí a ocenia ich najmä tí, ktorí počas pracovného dňa veľa používajú ruky. Patria sem napr. technickí pracovníci, lekári, kulturisti, masážni terapeuti, stavební robotníci, terapeuti Reiki, športovci, ženy v domácnosti, pisárky a počítačoví odborníci či operátori.

Použitie tachyonizovaných nátepníkov nabíja SOEF, zvyšuje bioenergetický potenciál a umožňuje oblasti vrátiť sa do prirodzeného stavu rovnováhy. Udržiavaním oblasti v zdravom stave minimalizujete riziko zranení a nerovnováh. Ak už k nerovnováhe došlo, tachyonizované potítka pomôžu uľahčiť jej návrat späť  do rovnováhy. Náramky by ste mali nosiť čo najviac, 24 hodín denne, kým príznaky nerovnováhy, alebo pronlémy nezmiznú.  Niekedy trvá chvíľu, kým sa tkanivá úplne reštrukturalizujú a zotavia, preto je vždy dobré nechať si potítka niekoľko ďalších dní po vymiznutí symptómov, aby bola zaistená úplná podpora v procese hojenia vášho tela.

nastavenia VLASTNOSTI A ROZMERY

  • Dĺžka nátepníka:  cca. 11,25 cm
  • Počet kusov v balení: 2 ks
  • Na výber 2 farby: modrá, fialová

Je dôležité, aby náramky pohodlne sedeli a neboli príliš tesné.

Odporúča sa prať ručne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tachyonové doplnky
Záruka: 2 roky
Farba: Fialová, Modrá
Počet: 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty